Августинки 2009 - тема № 51

  • 10 563
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 0
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Честито на новите родители! Да са живи и здрави бебенцата и скоро да се приберат вкъщи!   bouquet  bouquet  bouquet
Стискам палци на малкия Влади скоро да го гушкат у дома! Praynig  
Шайн,  радвам се, че сте добре и с нетърпение чакаме снимки Simple Smile Чудесно е, че успяваш да се влючиш и да ни разказваш как е протекло раждането! Дано и другите момичета се възстановят бързо и се завърнат скоро.
Аз се отправям на ОВ в Токуда, още някой ще ходи ли?  Дано като се върна да има още пухчета baby_neutral
Ааа, и на младоженците честито! Да се обичате мнооого!  bouquet Аз доста съм изтървала за 2-3 дни.

# 241
  • Мнения: 27
Честито бебче на Деси и стискам много палци за малкия Влади! Вярвам, че всичко ще е наред  Praynig Praynig Praynig

Руми къде си?  Thinking

# 242
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.За първи път пиша,а иначе чета всеки ден от началото на бременността ми.Искам да ви попитам следното,термина ми беше изчислен за 11 септември,а сега видео зона показва термин 29 август,дали това нещо е възможно иска ми се да вярвам че видео зона е прав!

# 243
  • Мнения: 1 569
Честита рожба на мама Деси! Съжалявам, че мъничето има сериозен проблем Sad Надявам се искрено съвсем скоро да се възстанови и да расте бързо да радва мама и тати! Бързо възстановяване на Деската!  Hug

Аз снощи пак не спах добре Sad Оцъклих се към 4 и май към 6.30 успях да задрема пак...  Shocked Беше ми АДСКИ тежко за дишане, а бяхме на климатик!

Деси–ради - добре дошла! Ами аз ако съм на твое място бих си гледала термина по последна редовна менструация! На видеозоните не може да се вяарва! Лекарят ти какво ти казва и какъв термин ти изчислява?

# 244
  • Мнения: 439
Подкрепям словото на Денди и да имат кураж за малкото човече Влади. Все пак е роден на хубав ден и дано е късметлийче.
На мамче Деси да се възстанови бързо и да е скоро най-близко до Владко.
Деси, дано всичко завърши благополучно за Влади. Господ да ви даде сила и кураж за предстоящите събития! Нека Влади е борбено човече и докторите да си свършат успешно работата  Praynig


Деси ради, тук в миналата тема много се писа за изчисленията на термините. Докторите гледат по едни картончета спрямо първият ден на последната менструация, а това какво показва видеозона - всеки може да каже нещо различно, бебето е по-голямо и върви  напред или обратното.

Любопитка и аз мислех да ходя в Токуда, но ми идва малко далеч и няма да успея да взема Даниел от градина.
Пази се по тези жеги, че ще е 30градуса

# 245
  • Мнения: 0
Лекарят беше много учуден,но каза че причината за това е размера на бебето,че може би е по-голямо.Незнам какво да мисля,но в седми месец видеозона показваше 2020гр.

# 246
  • Мнения: 371
Деси,  много голямо тва бебе Joy Мойто беше толкова в 33 седмица. Не се притеснявай и не мисли за термина. Никога не става така както си го мислиш

# 247
  • Мнения: 11
Мааамиии  Simple Smile някоя от вас да е от Габровоо?  newsm78

# 248
  • Мнения: 0
Наистина е голямо доста,ако е показал истината ехографа  Grinning

# 249
  • Мнения: 371
Това, което аз знам от мои приятелки, които са раждали е , че винаги ехото показва по-малко . Така, че може и по-голямо да е

# 250
  • Мнения: 485
Мааамиии  Simple Smile някоя от вас да е от Габровоо?  newsm78


Аз съм от Габрово но не живея от една год. там ....

# 251
  • София
  • Мнения: 358
Здравейте момичета,

Честито на всички мами, които вече са гушнали своите бебета Simple Smile   bouquet  Дано всички са живи и здрави Simple Smile
На малкия Влади стискам палци да мине всичко много леко и бързо да се възстанови.

Аз чета сравнително редовно, но мъжът ми е в къщи и все работи на компа и нямам почти никакво време да пиша.
Вчера бяхме на ЖК - доки вече три седмици подред прави само запис на тонове - всичко е наред слава богу, но не го гледа на ехограф - още преди 1 месец бяха казали че е доста едричък, но колко е станал и идея си нямам. Явно няма повече да го мери. Реално на мен ми остават 2 седмици до термина и вече съм в едно такова особено настроение - че всеки момент може да тръгне бебо да излиза Simple Smile Хем е леко притеснително, хем вече искам да идва, че много ми натежа тумбака и взе да става трудно  Blush

Шайн, благодаря ти за включванията - на мен поне ми действат успокоително твоите думи Simple Smile
Pepejeans, аз ще ти разкажа за Токуда Simple Smile ако не успееш да идеш на отворените врати - няма да изпуснеш кой знае какво Simple Smile
Лекциите в петък вече е абсурд да ги посещавам и искрено ви завиждам за срещите след това Simple Smile друго си е на живо Simple Smile

# 252
  • Мнения: 485
Това, което аз знам от мои приятелки, които са раждали е , че винаги ехото показва по-малко . Така, че може и по-голямо да е

ееее неее  Shocked  че това бебе тогава колко ще е в действителност  newsm78

# 253
  • Мнения: 3 010
Олеее, момичета септемврийките имат още едно бебче- 1800гр, родено на 16.07 стермин 01.09- душичкаааа, да  е живо и здраво.

# 254
  • София
  • Мнения: 85
Привет и честити бебчета! Стискам палци на малкия Влади да го гушкат скоро здравичък!
Ама септемврийчето много подранило миличкото - май иска да гледа лятото сладурчето Hug

Мен вчера ме насвяткаха с лазера, още ми е разширена едната зеница и доста червенко окото, но скоро трябва да е ок всичко. Ще да го вадят мъника планово, но по-добре да си го виждам все пак - страх лозе пази дето викат старите хора.  Rolling Eyes

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт