Августинки 2009 - тема № 51

  • 10 564
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 370
kali 61, мила , не се притеснявай, всичко ще е наред. В сигурни ръце си. А и отделението за след секцио било супер! Не се тревожи!

Taka e Peace Аз си направих една обиколка и видях родилна зала и стаите за след секцио и след нормално раждане.Еднакви са само,че на различни етажи.Всичко е,като след ремонт,чистичко и приятно.Стола в родилна малко ме стресна и го кръстихме стола на мъченията JoyАма след мъката идва най-хубавото нещо baby_neutral
Аз пак съм без болки и си ги чакам.Надявам се утре,като отида на запис да ме видят и да съм вече с 5-6 см ( да бе hahaha  иска ми се).Мойта тапа продължава да си пада по-малко,ама днес вече май ще е за последно.
Честито бебче на Деси и искренно се надявам всичко да мине успешно и скоро да си гушне малкото съкровище Praynig Praynig Praynig

# 256
  • Мнения: 219
Еййй, честито бебче на Деси. Тя бързо да се оправя, а малкото човече да бъде силно и да се възстанови бързо и възможно най-скоро да се гушкат в къщи  PraynigА и тия септемврийки - много бързат бебоците бе. Да е живо и здраво!

А за видеозона, май не е точно така, че дава по-малко. Една от мамите, така й викаха "голямо бебе", а накрая преносено роди бебе под 3кг. Така, че не се връзвайте много. Всичко да мине нормално, и да са добре бебчетата, няма какво да мислите големината, тя е относителна. Има майки дето 5кг бебе раждат без проблеми, и други, дето и 2500 не могат да родят лесно.

# 257
  • Мнения: 2 374
Честито бебе Влади на Деси.  bouquetДано се оправи бързо мъничето и си бъде вкъщи час по скоро,стискам палци! Praynig

Данче айде беееее,до кога?. ooooh! Joy Hug Hug Hug
Верно къде е Руми? newsm78

# 258
  • Мнения: 13
Честито бебче на мама Деси!!! Дано да се оправи много бързо Влади и скоро да се гушкат с мама у дома, а на мама кураж и бързо възстановяване   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug.

# 259
  • Мнения: 27
Данче айде беееее,до кога?. ooooh! Joy Hug Hug Hug


 Laughing Laughing Laughing Няма душо и кьорава контракция  Laughing Пусни ти новата тема, че да взема да се отчета в нея  hahaha Миналия път ти пусна тема и 100 бебета, та така и аз  Joy Ще си дочакам 2 Август, само да не се наложи и да преносвам  Laughing ooooh! #Crazy

# 260
  • Мнения: 2 374
Данче айде беееее,до кога?. ooooh! Joy Hug Hug Hug


 Laughing Laughing Laughing Няма душо и кьорава контракция  Laughing Пусни ти новата тема, че да взема да се отчета в нея  hahaha Миналия път ти пусна тема и 100 бебета, та така и аз  Joy Ще си дочакам 2 Август, само да не се наложи и да преносвам  Laughing ooooh! #Crazy
Aaa никво преносване Naughty,с удоволствие ще я пусна,ама отивам да си преспивам звера и да полегна малко с нея,че нещо ме боли корема от изкачването по тея стълби (поне нямаме асанс. 1 седмица вече и е ужас Crazy) Ако до тогава не се е изписала старата ще пусна,ама не ми се вярва,а сега май още е раничко. Hug

# 261
  • Мнения: 12
Здравейте мамита!

Стискам палци за душичката на мама Деси!   Praynig  Praynig  Praynig

 

# 262
  • Мнения: 196
Стискам палци на мама Деси и на малкия Влади всичко да бъде наред!

Аз нямам много време да се включвам покрай ремонта, но гледам да ви чета редовно!
Дайте идея за подарък за първа годишнина от сватбата? Нищо не ми идва наум вече, а 1 август наближава.

# 263
  • Мнения: 1 569
Ох кръстът ме скапвааааааааа Sad Какви са тези болки, все едно от от време на време някой ме ръга с шило! Не мисля, че е родова дейност, друго ми няма. По-скоро като претоварване от нещо го усещам...  newsm78

# 264
  • Мнения: 370
Янче,да не би да те боли все едно кръста ти пулсира?

# 265
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!
Честити бебенца на всички родили мами, да са им живи и здрави! Стискам палци операцията на Влади да мине успешно и мама Деси да си го гушка скоро у дома!
Дайте идея за подарък за първа годишнина от сватбата? Нищо не ми идва наум вече, а 1 август наближава.
Zahira, за вашата сватба ли говориш? Първата годишнина е памучна или басмяна и се подарява нещо от плат. Примерно някакви чаршафи може да си харесаш. Хем ще си ги ползвате заедно. А аз на моя мъж му бях купила и една блузка памучна.

# 266
  • Мнения: 341
Честито бебче на мама Деси! Стискам палци мъничето бързо да навакса и всичко да е наред!

# 267
  • Мнения: 12
Янче тези болки може да са от разтягане на таза. А може и да са от схващане на нерв. И аз ги имах МНОГО боли.
Италяна е така от няколко дни. На мен ми мина за 2 дни, дано и при теб да е така.
Мен ме отпускаше но-шпа.

# 268
  • Мнения: 367
Ох кръстът ме скапвааааааааа Sad Какви са тези болки, все едно от от време на време някой ме ръга с шило! Не мисля, че е родова дейност, друго ми няма. По-скоро като претоварване от нещо го усещам...  newsm78
Може бе бебчо вече натежава, а тазовите връзки все повече се разхлабват, за да мине по-лесно, целият ти организъм се подготвя за раждането. Почивай си повече и събирай сили за най-чаканата среща - много скоро ще е...

# 269
  • Мнения: 11
Данче айде беееее,до кога?. ooooh! Joy Hug Hug Hug


 Laughing Laughing Laughing Няма душо и кьорава контракция  Laughing Пусни ти новата тема, че да взема да се отчета в нея  hahaha Миналия път ти пусна тема и 100 бебета, та така и аз  Joy Ще си дочакам 2 Август, само да не се наложи и да преносвам  Laughing ooooh! #Crazy

И аз съм същата история... Никаква контракция и изобщо нищо. Може би само гърба започва да ме понаболва тези дни, но явно, защото корема вече тегли напред.. Леле! Сигурно вървим към 4 кила бебшок  Flutter Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт