Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 328
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 164
Хе-хе, едно време си честитяхме първи поникнали зъбчета, сега първи паднали зъбчета  Grinning. На Еммата й никнаха до 3г., скоро не очаквам да й паднат.

Сети, понеже живеем много близо до Токуда, мога да ти предложа да отседнете у нас като наближи събитието  Hug

# 691
  • Мнения: 3 698
Честито първо паднало зъбче на Гого, новичките да са здрави, бели и много да се усмихват  Grinning !

Хот, трогна ме много  Heart Eyes Hug Heart Eyes Аз мисля да дойдем поне 15-тина дне по-рано някъде, ама дали ще са достатъчни, ще го обмисляме като наближи, те Токуда имат хотелско крило, или някъде квартира, нещо такова, обаче супер радостно ми е, че си наблизо, ще се видим нали? Аз ще ти се обадя и на прегледи като идвам ако са в събота  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Сети, аз като ти сметнах лентичката май овне като моята щерка ще е Wink Много е луда, да знаеш Twisted Evil
За идването в София - можеш и по-рано да дойдеш, да скитосваш по моловете или в парковете, но да си по-близо до болницата... то времето ще покаже, де, но и самото по-дълго пътуване в последния месец май не е много препоръчително (май пак се минаваше през дупките Перник-Радомир за вас)
Дени, трябва да е телец бебчо  Grinning , но не се знае все пак. Аз съм овен и знам за какво говориш  Laughing.

Дописвам - сега се направих на зъболекар и проверих на Лора зъбчетата, стабилни ми изглеждат  Joy , тя иначе много иска да й падне зъбче, като й казвам за дечица с паднало зъбче и така сладко ги поздравява, явно си е огромно събитие в детските представи, растат миличките!

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 11:54 от setony

# 692
  • Мнения: 1 072
И да се изфукам - Емма вече може да чете  Flutter
Това замалко да го пропусна Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Честито! Браво! Марк още е назад, макар че се опитва:-)

# 693
  • Мнения: 3 698
Украсихме елхата  Party , цял ден сме на коледни песни и гушкане   Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 1 006
Украсихме елхата  Party , цял ден сме на коледни песни и гушкане   Heart Eyes

и ние, и ние... Whistling Wink

# 695
  • Мнения: 1 072
Ние пък още си нямаме елха Cry Продължавам да мисля къде да я сложа - в дядовата ръкавичка вещите се увеличават, а мястото намалява. А сега с този пълзящ бръмбар няма как да е на земята ooooh!

# 696
  • София
  • Мнения: 11 728
И ние още не сме сложили елхата,но мисля до събота най-късно да свършим тази работа.И без това в петък идва зимата та поне и настроението ще бъде зимно.
Днес приключих с подаръците на Мели или поне така си мисля  Wink.Мисля и някакви книжки да и купя.В тази връзка да споделя,че до неделя вкл. в НДК има панаир на книгата.И на доста от щандовете правят отстъпки.
Сега остава и баткото да уредя,а той е доста по-сложен като желания,идеи и т.н.

# 697
  • Мнения: 2 790
Чудесни новини прочетох на последните страници  Hug

Съкровищнице, много здраво и щастливо дете да расте "малкия" Александър   bouquet И много да ви радва!

Сети, честито мила  Hug Лека бременност ти желая!

Поздравления и за четящата Емма  Hug

И аз да си похваля гарджето  Mr. Green .... Боян вече не пише думите огледално. Свикна да ги пише в правилната посока. Още сме на вълна имена - пише родата до девето коляно  Joy
Дени, той като Марк също си ползва без проблеми обикновена ножица, както и обикновена мишка за компютъра - но нея я движи с дясната ръка. Само на това с упражненията за развиване на пространственото мислене, което ви е посъветвала логопедката, не ми стана много ясно какъв му е смисъла  newsm78 Доколкото знам, левичарите по принцип имат много по-добре развито пространствено мислене. А и като гледам Боян, мисля че е точно така. Посоки или разположение на мебели в стая например описва далеч по-точно от мен  Embarassed Като гледа нещо на картинка си го върти мислено накъдето си поиска. На мен не ми е хрумвало да кажа, че Ш-то е полегнало Е или пък че Ь е Р обърнато наобратно....

Елхата и ние я украсихме в неделя  Laughing и не само това. Боян беше толкова нетърпелив, че окачихме и лампичките и всички други коледни джуднжурийки, с които кичим из нас. Сега предстои любимата ми част - предколедното пазаруване  Mr. Green

Последна редакция: ср, 08 дек 2010, 12:06 от Mama Svetla

# 698
  • Мнения: 1 072
Току-що се връщаме от "мини" опеация - отрязаха на Марк юздичката под езика. С лазер. Дано не го боли като му мине упойката и дано сега вече да се научи да казва "Р". Друго ново ... готово е писмото до дядо Коледа, ще го снимам и ще го "изпратя". Целувки за дечицата Hug

# 699
  • Мнения: 2 790
Бързо възстановяване на Марк   Hug
Явно нашите младежи и по това си приличат  Laughing Ще чакам да кажеш какъв е резултата.
А и също къде ходите на логопед и доволна ли си? И на нас вече ни е крайно време да се консултираме за Р-то.

Честно казано аз до такава степен съм свикнала с неправилното му изговаряне, че дори не ми прави впечатление. При мен сестра ми и четиримата ми първи братовчеди не могат да казват Р. Само аз мога. Имам някакви смътни спомени от детството, че и тях ги подлагаха на някакви такива манипулации. Затова си мисля, че при Боян си е наследствено и няма да може да се повлияе. Но, трябва поне да опитаме.

# 700
  • Мнения: 1 072
Мама Светла, то и аз не мога да казвам "Р" и явно при Марк е наследствено от мен. Така поне каза неонатоложката в болницата и още тогава като бебе на 1 ден му бяха цепнали юздичката под езика, но явно не докрай. Като цяло аз си го разбирам какво говори, но не е 100% правилно (не е и като Любен Дилов-син Laughing) Сега в края на септември беше идвала в градината логоледа на района ни, която обслужва 2 градини и 1 училище и беше казала, че Марк има нужда от посещения при нея. Обаче докато я намеря и отидем на консултация, всичките групи бяха сформирани. Тя каза да се запишем от втория срок, т.е. сега след Нова година, като ни препоръча консултация с ортодонт. Аз го заведох и след преглед му цепнаха юздичката. Та на логопед ще ходим при държавен в кварталното училище - мисля, че във всеки район има такива, поне в София. После ще дам отзиви.

# 701
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мацки, някой да е купувал куче Билло или Коте Лулу за подарък на децата?

# 702
  • Мнения: 3 698
Ох, нашите интерактивни куче и котка са други  Joy , тези реклами направо ги хипнотизират децата  hahaha .Съжалявам, че не мога да помогна, но си мисля, че което и да вземеш, щом го е харесала ще й допадне  Hug

# 703
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ох, нашите интерактивни куче и котка са други  Joy , тези реклами направо ги хипнотизират децата  hahaha .Съжалявам, че не мога да помогна, но си мисля, че което и да вземеш, щом го е харесала ще й допадне  Hug


Луси от миналата година има Бейби Додог, сега е запънала на тези двете. Ама много скъпи ми се виждат. Тая котка е 160 лв.  Sick Отделно иска и лаптоп на Уинкс, и Глобус. Уфффф

# 704
  • Мнения: 3 698
Нана, ако намериш някакъв по-интересен глобус, моля те да кажеш.В смисъл... някой релефен или с животни, нещо такова много ми се иска на мен, не съм виждала тук.
Лаптопа на Уинкс като му слушам функциите от рекламата, е същият като тези, които обсъждахме на Барт.Е, все пак факта, че е на Уинкс хич не е за пренебрегване, голям хит са феичките сред 4-7годишните дами  Grinning , откровено казано и аз ги гледам с Лора  Blush
Вярно е, че играчките са скъпи, но пък и блясъкът в очите на дребосъците, когато получат точно желаният подарък е неповторим Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт