Колко мобилни телефона притежавате персонално?

  • 6 368
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 759
                             Колко мобилни телефона притежавате персонално? Няма значение дали ги ползвате в момента - може просто да прибрани в кутията и да отлежават. Може да са резервни. Може да са счупени.

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 00:49 от Пинокио

# 1
  • Мнения: 5 370
Два.Единият го ползвам, към другия имам сантимент, подарък ми е от мъжа ми за раждането на Станислав.Въобще, хич, изобщо не работи.

# 2
  • Мнения: 805
4 за сега

# 3
  • Мнения: 1 558
Два-единият за връзка с милото,а другият за всички останали Laughing

# 4
  • Мнения: 2 759
                                 Темата ми е провокирана от факта, че като ми се повреди мобилният за месец всичките ми познати ми предложиха от допълнителните мобилни телефони, които имат вкъщи. Бях много изненадана да разбера, че толкова хора имат излишни мобилни.
                                 Не тази вечер, Жозефина!!!, ако някога решиш, че не ти трябва повече този неработещ телефон в сайта http://www.podariavam.com/ има някакъв колекционер, който събира точно такива  Peace. Аз от доста време му изпращам един, човека вече сигурно и не го чака  Crazy.

# 5
  • София
  • Мнения: 958
Два. Единият е личен, другият за служебни разговори

# 6
  • Мнения: 2 759
                                 Добавих опцийка и за нямащите никакви телефони.

# 7
  • Мнения: 4 668
Имам два , които реално ползвам , защото работя с тях .
И още два , напълно работещи , които отлежават в шкафа ... те са ни старите телефони .

# 8
  • Мнения: 2
А аз ползвам 21 един имам резерва Blush

# 9
  • Мнения: 1 740
Имам два , които  ползвам и един  в шкафа.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 338
имам 2ва, които ползвам в моменти, а един отлежава Peace

# 11
  • Мнения: 1 732
Два и ги ползвам.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 442
Ползвам два, имам публичен и личен номер.
Ако питаш колко телефона отлежават, в офиса има поне пет.
Аз, лично ползвам дълго време един апарат и го подменям на няколко години.

# 13
  • Мнения: 581
 Имам само един, но и него постоянно забравям или да го включа, или да го зередя, или пък не помня къде съм го сложила.

# 14
  • Мнения: 5 577
Боже, 5 имам.  Shocked Изобщо не си бях дала сметка, ужас. Изобщо не ми трябват
Един стар, после още един стар, един дето ползвам /купих го от Буба преди 100 години/ и един нов, защото беше на промоция. И един от край време, че май още един има в раклата, от първите

Общи условия

Активация на акаунт