Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 280
  • 761
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 698
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ! Да сме здрави и добри и доброта да срещаме по пътя си! Бъдете благословени, мили момичета и вие и семействата ви!!!

Ние с Лори днес ходихме до църквата и свещеникът каза, че с "Христос возкресе" се поздравяваме до Спасов ден! Аз не знаех  Embarassed .

Ей, Дени, стискаме палци всички, нали знаеш  Hug Heart Eyes Hug
Още мъничко миличка, ти си герой  Hug
Като гушнеш веднъш принцесата, ще ти се изпарят мрачните мисли...няма да имаш време за тях   Laughing

Хич не ми говори за ЕГН, че ние още работим по въпроса за второ, а ми е затиктакал един часовник, само ме пришпорва  Laughing

Сладурки, как сте милички ?!?

# 361
  • Мнения: 1 698
Ей Сети, какъв часовник бе, аз май съм по-стара пък все си мисля, че имам още време Mr. Green Хем ми се иска, хем не ми стиска, дет се вика Rolling Eyes
След малко ще ви пусна снимчица на моята мома в народна носия. Hug
Ето:
http://mimesg.multiply.com/photos/album/38#photo=62
и следващите две

Последна редакция: чт, 08 апр 2010, 22:24 от mimes

# 362
  • Мнения: 3 698
Тц, не си по-стара  Mr. Green
Ама ви е време, не го мисли  Hug
Хайде, чакам снимчици Heart Eyes !

  love001

# 363
  • Мнения: 58
Tanya, мила, мъъъъничко потрай още, то не останало Simple Smile... Стискам палци всичко да мине безпроблемно и скоро да си гушнеш малкото слънчице.
Mimes, голяма сладуранка е малката принцеса в носия Simple Smile. Аз нали си имам слабост към народните танци и винаги се умилявам от подобни снимки.
А моят юнски "мъж" вече няма търпение да стане събота да отиваме на вилата в балкана...Не че аз имам де Laughing

# 364
  • Мнения: 3 698
Страхотна е Дари и с такава щастлива усмивка  Hug Heart Eyes Hug
Хубав ден, милички  Hug

# 365
  • Мнения: 1 072
Mimes, много е сладка с тази носия Hug Марк уж ходи на народни танци цяла година вече в детската, а досега не съм го видяла нищо да ми изтанцува, нито са ги организирали нещо, да не говорим за носии  Close
За ЕГН-то исках да кажа, че си има значение, макар че аз тази година, както миналата и по-миналата смятам да стана на 29  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Иначе има място и за трето - както съм подкарала на всеки 4-5 години и на 35 няма да съм за изхвърляне още  Blush Blush
Сети, дано скоро имате 2 чертички  EFP  newsm53 ние бая на шега се изнАнадАхме уж да видим какво ще стане след като и на двамата ни излезнаха решенията за развод и се мина малко време... то пък взе, че стана едва ли не от раз (аз мислех, че доста време ще се опитваме докато стане номера  Crazy) Божа работа  Praynig

# 366
  • Мнения: 3 698
... аз тази година, както миналата и по-миналата смятам да стана на 29
Знаех си, че съм по-стара, аз от няколко години ставам на ... 30г.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Лора от танците ми показва поклони, стъпки и движения, засега ходи с голямо желание, дано продължи да й харесва  Party, защото аз съм на фитнес през това време Simple Smile

# 367
  • Мнения: 1 006
я, как сте се разписали! Пу-пу!
И за какви ЕГН-та говорите, не ме депресирайте, аз нося короната на старшинството! Стскам палци на Дени и Сети, и на всички останали, които за нещо си мечтаят!
Много целувки от нас  - снимки скоро не съм показвала тук, но май почти всички сме във ФБ вече и там има!

# 368
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
старшинство, а Whistling
щом вече има едно, никога не е късно за следващото Hug

нали съм ви писала, че свеки е родила най-малкия си син на 40 - трети по ред Laughing

ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ на голяма патерица  bouquet

# 369
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Айде, айде, не се бутайте с кака си по старшинство.

Уф, на Луси в групата имат варицела, а тя е в къщи с температура. Дано не е шарката, че и аз не съм я карала...

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 11:40 от Nansen

# 370
  • Мнения: 3 698
Нана, дано не е  Praynig Praynig  Praynig

# 371
  • София, център
  • Мнения: 3 455

Дано!
------------------------------------------------------------------------------------------------
Вече се изпъпчи. Сега мажем с ментолов спирт и я молим да не се чеши.

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 09:50 от Nansen

# 372
  • София
  • Мнения: 2 686
Как се пише с дзверо на скута?

жщ65
Отдавна не съм писала, не съм и чела, мернах само за варицелата на Луси.
Аз знам пр66и първите пъпки да 5се даде на детето една лъжица червено вино и се изпъпчвало цялото много бързо.
А за чесането Нана чух скоро за някакво хомеопатично люкарство. Дей ствало така че детето да не го сърби.
 жжжжжжжжжжжаэяо

Ние Слава Богу сме добре5, бяхме 10 дни на Созопол, супер беше. От 3-4 дни се боря с умалели, остарели и т.н. дрехи.
ггшо             0н

За колебаещите се за второ мога да кажа, че5 с 2 е много по-весело, а грижите не са кой знае колко повече.
Стискам палци на решилите се за второ, моят мъж мисли за трето, малко е рано още да го мисля, но не съм против.
Времето ще покаже.
(
Целувки, сори за Калоянописа, но сега бучи и много мърда, та ставам от компа.

Кажете ми моля ви читав сайт за лесно качване на снимки, че то аз май не съм ви го показвала още малкия терминатор?

# 373
  • Мнения: 1 698
Сънчо, точно и аз това си помислих, че не сме виждали малкия разбойник. Давай го, моля те, да го нагушкаме виртуално. Hug

# 374
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
трудно се пише ... ама добре се справя Калоян с писането Crazy

не знам какво разбираш под читав сайт Simple Smile
аз ползвам foto.bg, гледам из форума масово ползват snimka.bg Hug


Нансе, пиши как сте?

Общи условия

Активация на акаунт