Малко МАЙче тук се смее, а навънка слънце грее! Тема №10

  • 10 545
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 159
MINOLTICHKA неповторима си  newsm03

# 31
  • Мнения: 221
Mirayes и на нас ни казаха да почваме сокчетата  Confused обаче и аз няма да давам още  Peace
Днес бебка е много нервна,не е излизала сутринта,незнам дали се дължи натова,да не е привикнала вече навън и да си иска своето  Thinking Акото й пък днес за първи път беше много гъсто,при вашите бебчета как е? newsm78

# 32
  • Мнения: 781
Майчета, дайте съвет. Какво да купя за спане на беба, което да е удобно за път. Нещо сгъвателно Laughing

# 33
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
malachika аз ползвам подобна кошарка и съм много доволна има две нива но за 2-то ще ползвам дървена тип люлка защото я свикнахме така  ooooh! и също имам порт бебе което е много удобна вещ   Peace

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Лелееееееееее МИНОЛТИЧКА СТРАШНА СИ  Hug newsm51 Hug направо нямам думи СУПЕР Е ТЕМИЧКАТА и нашите слънца са най-красиви  Hug Hug Hug МИНОЛТИЧКА  има ли опция да ми смениш снимчицата на детенцето,тази беше старата аз после сложих нова,а тази изтрих но явно ти нея си оставила МОЛЯ  newsm03 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 ЗЛАТНА СИ  lovekiss lovekiss

# 35
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Бясна съм размина ни се вечерята  smile3514 smile3511 по никое време ми се изтупкаха майстори да слагат гипсокартон,полудявам тъкмо се бях настроила и ми се скофти всичко, накрая бутнах един ориз със бутчета във фурната и ще си ядем тъпия ориз със салата и това ще е  newsm50

# 36
  • Мнения: 0
MINOLTICHKA, първата страничка е много красива както  и всички бебоци на нея.Би ли ми писала на ЛС къде да сложа снимка на моята кукличка,за да я има и нея в следващата темичка.
 Да питам аз, на някоя от вас пада ли и косата? Аз като си мия косата направо имам чуството, че кичури ми падат.Възможно ли е да е от раждането и хормоните или просто си оплешивявам? Sad

# 37
  • Мнения: 2 172

 Да питам аз, на някоя от вас пада ли и косата? Аз като си мия косата направо имам чуството, че кичури ми падат.Възможно ли е да е от раждането и хормоните или просто си оплешивявам? Sad

Обикновено по време на раждане косата спира да пада и след това всички непаднали косми падат наведнъж /ама как го обясних само  ooooh! / С две думи косопадът е често срещано явление  след бременност,само за известен период разбира се  Peace

Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 20:51 от elfi4ka

# 38
  • Мнения: 28
Minoltichka много хубава тема си направила - наиситна си майстор и си си поиграла!   bouquet
Аз днеска пак не дойдох на срещата, но този път не защото съм несериозна, а ми е много далеч тенискортовете и аз докато стигнех до тях трябваше да се връщам.
Днес и Ева беше нещо крива и по 5 часа не искаше да яде и си пореваваше малко. Ама ми е много странно - моята принцеса почти не се успокоява на ръце, а като я сложа в коша и започна да я люлям и да и говоря тогава се успокоява. Струва ми се, че ще е много самостоятелна щерка ми  Heart Eyes , ама ще видим.

# 39
  • Мнения: 2 172
Оффф,исках да кажа...по време на бременност /незнам защо съм написала раждане  Laughing /

# 40
  • Мнения: 79
Добър вечер, минавам само да покажа какво сътворих днес за подарък на сина на кумата ми  Laughing

Лека и спокойна нощ на всички  Hug

# 41
  • Мнения: 30
Росита и аз съм на същия хал-ремонт с бебе Banghead Днес дойдоха да вземат мерки за дограмата/то да беше един или два с таз голяма къща като хамбар/леко боядисване на всекидневната и...А пък и не ми се ходи у мамини докато трае това все се чепкаме за нещо като----стига си го расъбличала това дете,пръцкала и значи и е студено абе то не е за разправяне. #Crazy Ма нали съм инат ще се справя пък и бебка е послушна,че да видим/пу-пу/.Ината съм пък една снимка немога да оправя за албумчето hit #SniperАма и аз днес забелязах кратунката на Сияна,че има леки крустички newsm78 Май ще се мацаме утре със зехтин,щото вече спинка.Лека вечер и приятни сънища на мамите и бебчовците. smile3524

# 42
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
madlena_bg80 изуми ме.Голяма фантазия си развила и резултата е уникален  smile3501

# 43
  • Мнения: 66
madlena_bg80 много хитро оформление Simple Smile))

Ние си изкарахме много готино на срещата, само накрая моя малкия се помъчи доста докато заспи, та и на мен ми стана малко криво. Стряскаше се от различни шумове. Но от както заспинка не е мърдал милия. Предполагам ще се събуди пак към 4. както правеше предните вечери. Така, че аз се ориентирам към леглото, а утре ще  показвам снимки Simple Smile 

Лека и спокойна вечер мили Бебчета и Майчета   bouquet

# 44
  • Мнения: 367
Мдааа много приятна срещичка и този път. Не бяхме много майчета но тъкмо се събрахме на маса в Хепи на плажа.
И големите деца търчаха по пясъка .
Айде скоро пак  newsm47  ама повече мами .
Казабланка ,Кремче,  Джижди-Биджи къде сте момичета ? Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт