Малко МАЙче тук се смее, а навънка слънце грее! Тема №10

  • 10 548
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 86
MINOLTICHKA  много благодарско за снимчицата.Бравооооооооо за готината тема!!!!!!!!  bouquet
madlena_bg80 страхотен подарък, направо ще ахнат всички.Ти май имаш много свободно време, я виж какво творчество правиш Mr. Green Heart Eyes
Ние преди малко се изкъпъхме, за първи път в по късен час, пък да видим как ще бъде тази нощ. Crazy
лека на всички сладурчета Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 397
и аз да кажа за срещичката- много хубава, но си познавам човечето, и добре че си тръгнахме по рано. Такъв рев му дръпнахме, че чак до сега. Ще го уморят тез колики, затова вечерните излизания ги правим максимум до 20.00 часа, оттам насетне ставаме доста криви и по добре да не ни гледат други хора Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 6 210
Минолтичка, мерси за поправянето! Simple Smile Трябва да се наканя да сложа и аз снимка...
Мадленка, браво и на теб, чудесно изглежда!  Peace
Днес бяхме на ортопед. Там свършихме на бърза ръка, б.о. сме, така да се каже, и слава Богу  Simple Smile Обаче докато стигнем до кабинета... майко мила. По "България" имаше едно от най-гадните задръствания, в които съм попадала. Накрая и колата прегря и даде фира, и спряхме насред път. Бях се сбъркала какво ще правим - и часа ще изпуснем, и малкият се сварява в собствен сос... Добре, че нещата се оправиха и стигнахме все пак.

# 48
  • Мнения: 310
Среща  с бебовци и мами край морето си е супер.
Аз така се улисах,че то станало време за манджа ,и газ към вкъщи motor Joy

# 49
  • Мнения: 30
Ехооооооо Добро Утро!Хайде заповядайте по кафенце---------  food010  и за пушачките-------- smile3530

# 50
  • София
  • Мнения: 5 247
Добро утро и от мен!

И аз съм във възторг от новото оформление!  Браво Минолтичка! smile3501

Крустите наистина се премахват след обилно намазване с някакво бебешко олио или специално кремче и изтъркване с тензухена кърпа, марля, гребенче.
Оле-ле, Лято как сте се напрегнали и измъчили. Слава Богу всичко е применало и сте здрави. Това е най-важното!
А аз съм малко притеснена от акито на Божко. Ще го наблюдавам днес. Давах му в последните дни храносмилателно чайче на Хип - лайка, анасон и копър, дали не е от него промяната?
Мадленка невероятна торта от подаръци!
Росита с майстори винаги е така, успех с почивката от тях.
Хубав ден на всички!

# 51
  • Мнения: 367
Мигле и ние сме на това чайче и нямаме проблеми с акито.
Мадленка тортата верно мнод яка  newsm10

Минолтичка чакаме снимки  smile3503
Агде да пием кафенцеееее и газ навън  smile3534

# 52
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
добро утро!
Чакам Евелин да се събуди всеки момент и да изчезваме ,че др. седмица няма да се мърда навън с тези температури които казват че ще са 40 градуса  #Cussing out
Аман от майстори но поне още бая време ще ми се мъкнат но ............ това е положението  newsm12

# 53
  • Мнения: 1 955
Добро утро, дами  Grinning

Минолтичка, поздравления!
Откакто ви се похвалих, че Калин пропуска храненето си в полунощ, той реши, че няма да се храни и в 3ч.
Като заспи около 21ч. и чак в 6.00 (вече две нощи) newsm44
Знаех аз, че и на моЙта улица ще изгрее слънце, но се чудя какво друго да го похваля, че да стане още по-добре  Laughing

Ние излизаме, защото нямам търпение за първото си кафе с мляко.
Лек ден на всички!

# 54
  • Мнения: 0
 Добро утро,
Аглая обикновенно се събужда към 8ч.след като е яла последно вечерта в 23ч, но тази сутрин се окори в 6ч и след като я нахраних реши че е време за усмивки и песнички и така до 9ч.И сега така ми се спи, но трябва да я оправям, че имаме час на дерматолог за контролен преглед ,че го бяхме закъсали с едни ситни пъпчици.

 Да питам аз, на някоя от вас пада ли и косата? Аз като си мия косата направо имам чуството, че кичури ми падат.Възможно ли е да е от раждането и хормоните или просто си оплешивявам? Sad

Обикновено по време на раждане косата спира да пада и след това всички непаднали косми падат наведнъж /ама как го обясних само  ooooh! / С две думи косопадът е често срещано явление  след бременност,само за известен период разбира се  Peace

Е дано да е по-кратък този период преди да съм останала без коса,че и без това не ми е много  Laughing
    Приятен ден на всички!

# 55
  • Мнения: 66
Здравейте и от нас!

Ето и снимките които обещах вчера http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13699651

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 10:16 от MINOLTICHKA

# 56
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
MINOLTICHKA   bouquet   bouquet   bouquet снимките на бебоците са страхотни, направо ме разтопиха  Heart Eyes
 При нас нищо ново, имам си бебе мечта - няма колики, изобщо не го и хванаха, спинка си по цяла нощ, като си хапва малко в 3, не плаче, спокоен и усмихнат е. Пожелавам на всички един по-прохладен и весел ден със спокойни бебенца   bouquet

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 9
здравейте, май-чета!

темичката е разкошна - който си го може, си го може! Минолтичка   bouquet

Мадленка - откъде това време и желание? аз на път за болницата и изписването, с бебка в слинга, купих набързо за бебето на нашия кум подаръци, в една торба и толкоз  newsm78

вчера срещичката беше супер, много ми беше приятно - ще се радвам пак и по-често. нашата мома почти цялата вечер плака, затова пък веднъж като заспа, не се събуди до 1, после чак в 5.30...

така че нашата кривотийка се видя на срещичката - после бяхме спокойни и добрички, както винаги. ей, ергени, да не се уплашихте от нашата мома?  Crazy
стискайте палци, днес сме на консултация и ваксина - пентаксим...дано няма реакция.

хубав ден, май-чета и бебчета!!!

# 58
  • Мнения: 79
.......
Мадленка - откъде това време и желание? аз на път за болницата и изписването, с бебка в слинга, купих набързо за бебето на нашия кум подаръци, в една торба и толкоз  newsm78
.........
Малката вчера му удари един 5 часов сън и аз успях доста неща да отметна, та и тортата също  Sunglasses

Плами, вчера показвам на моя мъж Влади и го представям като кандидат зет  Whistling, а той вика: "Аааааа, щом не го познавам, не  Naughty". Ужас, а той не беше такъв, но за щерката луд става  Crazy, чудно ми е кога ще си купи пушка  #2gunfire Joy

# 59
  • Мнения: 25
Добро утро майчета!Честито за новата темичка просто е перфектна  Heart EyesБраво на инициатора LaughingМинолтичка  bouquet .Другия път надявам се че ще се видим в колажчето Blush

Общи условия

Активация на акаунт