ПЛЕВЕН - 112

  • 21 979
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 238
Аз малко ни в клин,ни в ръкав да се включа,но дали някой знае отвориха ли зоологическата градина?

# 16
  • Мнения: 2 111
Симона е малко кака ама Кирил може и да не се дърпа все още на ласките и`(да използвам, че Косето спи), та може да пием някой път кафе заедно. Wink
Ооо,задължително ще пием.Август месец кухнята ще почива така че няма да съм вързана да стоя в квартала и разчитам на Косето да ме води сутрин към Градската   Wink

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 804
И аз още не съм съвсем сигурна дали го искам. Виктория се пресеща от време на време Thinking

# 18
  • Мнения: 2 136
И аз се чудя за обиците, но мъжа ми мрънка , че може да се закачи в дреха, или в градината като играят някое дете да я дръпне. А коконата вече има 3 чифта  Simple Smile Температура имаше само една вечер-38 градуса, засега само хрема, която отшумява.
Спането общо взето е по учебник- в 8-8,30 е в леглото, малко ми е съвестно , че пече още слънце , но ред трябва да има  Simple Smile Ставане обикновено в 7,37 как го цели не знам, но почти винаги в толкова се буди . Кафе навън, че мразя жегите.
Цитат
А за климата след тая седмица жеги до 40 градуса го дават май точно към 28-29 захлаждане до десет градуса по-надолу.
Това е добре, че майка ми и баща ми в събота се прибират от Африка и тук ще пукнат от жега.

# 19
  • Мнения: 87
Аз малко ни в клин,ни в ръкав да се включа,но дали някой знае отвориха ли зоологическата градина?
Краси питай бе душо няма да те бием, то така или иначе на мен ми излезе името като най-голяма трапезничка, което аз намирам за изключително комплиментно-галантно. За животните обаче не съм сведуща.  Laughing Laughing Laughing В тая връзка Мира вече и за кафе да говоря все в бирата ме записвате то се е видяло поръчай една и идвам. Laughing
Силви (и не само ти) искрено ме разхили. Вашите да не са в ЮАР? Laughing
Мириел не и показвай нерешителност, ще ти пробие тогава мозъка с искания! Laughing
Дикси забравяш, че Митко ми е приятел ще ти го върнем! hahaha Mr. Green

# 20
  • Мнения: 50
Записче и от мен !
Пак сме с проблеми с пишито , всяка вечер го промовам и и пак ещо стана ,вече е по-добре.
Дас е похваля ,че денем вече втори ден сме на пелени . Слагам памперс като излизаме само  и нощем ,иначе денем спи по дупе. Много съм щастлива. Преди му хващах само голямото ВЦ ,сега само малкото ,ама  пера по една две пелени на ден.  Обаче съм шастлива ,а дано свикне да си казва скоро.
Сутрин Бобсъна спи до 9 ,днес успях да изляза пред блока сутринта ,едвам се оправяме ,преди ставаше рано и излизахме по малко към центъра ,вече е трудничко. Нощем поне не се буди повече от 2 пъти и вече свикнах да си поспивам.
Дикси за коя книга става въпрос ,дето те пита Косето? Аз видях тази дето ДеЩо я препоръча ,за обшуването с детето ,и сякаш ми хареса . Ще я взема . Сега чета "Не пипай тази книга" , нещо от рода на "Древната тайна на цветето на живота " зарибявка..!

# 21
  • Мнения: 4 970
Ейй- не мога да ви стигна Simple Smile Докато се добера до компа в тая жега, докато си събера мислите и фокуса и ви из4ета, и - нова тема Crazy
 Как сте, момичета.Тук е ужасТ #Crazy За Плевен- не искам и да си представям ooooh!
Да се включа и аз по дискутираните теми, така и така съм се разписала Simple Smile
 Ушите на Дари нямам намерения да ги пробивам засега.Моето мнение е че детето само трябва да поиска и осъзнае, а и да внимава в ежедневието с тях Peace
за зоопарка- миеля 4е още не е отворил. Миналата седмица не работеше със сигурност, а и 4етох някакви статии в нета за прословутия му ремонт, предстоящи разрешителни и т.н..... Whistling май няма и да е скоро
Утре планирам да си дойда в Плевен, защото свеки много яко ме изнерви сутринта по телфона, и още ме държи... #2gunfire Планирам оба4е приключение- пътуване с автобус Crazy Не съм се ка4вала на обществен транспорт от години. Някой  да ми каже моля, ако е пътувал скоро  по маршрута София- Плевен, колко време ще трае  Blush Опитвам се да се подготвя психи4ески...

# 22
# 23
  • Мнения: 4 970
Обичам тееееееее Hug Мале- бях се настроила за поне 3( или поне такива са ми смътните спомени от последното пътуване Rolling Eyes).

# 24
  • Мнения: 5 026
Ти се моли да има климатик в автобуса, че аз имах едно ужасно пътуване преди време от София.Е,вярно,че не беше скоро,ама....

# 25
  • Мнения: 4 970
Ти се моли да има климатик в автобуса, че аз имах едно ужасно пътуване преди време от София.Е,вярно,че не беше скоро,ама....
Еееееее- стига дееееее Sad Това не ми е и минало през главата дори ooooh! Симо ще пътува в събота, а аз, понеже бързам, ще тръгна утре. И за да не ходим като мутрите с 2 коли една след друга, реших да съм икономи4на Blush. Че всяка седмицаи пътуване и компенсиращи подаръци за Даруна....изтъняват джоба

# 26
  • Мнения: 87
Велмар не бързай с очакванията си. Утре е петък и при това ужасна горещина. Да не те плаша, но в такъв ден съм пътувала и 4 часа до Плевен. За това ако си взимаш билет от днес го купи(в петък винаги е навалица) и гледай да е на Юнион Ивкони, щото на тях климатиците им работят със сиурност.  Peace
Блек_чери какви пелени переш?

# 27
  • Мнения: 2 070
Пътуването е 2 часа, но зависи по кое време на деня - с излизането от София го брой с половин час отгоре, а като се има предвид и че е петък утре - тръгни сутринта  Peace

Ние изчезваме да спим на Радишево, уикенда пък сме на два рождени дни, програмата е пълна Приятна ви вечер!

# 28
  • Мнения: 4 970
най-рано към 15. 30 ще мога да се дотътря до гарата, най-малкото защото съм на работа до 15 Crazy Не съобразих петъшния трафик....ама- каквото- такова. Най-много да запаля колата
Уф...няма ли да направят летището в Долна гражданско....... Whistling

# 29
  • Мнения: 87
Приятно Дес и тоя път се огледай по-бързо за креват, преди да са те турили на оня диван. Grinning
Знаех си че някой съм пропуснала - Онли уан от Русе - добре е че за Плевен се мисли като за съвременен град с богати магазини ма май тая слава му е останала от Соца. Да ме прощават местните. Има един магазин "Аз бебето" наречен, зад популярното бивше кино Освобождение дето случайно можеш да видиш нещо друго от Чиполино. Веднъж пипнах и натисках по копчетата там едно Тедс&Фил и после съжалих щото го сънувах, но го продаваха някви познати на тези от магазина.   Confused Иначе Пег Перего(поне три модела) има в градската градина дето масово се спускат стада майки та най-добре там се разходи. Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт