Нашият цветущ език и една усмивка от мен

  • 1 666
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
Още 4акаме 20те Close

# 16
  • Мнения: 1 854

Докато чакаме,можем и ние да си спретнем списька сьс синонимите на израза "правя секс"...но незнам дали е позволено да се мьрсува из форумчето newsm78

# 17
  • Мнения: 636
Нашата дума не е мръснишка, аз съм добро дете  Blush.
За списъка от мен: ние "бебуваме" (предвид обстоятелствата)
 Heart Eyes

"мръсниците" да дадат по-забавни определения  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 7 430
Ами мен ма е срам да кажа  Embarassed Embarassed Embarassed ще чакам другите да се произнесат  Wink

Оранжавке, страшен аватар имаш smile3503

# 19
  • Мнения: 1 854
Оранжавке, страшен аватар имаш smile3503



Дидка си,тук така мирише по улиците на дрога,че се чувствам вече като това листенце Crazy

Сьвсем случайно и без да искам,моля другарко намерих този сайт току-що....а ние за фрази за "правя секс" ще говорим....те хората са направили цял сайт Embarassed
Иначе "бебуваме" на Gery R е много готино Heart Eyes
Аз пьк добавям "онождаме се","сьвокупляваме се","таковаме се"... Blush

# 20
  • Мнения: 980
Ами аz ... таковата... направих си списък  и синонимите ги докарах до 16 Embarassed Rolling Eyes, zа 17ия не съм сигурна дали има такъв глагол.
Аz ли съм най мръсницата Crazy Embarassed Embarassed
чудя се само кои са оставаЩите 3_4 синонима
Клара , дай отговора на zагадката Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 4 399
....Хонде сори, че повтарям темата Sad. Амъ тоз клюкарник като не го чета. Започвам Wink
Да не мислиш, че аз го чета. От една камара време не ми остава време да надникна по другите форуми. Но онзи ден прелистих само заглавията и ми са наби на очи. Отворих темата и вътре беше тая писаница.

Не се кахъри. Пускай си каквото ти е на душа. И други не посещават клюто

И аз така, рядко влизам в клюкарника, но това го видях и искрено се смях. Много е сполуЧливо!

# 22
  • Мнения: 2 452
Аз пък много обичам да засипвам любимия с български пословици и поговорки или просто изрази. Братовчед ми има един такъв "пижамата ти е там, където си я оставил сутринта", к. използвам много често. Тази вечер използвах и "г** глава затрива", защото моят съпруг, въпреки че е с подагра пи бира в продължение на 2 дни (изпи 2 бири човека, вие сега да не си помислите, че не е спрял 48 часа Laughing) и сега не може да стане от леглото от болки в коляното (от натрупана пикочна киселина в резултат от пиенето на бира.

# 23
  • Мнения: 382
Ми на мен ми звучи като да не е спрял и двата дена да пие... Амъ щом казваш...

# 24
  • Мнения: 2 452
Ми на мен ми звучи като да не е спрял и двата дена да пие... Амъ щом казваш...

То не че може де, да не си помислиш.  Mr. Green Моят мъж е от английско, а те са добре известни в бирепиенето. Добре че има подагра.....

# 25
  • Мнения: 4 212
Или "Да му таковам таковато на таковато"... Нещо такова ...
Ще ти дам пример на дъщеря ми.........
"Туй такова с таковата ли сте го таковали?"
Превод/ Това яйце с флуомастер ли сте го боядисвали?
Слу4ката става на един великден в Стара Загора  Laughing

# 26
  • Мнения: 224
i az da dobavia nasta dumi4ka za `takovata`,ami vikame mu 4iki-4iki  ili hatz luvbed

# 27
  • Мнения: 934
на кой друг език бъдещето време на глагола "правя" не е "ще го направя", а "Ще видим"?  Wink
Къде другаде като ти кажат "Мии, сигурно", това озна4ава 4е всъщност нищо не е сигурно?Simple Smile
Англичаните казват will see, което означава ще видим дали ще стане, ще го направя или не.
Също така на бритиш инглиш като ти кажат may be, въобще не означава че може би ще стане, ами означава, че вероятността да стане е минимална, най-вероятно никаква Wink

В арабския свят (не знам арабски, само толкова знам от рестоя в Дубай) всяко ' ще правя' рутинно се замества с 'иншалла', демек - ще стане, ако даде господ, по някое си неуточнено време в бъдещето.

# 28
  • Мнения: 382
То не че може де, да не си помислиш.  Mr. Green Моят мъж е от английско, а те са добре известни в бирепиенето. Добре че има подагра.....

Лаураааа...  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт