В КЪРДЖАЛИ живота си тече - лято, зима, все ни е добре (3)

  • 65 832
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 166
Абе тука незнам,просто нямам думи!

# 706
  • Кърджали
  • Мнения: 10 283
По принцип срещи с лекари много много нямаме, Кати е доста здравичка. Рядко боледува, леко. Обаче има оплаквания от болки в корема (понякога за по 5 минути,  понякога по-дълго). В началото толкова не обръщахме внимание,  мислихме че е от притеснение, че се опитва така да излъже (и такива съмнения имах). С личната накрая пуснахме всевъзможни изследвания,  излиза здрава като пън. Обаче пак го има това "заболя ме корема"
Аз имам неразположения покрай бременността и отлагам пътувания за да я водя на преглед,  но най - скоро време трябва да го свършим. Уж по - рядко се оплаква напоследък,  ама не се знае кога пак ще зачести.

# 707
  • Мнения: 21 282
Ванче ,така си е  Peace

Алекс ,когато имате възможност най-добре в друг град  Peace

Някой питаше за козметик - Еми зад Кауфланд  Peace

# 708
  • Мнения: 166
Като гледам как сме тръгнали скоро ще изпишем темата  Laughing
Кой ще се заеме с новата тема?

# 709
  • Мнения: 21 282
Като стана на въпрос за козметичка - някой случайно да има номера на Еми зад Кауфланд ,че съм с нов телефон и нямам никакви номера. Praynig

# 710
  • Мнения: 553
ако 1.60 е тапичка - нп , харесвам си се достатъчно много. Grinning
за козметичка харесвам Севито - зад общината точно.

# 711
  • Мнения: 1
Момичета искам съвет. Аз съм от Златоград,  но искам да си водя консултациите в Кърджали. Препоръчайте ми добър гинеколог с добра апаратура. Чета хубави мнения за д-р Йорданов,но тъй като не съм от града и нямам никаква информация за лекарите в Кърджали. Благодаря ви предварително!

# 712
  • Мнения: 21 282
Ако някой се интересува на 5-ти декември има безплатни очни прегледи за деца -
http://rodopi24.blogspot.bg/2015/12/5_2.html

# 713
  • Мнения: 501
Малката лисичка, благодаря!
Сладката, д-р Йорданов извършва женските консултации в Момчилград. Там е завеждащ на родилно отделение, както и работи на кабинет. Иначе в Кърджали му е частния кабинет. Там всичко се плаща. Аз бих ти препоръчала моята докторка, д-р Русинова. Малко е "луда" глава, но за мен си разбира от работата.

# 714
  • Мнения: 10 622
Лисичка, много полезна инфо, мерси! Само се чудя за бебета става ли скрининга или трябва да сме поотраснали... newsm78
Ма много стиснати бе - от 10 до 12 ч.!Направете го поне половин работен ден бе! Не стига, че апаратурата е подарък от Бг Коледа (която подкрепям всяка година)... Ще ми се да се нареди една хубава опашка, да ги видя кво ще правят... Ще отпращат децата ли... Тцтцтц... Crossing Arms

# 715
  • Мнения: 21 282
amy_nka , за бебенце не знам как стои въпросът.
Аз ще се пробвам утре да заведа моята щерка.
Наистина много малко време и сигурно ще гъмжи от хора , а и сезонът е такъв болнав ,да видим ...
Може да я заведа и при д-р Милушева направо ,че не ми се рискува между толкова много хора.

# 716
  • Мнения: 10 622
Моето дете спа точно между 10-12 ч., така че... ще ми е интересно да прочета какво е представлявал скрининга, ако някой е отишъл...

# 717
  • Мнения: 501
Аз водих детенце. С апарат засичат, дали детето има диоптър повече от 1, както и лениво око.Прегледа протече точно 2 минути. Апарата засича и диоптър под 1, но казаха, че това е неточен метод и трябва да се отиде допълнително на очен лекар. Той с капки да разтвори зениците и тогава със сигурност да се разбере има ли проблем. Също така, казаха,че ако има някакви колебания в диоптрите, когато са под 1 с израстването по естествен път организма можело да си ги корегира. Главната им препоръка е, че децата до  5г. възраст задължително трябва да са водени на очен лекар. В този ред на мисли, някой да каже мнения за д-р Мурад.

# 718
  • Германия
  • Мнения: 170
Да помоля за номер на козметичка?

# 719
  • Мнения: 501
Да помоля за номер на козметичка?
Козметичка, за какво? Ако е за кола мога да ти дам.

Общи условия

Активация на акаунт