СЕПТЕМВРИ-09'32

  • 10 493
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
На мен ми тече ужасн омного коластра, особено от едната гърда. и предния път беше така. Готова съм да посрещна попълнението Laughing
Комшито върна Миша преди малко и обеща и довечера да я разходи Mr. Green

# 61
  • Мнения: 183
keri_ и ние купихме праха за пране на Сано, но мъжът ми щеше да получи удар като видя цената му. Взехме го от Вис Виталис за 14 лв. Според него няма да можем дълго време да си позволяваме толкова скъп прах за бебето, но пък ако наистина е толкова икономичен, колкото казват всички, може и да не усетим този разход. Иначе с Хриси ползвах само Тео Бебе, бях много доволна, но напоследък чета много отзиви на други майчета, че доста са го развалили и въобще не бил както преди няколко години.

nahodkata, радвам се че днес си по-добре. Дано не се налага да тичаш в болницата за системка. Иначе и аз само включвам и изключвам климатика, въпреки че сега съм сама, но и мен ме е страх да не се простудя. Жалко, че имаме само в хола, дано за в бъдеще успеем да си вземем още един за стаята.

tsveta, искам и аз такава комшийка, направо не мога да си представя някой доброволно да поиска да разхожда детето ми.  Crazy Но явно и такива хора се срещат, имаш късмет.  Wink

Аз доста се изморих, досега  newsm79 wash  и вече нямам сила за нищо. А бях планирала още неща да свърша, но ще почакат поне няколко часа.

# 62
  • Мнения: 493
Здравейте!
Преди малко пуснах тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=413618.new#new
Става въпрос за раждането в Аг Варна, който желае може да изявеи мнението си Simple Smile  Hug

# 63
  • Мнения: 14
Здрвейте,момичета!
Набързо д се разпиша,че чакам гости!Тук сме като крайпътен хан.Който си заминава от почивка минава през къщи да се разпише!!! smile3521
Днес пак е голяма жега!!!Как ще я караме до края,милички!!!


Тов е от мен за днес,не ми се мисли и не ми се пише!Направо мозъка ми се е размекнал!
Приятен ден на всички!И се пазете!!! Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 159
Подарявам 1 опаковка Гинипрал... не знам дали все още липсва по аптеките, но ако мога да помогна съм насреща.

# 65
  • Мнения: 66
   Ха здравейте и от мен  Heart Eyes

  В тая жега с тумбак не е лесно  ooooh! Чудя се на мъжете с големи шкембета как издържат целогодишно  newsm78

  За съжаление на тази среща няма да мога да дойда, надявам се ,че ще направите снимки да си ви видя! Аз в понеделник ще влизам в болница ,за да ми вливат венозно медикамент за вдигане на тъпия хемоглобин. По препоръка на док. не трябва да имам лоши показатели  предвид предишните 2 неуспешни бременности. Пък и бездруго се чувствам като дроб и все нямам сили. Дано има ефект, док гарантира,че за 3 дни ще го вдигне с поне 1 единица.

   Айде чао за сега и леко изкарване на жегите  Hug

# 66
  • Мнения: 655
esim,дано всичко да е ок с хемоглобина и двамата с бебчо да се чувствате отлично  Hug

аз най-накрая успех да кача някакви снимки в албумчето,ама голяма мъка бе  Laughing защо така като натисна "назад към албума" и ме изхвърля и трябва да влизам наново  newsm78 понеже сега ми взе силите това качване,в албума скоремчетата ще кача снимкитея дни /дано по-малко ме изнерви /,че да ме видите каква съм Баба Меца (както малкия ми вика)-то не че на другте дето съм качиласъм много слабичка де  Joy  Joy  Joy

# 67
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Хайде и аз да се запиша в новата тема. Wink
При нас нищо ново.Тук са някакви празници и вече втора вечер не можем да спим от музиките по улиците. Tired
Сега отивам да ви чета. Peace

# 68
  • Мнения: 68
  Hands ClapЗдравейте, аз днес много късно се разписвам, ама мн се уморих и трябваше малко да отъхна от дългата разходка днес. Заведох мъжа ми днес до Вис Виталис и докато си говорехме в колата че няма да пазаруваме много така оставихме сума ти пари в магазина. Купихме на беба някои дрешки , хавлиика,пелена за повиване- плетена и ситни дрешчици. КОгато се върнах в къщи и изсипах всички дрешки на дивана (защото до сега бяха в пликове в гардероба) установих че бебка вече има достатъчно дрешки и не се налага да копуваме повече. Иначе цените както казах там не са никак високи - само количките и всички останали маркови неща са на същата цена като по другите магазнини, в сравнение с дрешките, които са на смешни цени...Определено в началото на другия месец ще дойдем да напазарим всичко останало от този магазин. Имаше готини комплекти за креватчета -също доста по- евтини от другите магазини( по 35-40 лв с чершафи, обиколници, олекотено- всичко) В другите магазини за по малко от 50-60  лв не съм ги виждала. Софииските мами си заслужава да го посетят , както и Пловдивските- разбрах че и там има Вис Виталис.
Ходихме и до магазин Слънчице(имат и e-net  магазин) - нищо особенно- скъпичко е!!!
Събрах всичко пак в пликове и ще почакат още малко да ги изперем , като вземем и комплектите за кревата.

esim, колко ти е хемоглобина че и аз пия тука някакви хапчета, ама не са ми казали за болница нищо- моя беше последно 103 newsm78- дано в болницата всичко е наред и с бебо скоро да се прибирате Hug

За срещата аз  също няма да мога - имам рожден ден тогава newsm44

malta скъпа чак сега ли забеляза че се променяш Stuck Out Tongue,  Аз стрии нямам , ама бедрата ми са яко надупчени. Корема ми е ОК. Много се радвах че него не го изпуснах като гърдите си( те пораснаха много изведнъж още в 3-4 месец) и докато се усетя с какво да се мажа беше вече късно Sad



# 69
  • Мнения: 19
Само се разписвам и бягам да ви дочитам. Почнах одеве, ама тема и половина сте изписали бре  Hug.
Ние се завърнахме от село и сега ще влизаме в график, ама да видим как че пра баба му малко го поразглези малкото ми момче.
Хайде бягам да наваксвам утре като съм ви прочела ще пиша пак. Хубава вечер ако някой се включи след мен...

# 70
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен.Нещо на последък не ми се пише.Тая жега е убийствена,започнаха и да ми се подуват краката...абе ужас.
Радвам се ,че всички сте добре Hug
naky браво на вас,дано скоро можеш да кърмиш.
По въпроса за нощното хранене,отказах малката още като се прибрахме от болницата.Давах й вода и след няколко дни се отказа.И ние имаме нужда от почивка все пак,плюс това всички препоръчват стомаха на бебето да почива през нощта.
Не завиждам на мамите ,които са свикнали децата си да спят при тях.Аз сама не мога да си намеря място,камо ли и детето ако е при нас.Дъщеря ми спи в отделна стая от 2 годишна и за нея това е съвсем нормално.Даже от начало й беше интересно,че вече не е в бебешко легло.
Секс ми забраниха да прявя,заради контракциите,но и вече желанието ми понамаля доста Wink.
И аз пера със Сано.Много съм доволна.заслужава си,защото на пълна пералня слагам половин мерителна лъжица и ми стига за много повече от 35 пранета.
Искам да попитам,някой беше писал,че е купувал памучен плат за пелени.От къде?Аз попитах на няколко места,но нямаше.

# 71
  • Мнения: 14
Добро утро!
Аз вече съм на работа.
Лек ден на всички!

# 72
  • Мнения: 34
Добро утро и от мен!!! kaffeetrmker_2
бамба и днес ли трябва да работиш Sad -милата
при мен в момента е 32градуса  Ill  sun ужас

# 73
  • Мнения: 365
Добро утро и от мен!
Аз от една седмица не съм писала, но в тези жеги, ме хваща нервата и не мога да седя на едно място. А и малката нещо се е разглезила (или изнервила) и ни тормози с едно непрекъснато хленчене за нещо. Разлистих книгата на добрия чичко Спок, но това, което пише там относно това мрънкане, някак си не мога да го приложа на практика и тотрално съм се объркала. Лошото е че страшно ме изнервя хленченето й, и започвам да й викам все по-често, после усещам бебето как мърда и се чувствам гузна, че го тормозя с викове. Чакам с нетърпение пак да тръгне на ясла от началото на август.

Прочетох за срещата, която организирате, ако не е късно - моля запишете ме и мен!

Момичета от няколко дни имам една чуденка - дали в родилното ще позволят веднага след раждането да си сложа колан за прибиране на корема. Най-вероятно и при мен ще играе ножа и като си спомня, че миналия път корема ми се прибра едва година и половина след раждането, след 800 коремни преси ежедневно, в продължение на 3 месеца; ми се ще да се пристегна още след самото раждане, за да си спестя поне част от тези усилия.

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 10:04 от TRINITI

# 74
  • Мнения: 243
  bouquet Добро утро и от мен!
От скоро имам едно притеснение: имам някаква тежест ниско долу ( като че ли не е болка) от време на време! Познати ми казват че корема ми бил ниско!  Rolling Eyes
 Незнам какво да си мисля! Това ми е първа бременност и през главата ми минават хиляди мисли - да не вземе да се ражда сега #Crazy
Иначе си пия хапчетата! На някоя от вас случвало ли и се да има такава тежест ниско долу???

Общи условия

Активация на акаунт