В КЪРДЖАЛИ живота си тече - лято, зима, все ни е добре (3)

  • 65 833
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 622
Отидох на преглед при д-р Мухтаров накрая. Изключително професионален, последователен, ясен и точен - препоръчвам. Peace Оказа се, че съм се сдобила с пъпна херния вследствие на секциото, заедно с много отслабнала коремна стена, която не мога да подсилвам с упражнения, заради въпросната херния. Та реших аз да отида до родилното отделение да "търся сметка" за хернийката, която сега предпоставя пак да ме режат... Каква ми беше изненадата, като ме "посрещна" (лежеше увита като пашкул в едно одеало и въобще не се помръдна да стане) същата акушерка, която беше на смяна в деня на раждането на детето ми. Ама тя милата как грижовно ми отрече, че въобще била на работа на въпросната дата, понеже била в отпуска...  ooooh! И колко настоя да й обясня какъв ми е точно проблема, че тя не била сестра, ами акушерка, видиш ли можела да ми помогне... (Т.е., "много разбираща"). Че как можело година след секциото да са се проявили някакви проблеми... И разбира се, никой не помни никого... Вчера дето били раждали при нея тя не ги помнела и не ги познавала като ги видела по улицата... Направо ми идеше да повърна. Sick И внимание! Като й казах, че съм отишла да видя регистрите на болницата, за да се сдобия с техническа информация около операцията ми, понеже втория път мисля да раждам нормално, как само ми възкликна тя, че какви глупости съм й говорела, че това било невъзможно - след секцио да родиш нормално! Shocked Пазете се от тази "акушерка" - Емилия Георгиева.

Ванче, като изпишем 50 стр. Можеш да дадеш линк към новата тема - гледам, че си мераклийка. Grinning Само гледай заглавието да е същото, с пореден номер, че има хора, които следят темите по заглавие.

Последна редакция: пн, 21 дек 2015, 10:45 от amy_nka

# 721
  • Германия
  • Мнения: 170
Да помоля за номер на козметичка?
Козметичка, за какво? Ако е за кола мога да ти дам.
Не, за почистване на лице ми трябва.

# 722
  • Мнения: 553
Как изглждаше тая акушерка?

# 723
  • Мнения: 21 282
amy_nka ,много неприятна случка.
Аз от страх да родя тук преди време - отидох в Пловдив и не съжалявам за нито една стотинка.

За грижи за детето също ходим в Пловдив на лекар на 6 месеца ,че тук въобще им нямам вяра.

# 724
  • Мнения: 553
Питам защото една с къса коса , висока, слаба и при мен си лежеше с вдигнати крака и това , че трябва да ми помага и се струваше странно. Била съм се оплаквала Grinning Това не било детска градина....ама ооуууууууууууууу....

# 725
  • Мнения: 1
Здравейте,мами нова съм тук ☺ интересувам се от АГ в Кърджали ,тъй като не съм от там и няма как да получа повече информация се надявам да ме насочите към някой.Много се колебая между Кърджали и Селената в Пловдив .Хубав ден☺

# 726
  • Мнения: 166
Здравейте,мами нова съм тук ☺ интересувам се от АГ в Кърджали ,тъй като не съм от там и няма как да получа повече информация се надявам да ме насочите към някой.Много се колебая между Кърджали и Селената в Пловдив .Хубав ден☺
В "Селена" много по-добре от Кърджали Wink

# 727
  • Мнения: 553
Отивай според мен в Пловдив.

# 728
  • Мнения: 501
Лейди, аз само за Кърджали мога да кажа някоя дума. Трудно раждане, НЕ приказлив доктор, за щастие мила акушерка, леко нагла санитарка.Раждането беше малко преди полунощ. Всъщност д-р Дживков, според мен си върши работата, но отношението към родитлките е ниско ниво. В смисъл, няма да те успокоѝ, няма да се опита да те накара да се почувстваш по-добре( доколкото е възможно), но пък работата си я свърши добре. За мен, като първо раждане беше изключително важно отношението. Мисля, че за всяка една жена това е важно в този труден момент. И ако раждам втори път, може би ще се зачудя къде, при кой и разбира се да си платя.
За Селена съм чувала различни мнения. Преобладаващи са добрите.

# 729
  • Мнения: 215
Момичета може ли да споделите инфо за неонатологията в Кърджали. По скоро за раждане на диабетички.

# 730
  • Мнения: 21 282
Здравейте,мами нова съм тук ☺ интересувам се от АГ в Кърджали ,тъй като не съм от там и няма как да получа повече информация се надявам да ме насочите към някой.Много се колебая между Кърджали и Селената в Пловдив .Хубав ден☺
+ 100 за Селена  Peace
От личен опит  Peace

# 731
  • Мнения: 10 622
Питам защото една с къса коса , висока, слаба и при мен си лежеше с вдигнати крака и това , че трябва да ми помага и се струваше странно. Била съм се оплаквала Grinning Това не било детска градина....ама ооуууууууууууууу....

Същата! Къса кестенява коса, кафеви очи, сухичка, средно (не много) висока. Носи колие с кръст на врата си (това й е отличителния белег  Grinning). На мен ми беше паднал телефона докато стоях с окситоцина забоден и я помолих да ми го подаде. Като ми се сопна, че тя не била прислужница, дъра-дъра... Как само се уплаши, че има проблем и веднага ми отрече, че въобще била на работа същия ден. Срамота! ooooh!

Единствената мила акушерка, която аз познавам е Андреева. Благодаря се на Господ, че тя беше там онази вечер. Да е жива и здрава!

Момичета, имам нова информация: д-р Исмаилов имал частен кабинет в к-с Пентагона, до зъболекарския кабинет ми казаха, че е, но не работел със ЗД, (като д-р Йорданов). Инфото ми е от админ. акушерка от АГО-то.  Peace

Последна редакция: чт, 18 фев 2016, 02:37 от amy_nka

# 732
  • Мнения: 10 622
Момичета може ли да споделите инфо за неонатологията в Кърджали. По скоро за раждане на диабетички.

Неонатологията се намира на същия етаж, където е предродилна, в отсрещния коридор. Има една старша завеждаща неонатоложка, много добричка, доста възрастна (може би набор на д-р Попмаринов), която лично препоръчвам за комуникация. Не знам колко са лекарките-неонатолози, знам само Илчевска, която на частно е много любезна, но в болницата ми беше направила друго (не много добро) впечатление. Младите мед сестри (не знам дали се водят акушерки, които отговарят за бебетата са разбрани, но изпълняват нареждания, така че за всичко, което те притеснява, можеш да се обърнеш към възрастната и тя като им каже нещо, те изпълняват. Кърджалийското родилно според мен не е място за раждане с рискова бременност, ако имаш по-добри варианти за избор. Ако ти се падне някой неграмотник АГ ще се видиш в чудо. При кого се следиш? Твоя лекар не ти ли даде препоръки?  Rolling Eyes

# 733
  • Мнения: 501
Здравейте!
Има ли такива, които са записали децата си на курсове по английски и плуване? Говоря за деца, които са предучилищна възраст. Търся всякаква информация, мнения и отзиви за подобен вид курсове, защото искам да запиша детето си.

# 734
  • Кърджали
  • Мнения: 10 283
И аз щях да влизам с подобен въпрос. Иска ми се поне за лятото да запиша щерката на плуване, че да има някаква активност, пък и да се научи /евентуално/ да плува. Но нямам никаква информация.
За английски не съм се интересувала, но няма да ми е в излишък да чуя мнения.

Общи условия

Активация на акаунт