Юли 2009 - Тема 69 :)

  • 12 114
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
pepsipasta - защо не се обадиш на лекаря си и не му обясниш. По принцип знам, че от болницата ги дават. Предполагам, че имат в наличност и може би ще може да ти даде. Не се притеснявай, обади му се.

# 16
  • Мнения: 32
Ехо, убедена съм, че всички ти стискаме палци, най- накрая ще развалиш това затишие на бебета  bouquet.
Карелиа, добре дошли в къщи, голямо съвпадение наистина с тези имена. Иначе това му се вика монолог и Хамалет ще завиди Joy. Дано имаш време да пишеш все така и Нико да те оставя да си почиваш.
Аз след малко тръгвам пак на лекар, този път съм при моята си гинеколожка. Ето, че все пак ми се отвори парашута пак да отида до там, та все пак ще мина през НОИ. Да видим дали ще се изпълни майтапа ми, че ще родя в чакалнята. Този път се въоръжавам с книжката, дано не чакам повече от час. После ще се занимавам с тъпата синя зона, оказа се, че златната лепенка става за петнайсетина дена, интересно до тогава на главата ли да си оставям колата Close.
Да ви се похваля колко е мил свекъра. Миналата седмица,приятелят ми го пита, какво ще вземе на бебето, като се роди, ей ка си засмука цигарата и огледа небето, все едно филм прожектираха там, тази седмица, го пита дали ще черпи в работата, ефекта беше същия, само че този път поне проговори и смънка нещо, че бил чувал, колеги да черпят Shocked. Ама то за какво ли, то всеки ден ти се ражда първо внуче, а и всеки ден се ражда момиче в тяхната рода, ама айде. За капак дойде с мен до магазина да ми избере картофи, че аз не съм можела и после си тръгна и ме остави в магазина, да си ги мъкна обратно, добре, че магазина е до тях, но все пак, въпрос на съобразителност Naughty.
Братовчедка ми ме разби току що, не можело днес да раждам, че днес е нейното гадже и сме щяли да й дойдем в повече, ще кажеш, че ще ги ражда и двамата.
Пепсипаста, защо ти трябва да си го купуваш, не бият ли инжекция в болницата??? Аз също мисля, че трябва да звъннеш на лекарката си и да й кажеш, че го няма това хапче никъде. Стискам плаци!

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 09:39 от Julsko bebe/ Драга

# 17
  • Мнения: 7 263
Драга, гледам и свекър ти е подобаващ образ - не пада по-долу от другата рода  Crazy Party Laughing
Но това с картофите е верно голям хит  ooooh! ooooh! ooooh!, дори големия ми син на 12 години се сеща да ми взима торбите, и то не сега като съм бременна ми принципно, а пък сега дума да няма #Crazy
Някои мъже са просто уникални, но в тази връзка и за да си кажа \ нали съм бъдеща свекърва - простено ми е\. Твоичкия хубосник при такава "фамилна обремененост" хич не му оставяй време и възможност да размишлява от първия ден го включвай да помага за бебето. Да ти помага в къпането, да го носи да се уригва, да сменя пампита и т.н. иначе после горчиво ще съжаляваш и ще дойде ден дето и той ще избира на снахата картофи  Wink Laughing
Аз вече започвам лекинко да се изнервям, какво ти лекинко направо си се невротизирах, очаквах досега да съм родила 100 пъти, а признаци никакви  Thinking Crossing Arms
Притеснявам се за плановете за края на лятото с тоз спокоен младеж, дали ще успеем да се справим.

# 18
  • Силистра
  • Мнения: 288
Lennyh, твоя термин утре ли е мила?

# 19
  • Мнения: 32
Лени, така си е, имало е на кой да се метне моя хубостник Laughing. Дано го свикна поне за бебето. А за чакането и на мен ми писна, мислех, че отдавна ще съм родила и се притеснявам, че ще ми отиде моренцето. Всички казваха, че ще родя по- рано и така се настроих, сега само ми се казва, няма да е скоро и май са прави магаренцето не дава признаци на излизане. Сега ще видя, предполагам, сме достигнали размерите на момата на Дарка и ако е така ще се зачудя дали да не лягам да ме кълцат. Направо първолаче ще излезе скоро.
Айде родили и неродили мамчета до довечера  bouquet.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 635
Eho82, имаш едни стиснати палци и от мен.  Hug
pepsipasta, изобщо няма да се притесняваш, че ще те пляскам по дупето  Crazy. И без това доктора ти бърза с това предизвикване, та е длъжен максимално да те улесни. Другите момичета са ти дали добър съвет, най-малкото док ще знае къде го има хапчето. А може да ти го даде и от болницата.

Карелия - още, още ...  Laughing беше ми много приятно да те прочета каква си свежарка. Така като го гледам Нико ще си има богат избор.
Драга, приятни обиколки днес - поне няма да е много топло. Виж дали не могат да ти издадат временно удостоверение за синята зона, ако стикера не може да стане веднага. Трябва да има някакво подобно разрешение на нещата. Обясни им, че най-вероятно няма да можеш да отидеш след 15 дни да си го вземеш. То не, че не се вижда с просто око де...  baby_neutral
Lennyh, я споко.. остави го детенце да си излезе, когато си му дойде времето. Тука, ние на вас - ветераните разчитаме да ни успокоявате, че всичко ще е наред, а не да се шашкате.. ааа  Naughty (размахвам пръст). Пък плановете .. ще ги напланираш пак. Какво си мислите да правите? Аз се чудя дали детенце ще е достатъчно укрепнало в средата на септември (за сега си мисля за 7-13.09) да отидем с нея на море.

# 21
  • Мнения: 651
Здравейте!Много сте бързи в писането!
Май някъде мернах,но пак да питам:Вие кога мислите да изкарвате бебетата?
Моя малчо го нападнаха пъпките.Сигурно са от жегата.Тъкмо му минаха едните и хоп други.Сега се притесних и ще гледам днес да го заведа на доки.Дано успея.Скалпа му е в пъпки  #Crazy и лицето.Ще се побъркам вече с туй дете и пъпките му.
 Вчера цял ден не спа.Побърка ме,а днес едвам,едвам го приспах.
 Не знам новите мами как са,но на мене ми е доста трудно.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 323
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

mia_ata има момиченце, тежи 3100 гр.   bouquet  bouquet  bouquet

Да са живи и здрави! Малката да радва мама и тати!

# 23
  • Мнения: 62
Благодаря ви момичета за съветите  Hug
Току що звъннах на доки и тя каза че  го нямат хапчето и в болницата но в никакъв случай да не купувам цялата опаковка защото са скъпи,та днес ме вика на запис на тонове и за преглед и ако ставам за системи директно ме оставят в болницата и така....дано утре най-късно гушна бебчо  Praynig Simple Smile.
Честита дъщеричка на mia_ata   bouquet , да им е жива и здрава!

# 24
  • Мнения: 735
Здравейте.Не смогввам да изчета всичко. Embarassed
Стискам палци на мамите, които са определени за днес.
Честит бебок на mia_ata!
Малко ми е лошо и отивам да си легна.После пак ще ви чета.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 635
Еее, чудесно.. първото бебе за деня.

Миа-ата, да ти е жива и здрава малката принцеса. Много лесно да се гледате и много чудесни мигове заедно!

пепсипаста, радвам се, че се развиват нормално нещата. Стискам палци за бебчето.. Да ни се похвалиш като се роди.

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Ехааа, ама как ни изненада само Маринчето, мила душица  Hug

Да е жива и здрава мънинката принцеса, много да ви радва, да ви слуша и само хубави неща да ви се случват. Hug


# 27
  • София
  • Мнения: 6 168
Честита дъщеричка на Миа-ата!Да е жива и здрава!

Аз влязох да проверя за новини от Ехо fingerscrossed,а те откъде дошли! Laughing
Карелия,дано все така да имаш време за форума LaughingА Нико явно ще има богат избор Heart Eyes

Отивам на фризьор и после ще вляза за още добри новини!

# 28
  • Мнения: 5 253
Чесито, Маринче!
Да е здрава, весела и много послушна, малката дама!
На теб бързо възстановяване!




Хайде, почти се събрахме варненския отбор, скоро ще щурмуване морската   bouquet
Карелия добре завърнала се!   bouquet
Успех на Ехо  Hug

# 29
  • Мнения: 7 263
Lennyh, твоя термин утре ли е мила?

Светли , и аз вече не знам какво да мисля за моя термин.
Принципно утре ми е термина според най-прецизните 3Д и 4Д, на които ме гледаха \ 2-ма души \- категорично го заковаха, като 21.07 и двата.
Иначе според цикъла ми \ който обаче е на много голям интервал\ термина ми трябваше да е 01.08 - но и така погледнато вече си е на финала, пък и двамата ми сина са родени доста преди термин - големия 12 дни, малкия 30 дни....
Бебето през цялото време върви със 2 седмици напред като размери....
Та се сещаш, че логично и сега очаквахме такъв завършек, дори пиех мегнезии и ми слагаха системи, защото от 5-тия месец бях с контракции и се опасявах \ а и доктора\ да не се роди преждевременно бебса. Пък ей го на сега ще остана на финала да затворя темата май newsm78 newsm78

Джили, от 7-ми спокойно можете да отидете на моренце. Ние го планираме даже по-рано морето в самия край на август до към 12-13 септември, че после батковците нали са ни ученици трябва да се прибираме. Нашия дребс както се е запънал може да замине пресен, пресен и 2-седмичен на морето най-накрая Flutter

Еййй честито бебче е на Марина!!!
Много радост и късмет да и носи и да е живо и здраво!!!

Общи условия

Активация на акаунт