Почитатели на Майкъл Джексън 4 - SMILE

  • 32 493
  • 886
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 224
kloi, ЗИЧЕ , Moon Walk, desi02 , това е за вас и за прекрасната ви идея за оформянето на новата тема.  newsm51



# 46
  • Мнения: 339
Благодаря за новата темичка,   bouquet

# 47
  • Мнения: 22
     Момичета, преди малко влизам и що да видя: нова тема, при това вече на 4-та страница.  Grinning Благодаря специално на Moon Walk, kloi, ЗИЧЕ, desi02, както и на всички останали съфорумки за прекрасната тема!   bouquet Страхотни сте и ми е много приятно да бъда тук сред вас!   

# 48
# 49
  • Мнения: 16
Момичета, сега се връщам от един форум, на който имах ОГРОМНОТО нещастие да попадна и не знам с кой акъл прочетох мненията там.................. чак ми се дорева, насълзиха ми се очите. Как може такива глупости да се пишат за него, боже, боже  ooooh! Абсолютни ненормалнщини... как може хората поне за наааай-основното да не се информират.. просто.. заболя ме сърцето докато четох  Cry

# 50
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Мила Фльор,недей-има хора за всичко!Винаги ще има такива,които ще плюят,и такива като нас които са го обичали и разбират него и музиката му Peace

# 51
  • Мнения: 376
Не съм влизала във форума от векове, но от както умря Майкъл Джексън, само чета новини и гледам клипове за него.....та ето ме и тук. Много хубаво оформена тема   bouquet

Това чели ли сте го вече? http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://vesti.mt.net.mk/ima … rt%3D324%26um%3D1

# 52
  • Мнения: 1 666
И аз съм тук, разбира се! В темата поне.

За събиране не ме бройте - далече съм и от София, и от Пловдив, и от Варна.

А за да разберете наистина колко човека ще дойдат, ама със сигурност, определете един човек на когото да пускат лс само сигурните или пък пуснете нова анкета с опции "100% идвам", "ще се опитам", "няма да идвам"

# 53
  • Мнения: 5
Аз още не знам дали ще дойда. Проблема е обаче,че ако реша да дойда от къде точно ще си взема балон с хелий ако не се продават на място  newsm78

# 54
  • Мнения: 3

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 16:35 от MJ

# 55
  • Мнения: 4 717
леле колко е стара последната снимка, как я изкопахте Shocked Laughing Laughing

# 56
  • Мнения: 269
Момичета,какво казаха в днешното интервю с Лари Кинг- кой беше гост?Не можах да го гледам.

ПС.
Много сладки коментари бяха казали металите в онзи сайт.

# 57
  • Мнения: 3
леле колко е стара последната снимка, как я изкопахте Shocked Laughing Laughing

Плакат е.



# 58
# 59
  • Мнения: 22
    Miss Fairy, порових се в Тюб-а, но нищо не ми показва  ooooh! И мен ме интересува, ще търся още, може да намеря информация.

Общи условия

Активация на акаунт