Септември `09 - 33

  • 10 434
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте, чак сега успях да сядам на компютъра. Все още всичко е наред с нас, но след случилото се снощи, днес обиколихме магазините с мъжа ми, за да пазаруваме останалите неща за мен и за беба. Корема ми е определено по-ниско от преди, беба не спира да мърда, не знам какво прави там, дано не бърза да излиза  Praynig
Та мога да кажа, че съм почти готова с багажа за болницата, само една нощница с къс ръкав и едни по-големи сутиени ми липсват (някой знае ли в София - Младост или Център къде мога да намеря?). Купихме днес комплекти за легло с обиколници - 2 броя (около 35 лв/бр, от Вис Виталис - много хубави и дебели, от хасе), одеялца - 2бр от полар, 2бр. памучни, протектор за матрак - 2бр, 3 бр. жилетки за малката, крем против подсичане, мокри кърпички - 2 бр., памперси - 2 бр., ножица, термометър за вода и въздух, подплънки за гърди, кърпички за гърди и още неща, даже не помня какво, трябва да погледна  Blush Почти сме готови, дано все пак не ни се налага да ги ползваме нещата преди септември  Laughing

Дундито, аз пия чай от мента, когато имам такъв проблем, бананите също помагат  Peace

# 271
  • Мнения: 2 774

Розалина , честита ви принцеса . Пожелавам ви здраве и само щастливи моменти! ...


Хихи , dundito 2 много,много сте сладки   bouquet , на мен вашия подарък по ми хареса ,по дълго време ще го ползваш  Hug.

# 272
  • Мнения: 15
Привет момичета в тая жега надявам се че сте си почивали!
Ладида незнам ползвала ли си топицин то е антибиотиче във вид на пудра и с предната бременност и сега имам проблем с гърдите и ми го изписаха доста е ефикасно.

# 273
  • Мнения: 11
Дундито оризовата вода наистина много помага но е малко гадна Sad. Аз се лекувам с повече припечени филийки и по солено сиренце. Дано по скоро да ти мине че  е ужасно в тези жеги. Hug

# 274
  • Мнения: 212
Здравейте!
Искам само да ви покажа как моята щерка си прекарва  времето на село.....

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13777880

А сега, как да не й завиждам...

Покахонтас, браво на вас. Отличници! Като гледам си напълно готова...

Дундито, пробвай с 1-2 лъжици нишесте. Не е много приятно, но помага. Също така можеш да опиташ и с няколко лъжици оцет  Peace

Аз днес измислих нов план за ремонта. Другата седмица като заведем Невена в Перник при майка ми аз да остана там цяла седмица. Пък Илия да прави ремонт  Mr. Green Накрая ще си дойда на готово и изчистено. Най-хубавото е, че той е съгласен. За работа няма да ми пречи, щото има маршрутки през половин час и ме карат на 2 спирки от работата ми за 30 мин. Даже пътуването ми отнема по-малко време отколкто ако съм си вкъщи.  Joy

# 275
  • София
  • Мнения: 461
pocahontas80 , аз си купих огромен сутиен за кърмачки за 20 лв. от Вис Виталис.
А тези кърпички за гърди от къде ги взехте?

# 276
  • София
  • Мнения: 54
Еlectra, май от Джумбо сме ги взели (щото бяхме само в Джумбо и Вис Виталис днес), на Чико са, около 6 лв за 20 бр. Чувала съм, че не са толкова необходими, но аз си мисля, че в болницата може да са удобни  newsm78

# 277
  • София
  • Мнения: 461
Еlectra, май от Джумбо сме ги взели (щото бяхме само в Джумбо и Вис Виталис днес), на Чико са, около 6 лв за 20 бр. Чувала съм, че не са толкова необходими, но аз си мисля, че в болницата може да са удобни  newsm78

Мерси, и аз за болницата мисля да се снабдя, ще ги потърся.

# 278
  • Мнения: 5 026
Дундито, чай мента и лайка (на малки глътки, като поизстине, неподсладено) + глад. Това най-добре 1-2 дни, за да се прочистиш. Дренки (чай), зърна боб и май с това се изчерпват бабините рецепти. 3 пъти бях така до сега  Tired Гладът най-лекува  Peace  Внимавай да не се обезводниш.

# 279
  • Мнения: 38
момичета някоя от вас ще ражда ли в окръжна.чух за една докторка много я хвалят и искам да се посъветвам с вас?

# 280
  • Мнения: 2 774
Mirinda ,направо си е за завиждане  Laughing
Голяма красавица  Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 68
 Ето ме пак smile3518, все още се чувствам зле. Защо трябва човек толкова тежко да прекарва едно елементарно разтройство. Гледам мъжа ми - на него не му пука като е така , а аз цял ден се търкалям като болно прасе no Зле ми е на цялото тяло, чувствам се толкова отпаднала.... Иначе ви благодаря мн за съветите, включихте се толкова експресно че направо ви обичам. Пробвах всичко което сте ми казали, за момента обаче ефект няма. Само ментата не съм пробвала, защото не успях да си намеря никаде на около. Всякакви други чайове но не и мента smile3516. Постоянно ми става топло...или е някакъв вирус и просто трябва да си мине сам ии съм настинала на климатика- 2 дни спим на него newsm78 е не е с някакво супер ледени температури ама си духа  SadОх продължавам с оризовата вода пък да видим - каквото му дойде
Това от мен за сега- оше веднъж ви благодаря Hug

# 282
# 283
  • Мнения: 91
Ама че съм шматка..... в коя тема пиша ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт