Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 237
  • 761
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 698
Съкровище и Дари не казва още "Л", и май това е единствената буква, която по-скоро пропуска в думата. Не може още да си изкриви езика и да я изговори.
А за корема и аз съм същата работа, никви мускули там, поне няма никакви видими. Лятото се чудя как да си го скрия даже, като се прибрах от морето сумати народ ме пита дали не съм бременна Embarassed. Обаче нещо мераци за фитнес нямам Sick

# 106
  • Мнения: 3 698
Хе хе и Лора казва "лали" вместо "нали", въпреки, че с "л" няма проблем, но тази думичка си й остана така.Иначе още чакаме чистото "Р".Много съм доволна от логопедката, много, ще видим докога ще ходим, засега Лора се забавлява и учи, а и аз пия кафенце с приятелки докато тя е там, така че сме доволни по всички параграфи  Wink, най-хубавото, естествено е, че има резултати.
Съкровище, а Кали е чудна в танците-присъединявам се и аз към комплиментите, много е красива  Heart Eyes.
Ели и вашите снимки погледнах, Емма е много пораснала, страхотен бонбон е,а банския с пони е разкошен, много актуален сред 4 годишните Grinning .
А за коремчетата като си говорим, аз да се похваля, че от няколко месеца си имам пиърсинг на пъпчето, много му се радвам, доста време все го отлагах и най-накрая се реших, сега много си го харесвам Flutter .
Лора пък сега като не ходи на гимнастика и разправя, че не била "спортен тип"  Joy , обаче можела да танцува, затова иска на балет  Rolling Eyes.
За зимата ми се струва, че ще сведем външните мероприятия до минимум, логопеда ще посещава докато трябва и вкъщи колкото и каквото учим и ...толкова.Иначе тя на английския е фен, но знае малко думички.Последните дни пък е със страхотно желание за писане, открива вече думичките, пише лесни думички, като мама, тате, Лора  Laughing , но много се старае, голяма скица е.Когато сама поиска нещо се справя отлично Grinning, лошото е, че когато няма желание е почти непосилно да я убедиш Confused.Толкова бързо расте, както сама казва вече е голяма ...и всеки ден ме пита днес ли ще й родя бебета  hahaha
.Което ме подсеща...
Мамите с бебчовци- как сте, кажете как са дечицата?
Целувки от нас милички   bouquet !
 

# 107
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз съм Stanislava Dimitrova във Фейсбук. Който иска да ме добави  Grinning А някоя от вас играе ли фермата, защото в нас сме много фермери  Joy Последно се оказа, че Флора е собственик на моята ферма, макар че аз се опитвах да я убедя, че е семейна.
Флора говори правилно като цяло. Р-то е чисто от доста време насам. И тя има проблем с "нали", казва "али"

# 108
  • Мнения: 3 698
Фрос, запитах те  Grinning .Ние не играем "Фермата", имаме си "зоопарк", на мен и Лора ... същата работа  Mr. Green , тя се занимава с играта колкото мен, но се сърди ако започна без нея  Wink .

# 109
  • София
  • Мнения: 2 164
Аз съм Stanislava Dimitrova във Фейсбук. Който иска да ме добави  Grinning А някоя от вас играе ли фермата, защото в нас сме много фермери  Joy
Играем и още как  Wink Последно Емма се научи да гали животните и много се кефи на сърчицата. Добавих те  Hug

Отиваме на алерголог, свило ми се е сърцето... Ще пиша после.

# 110
  • Мнения: 3 698
Стискам палци  Praynig  Hug .

# 111
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
стискам палци и аз Praynig

отдавна май не съм се вясвала тук.
имам фб-профил, някои съм добавила, някои ме намериха Laughing
не ползвам никакви игри, круизове, тестове, прегръдки, подаръци и подобни прищявки от фейса. влизам от дъжд на вятър Crazy

при нас е едно и също - работа, градина, училище....

# 112
  • София
  • Мнения: 2 164
Минахме теста. Емма не е алергична към нищо. Отдъхнах си  Whistling
Лекарката каза, че дори не е "истинска" астматичка, просто вирусите провокирали спазмите. До година-две щяло да отшуми.

Сети, честит пиърсинг. И аз много харесвам на пъпа, но с моите девет реда сланини чинно крия шкембака  Laughing

За "р-то" - отдавна го казва правилно. Говори правилно, но понякога се лигави  Crazy. "Нали-то" и на мен ми звучи като "лали", но с повече "н"Simple Smile
Аааа, сетих се - съчетаването на "т"и "л" й е трудно. Казва пеКле и свеКлина  Joy

# 113
  • Мнения: 3 698
Минахме теста. Емма не е алергична към нищо. Отдъхнах си  Whistling
Лекарката каза, че дори не е "истинска" астматичка, просто вирусите провокирали спазмите. До година-две щяло да отшуми.
Браво, браво, браво на детенцето, много ви целувам, страхотно  Hug Heart Eyes Hug !

От нас-"тевелизор"  Mr. Green , като го казва бавно и се старае го казва правилно, но в 99 процента от случаите си е тевелизор  Laughing

# 114
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
малко мешани снимки да погледате, ако искате Sunglasses

# 115
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ехо, май само аз не се вея във фейса, иначе съм Nana Dilianov.

Луси пък упорито казва "маркотици" и "маркомани". Много е смешна. Р-то го проговори миналато лято.

А най-голямото й постижение е от това лято. Спря да се напишква нощно време. Много ми беше притеснено, но успя да се справи самичка.

Сега се подготвя усилено за детската, като че ли й се ходи, събрала е една торба с хубави шишарки и ми е поръчала темперни бои за детската градина, за да раздаде шишарките на децата и да ги оцветяват. Отделно е подготвила и собственоръчно измайсторени подаръчета за учителките, но за съжаление нейната любима Арсова (кюстендилка, Сети, тази с класическата музика) са я пенсионирали.

# 116
  • Мнения: 3 698
малко мешани снимки да погледате, ако искате Sunglasses
Весели снимчици, както винаги  Grinning, а първият ти опит за баклава изглежда чудесно thumbsup .
Нана, браво на детенцето, че се е справила самичка  Hug .Съжалявам, че са пенсионирали любимата й учителка /тази от красивия град на изкуствата  Wink/, надявам се да не тъжи много Луси и да си ходи с усмивка и желание на градина.
Добавих те във фейста.Чакам да потвърдиш, че сме приятелки  Joy .
Я да попитам знаещите-тази Ралица С., която е без снимка...имате я повечето в контактите...нашето Рали /Ерия/ ли е?Питам, защото нали няма снимка, а фамилията ми се струва позната,но не съм сигурна  Thinking .

С Лора имахме дълъг час по смятане, аз й съчинявам задачка, а после тя на мен Mr. Green .

# 117
  • Мнения: 1 006


С Лора имахме дълъг час по смятане, аз й съчинявам задачка, а после тя на мен Mr. Green .



 Shocked Crazy Crazy уау!!! Дай пример!

# 118
  • Мнения: 3 698
Е, ти сега не си представяй висша математика  Mr. Green. Елементарни неща правим с дребосъчето.До 10, нагледно...ако палецът отиде да спи, колко пръстчета ще останат будни? Ако показалецът отиде да спи при палеца, колко ще са будни? А колко спят?
Нейните задачки пък бяха за приятелите й  Laughing , ето една :Мамо, нали познаваме двама Криси-та, ако има още един, колко ще познаваме?
 Joy За по-нагоре могат да се вмъкнат ябълки, круши и банани или пък група деца влизат в сладкарница, една част остават отвън и после част от чакащите влизат вътре, изобщо... hahaha
Лека нощ от мен Heart Eyes, Лора заспа преди броени минутки Rolling Eyes .

# 119
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ей сега установих, че фейсбук-а, заедно с атол и още един куп соц. мрежи са ни го забранили сисадмините. Още малко и бг-мамчето ще спрат.

Сети, Луси не знае още, че учителката е пенсионирана. Предполагам, че като разбере ще страда, но пък се и надявам, че ще я върнат на граждански договор, предвид липсата на подготвени кадри за начални педагози. Много се надявам.

Общи условия

Активация на акаунт