MAGGI Клуб

  • 54 841
  • 778
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6 792
bradata  благодаря това не се бях сетила наистина

# 766
  • София
  • Мнения: 38
здравейте, и аз да попитам:
пратих от 7 опаковки точките (изрязани), и сега какво?

как ще разбера че съм вече член? като ми изпратят списанието ли?
благодаря ви предварително!

# 767
  • Бургас
  • Мнения: 5 833
 newsm78 Вие не четете ли бре хора? За да станеш член пращаш 7 ОПАКОВКИ без да са изрязани точките от тях, ако има, а не изрязани точки ooooh!

# 768
  • София
  • Мнения: 38
newsm78 Вие не четете ли бре хора? За да станеш член пращаш 7 ОПАКОВКИ без да са изрязани точките от тях, ако има, а не изрязани точки ooooh!

да, четем,
но се обаждах на телефона посочен на опаковките и ми казаха че може и така!!!

това ли ми гарантира членство?!?!?

# 769
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не, искат цели опаковки. Confused

# 770
  • Бургас
  • Мнения: 103
какъв беше ймейла на магги,още не съм получила списанието.не се и надявам вече,но да ги попитам. много са некоректни,а чакат от нас да печелят.

# 771
  • Бургас
  • Мнения: 5 833
Цъкваш на първа страница на темата, гледаш края на първия пост и кликваш върху линка към сайта на Маги (или просто пишеш в Гугъл "магги" и първия резултат е въпросния сайт). Там долу вляво има едно "Пишете ни" - кликваш там и си изливаш мъката Mr. Green

# 772
  • Мнения: 117
Нашият Кристиян е спечелил подарък от детската игра с пъзела, но още не са ни го донесли. Има ли някой, който е получил подарък от миналият брой? Най-вероятно ще разпращат подаръците заедно с продуктите от каталога с точките  newsm78

# 773
  • Мнения: 3 365
Здравейте момичета,

искам да ви питам за членството в клуба. То не е ли за 1 година? Аз станах член в началото на януари 2010, но сега гледам, че трябва да се подновява членството и не знам дали това важи за мен. Извинете ме за глупавия въпрос, но съм още нова в клуба и не съм много наясно.

# 774
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Може ли някой да ми напише тел., посочен в списанието за връзка, че нямам спомен тази година ли си поднових регистрацията или края на миналата?! Praynig

# 775
  • Мнения: 3 365
Може ли някой да ми напише тел., посочен в списанието за връзка, че нямам спомен тази година ли си поднових регистрацията или края на миналата?! Praynig

080016666 - този ли ти трябва?

# 776
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси, alex99, точно този. Hug
Обадих се и явно съм се пререгистрирала през декември, защото името ми не излиза сред пререгистрираните и регистрираните през 2010, та сега ще трябва да пращам пак опаковки. Rolling Eyes Питах изрично, става с опаковки от самостоятелните бульончета и с тези от "Вкусна чаша". Peace

# 777
  • Мнения: 331
Здравейте момичета,

искам да ви питам за членството в клуба. То не е ли за 1 година? Аз станах член в началото на януари 2010, но сега гледам, че трябва да се подновява членството и не знам дали това важи за мен. Извинете ме за глупавия въпрос, но съм още нова в клуба и не съм много наясно.

Алекс, пререгистрират се всички членове от 2009 г. назад. Щом си член от 2010, няма нужда да им изпращаш опаковки. Но пък при Маги никога нищо не се знае, така че за по-сигурно можеш да им се обадиш по тел   bouquet .

# 778

Общи условия

Активация на акаунт