бремена съм но не се вижда плод

  • 7 298
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 475
Цитат
и аз съм в подобна ситуация,вчера в 5г.с.и 4 дни бях на преглед,има плоден сак,но не и ембрион в него,освен това доктора видя и отлепване на сака.вика ме след седмица пак,за да установим окончателно.
Прекалено е рано да се види друго оснвен плоден сак.
Не се терзай излишно  а се наслаждавай на хубавите моменти.
Лека бременност.

# 31
  • Мнения: 184
дано да е така!!!

# 32
  • Мнения: 62
и аз мисля, че е прекалено рано да се види нещо така, че не се тревожи

# 33
  • Мнения: 65
рано е мила,при мен бебчо се видя на 7г.с и 5 дни не се притесняваи всичко е на ред само нека да пораснете малко Grinning Hug

# 34
  • Мнения: 184
рано е мила,при мен бебчо се видя на 7г.с и 5 дни не се притесняваи всичко е на ред само нека да пораснете малко Grinning Hug
защо толкова късно???тогава не е ли време даже за сърдечна дейност??ембриона трябва да се види доста по-рано според мен,ако всичко е наред с бременноста?

# 35
  • Мнения: 184
след малко отивам на преглед за да се изяснят нещата.само където не мога да се настроя положително и това е.ще дам отчет по-късно!!! Praynig Praynig Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 2 908
Асита,стискам палци за добри новини днес на прегледа,въпреки,че според мен трябваше да изчакаш още някой ден,щом на 6.08 си била  в 5 г.с.и 4 дни,сега си 6 г.с и 4 дни,но дано апарата с койте те гледат да е хубав и да се види,плодно сакче с точицата вътре в него,а за сърчице,ако не чуете,не се разочаровай,обикн.това се случва между седма и осма г.с,така че сега може да чуете но може и да не чуете,а това да се случи на следващият преглед.fingerscrossed

# 37
  • Мнения: 184
сега се връщам от прегледа-МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА-имаме ембрион в плодния сак и той си отговаря на седмиците,дори доловихме и леки сърдечни пулсаций.зарадвах се многоооооооооо,но още не мога да се отпусна напълно,след 3 аборта кой ли ще може.но поне сега стигнах по-далеч от предишните пъти,в който ембриона в 6-7 г.с. беше развит като за 4 г.с.,а до пулсаций изобщо не стиганах.сега съм на преглед чак след 14 дни,ако и тогава ме зарадват може малко да си отдъхна ,дотогава пак на тръни,ама няма как,ще устискам!!!!!!!!!!!!!!! Grinning Grinning Grinning Praynig Praynig

# 38
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
ASITA5 браво много се радвам за теб,сега си пази точицата Hug

# 39
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Чудесна новина,дано ни зарадваш след 8 месеца с едно красиво,пухкаво бебе.Лека бременност. Hug

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Чудесна новина,всичко ще бъде наред!

# 41
  • София
  • Мнения: 2 908
Асита,браво,повтаряй си,че този път всичко ще е наред и не се връщай в миналото въпреки,че знам колко е трудно и страха няма как да изчезне,като с магическа пръчка,но настрой се положително и си мисли само за хубави работи,които те очакват,стискам ти палци следващият път отново да донесеш само хубави новини. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug

# 42
  • Мнения: 184
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!!!!!колкото и да ми се иска обаче не мога да се настроя положително.естествено вътре в себе си тая надежда,че тоя път ще е различен от предишните и ще има хубав край,ама неискам и да се нахъсвам +,че ако все пак стане лошото да съм по-подготвена психически.общо взето чакам всеки следващ преглед на тръни.ако и след 2 седмици новините са добри,може би малко ще се поотпусна,защото ще е преминал рисковият период/за мен 6-7-8г.с./.благогаря ви!!ще гледам да я карам по-спокойно до тогава!!!!!!!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Чудесно мамче - честито. Пожелавам ти безпроблемна бременност   bouquet

# 44
  • Мнения: 318
ASITA5 , браво, всичко да мине по вода до края и после да се радваш на най-милото бебе на света  Hug

Общи условия

Активация на акаунт