Малко МАЙче тук се смее, а навънка слънце грее! Тема №10

  • 10 541
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Едно голямо браво и от мен MINOLTICHKA   newsm51,наистина темичката е супер!Както писа веднъж Maria-Chiara и моето сърце се разтапя като видя малката муцунка на Влади на първата страничка  Heart Eyes
Разходката ни с малката кукла Яна и Платина ни се отрази добре.Само незнам какво ще го правя моя момък,че около него само мацинки се въртят  smile3503
За момичетата който вчера се чудиха как Влади си стои на краката http://zadecata.com/sb/index.php?page=0_3_3_4

Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 14:12 от plami213

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
MINOLTICHKA, как не те мързи да се занимаваш с графичен дизайн, бе жена  newsm20. Мен от мързел, чак ме боли Wink. На моите чаавета стоят тук едни снимки, които трябва само елементарни филтри да пусна, преди да ги дам за копиране, но ... ще има да почакат.

# 17
  • Мнения: 79
Минолтичка свалям ти шапка  newsm51, темичката направо е страхотна smile3525,благодаря!
Очаквам и мойта кукличка да я видя в следващата тема  Heart Eyes

АМА ТОВА НЕ Е ЛИ ТЯ????????
ЕМИ ТЯ Е, АМА АЗ НЕЩО МАЙ НЕДОСКИВ СЪМ СТАНАЛА  Crazy
ИЗВИНЯВАЙ   bouquet

# 18
  • Мнения: 781
Minolta, върха си.  newsm74 Темата е прекрасна, невероятна  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 16
Минолтичка страхотно си оформила страницата! Heart Eyes

Аз не виждам Рости...трябва ли нови снимки да пратим? Аз нямам против, че така или иначе старата е от първия месец. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 10
Много хубава страничка,страхотна е.А и нашите бебета наистина са най-хубавите.WinkБлагодаря ти Минолтичка.

# 21
  • Мнения: 310
Привет мами на сладури!
То днес било 21 и днес правим 2 месеца ,а аз си мислех ,че е вчера ,но нищо.Живи и здрави
MINOLTICHKA браво за усиелието .Аз надписах снимката в албума за колажа.Правилно си познала Емито Peace

Мале и ние имаме крусти за два дена станаха много и са ууууу. Кое е най-ефикасно гледах на Мустела на А,дерма и др. newsm78

Варненки до довечера  bouquet

# 22
  • Мнения: 66
MINOLTICHKA, как не те мързи да се занимаваш с графичен дизайн, бе жена  newsm20. Мен от мързел, чак ме боли Wink. На моите чаавета стоят тук едни снимки, които трябва само елементарни филтри да пусна, преди да ги дам за копиране, но ... ще има да почакат.



А аз точно се чудих сега като я направих темата с какво ще си чеша крастата Simple Smile)    Rolling Eyes нали знаеш, луд умора няма  Joy

# 23
  • Мнения: 2 172
Минолтичка ,просто нямам думи  Crazy Темата е брилянтна   bouquet

# 24
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
MINOLTICHKA  този път ме разби  newsm20 невероятна си  newsm51
Днес ходихме на консултация но се оказа че няма пълен месец от както й сложиха пентаксима/2-3 дни/ и др. вторник сме.Днес даже педито вика не я събличай да я разцирикваме направо др. път мерки,теглилки и всички др. процедури  Peace
Тази вечер ще ходим на един рибен ресторант м/у Стара Загора и Казанлък *Пъстървата* със Евелин и наше приятелско семейство с техния бандит на 2г.  newsm44 newsm68 newsm44 1dating
айде бягам че Евка до сега се напъва  smile3550 и вече е омазана до ушите  ooooh! бегом към банята   bath1

# 25
  • Мнения: 166
УАУУУУУУУУ smile3521
много големи сладури и сладурки,браво на Минолтичка smile3501
Моя синковец липсва нещо... newsm78...къде ли е забегнал... Thinking
Тъкмо ще сложа нова снимка в албумчето... Wink

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Темата е невероятна. Поздравления за майстора - Минолтичка   bouquet
А снимките ще ги сменяме ли с по- нови или ще си стоят тези от първия месец?

Ние днес бяхме на консултация и ни биха и ваксината по ЗК. На първата инжекция дори не проплака моето детенце , но на втората вече да , но като го гушна баща му се успокои. След като го нахраних по-късно , спа почти 4 часа. И като се събуди , като ревна , не мога да го успокоя. Видях му краченцата и що да видя - на дясното има едно лилаво петънце и около него твърдо. Като го докоснах пак почна с рева.  Сега правя компреси с вода и спирт. Успокои се и се смее вече, но ми изкара ангелите. Не очаквах точно такава реакция от ваксината. Педито ми вика : "аз за това те агитирах за Пентаксима". Дадох му и Панадолче , макар да няма температура - в дупенцето показа 37.37 градуса.  
Иначе е доста пораснало човечето. Вече тежи 6100г и е 60см(според това как аз го измерих е 62см). А се роди 4450г и 53см. Трябвало да пие сокове вече , но мисля да не му давам.

# 27
  • София
  • Мнения: 52
 newsm44 вече  и нас ни има в колажа newsm44

# 28
  • Мнения: 626
Страхотна тема , браво на майсторката  bouquet

# 29
  • Мнения: 849
Минолтичка, нямам думи - майстор си!!!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт