ОКТОМВРИйката отива на море,шоколадов тен да събере!

  • 10 558
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 12
Seagirl83, златна си Simple Smile, ще докладвам после. Хубава вечер  bouquet

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Миркам, ЧРД!



Аз чак сега влизам да ви почета!
Ох, на някой щях да напиша нещо, и .... забравих  newsm78 Аха, сетих се newsm44 - за пазаруването то mytoys - и аз ще купувам от там. Пуснах онзи ден първата си поръчка, та сега чакам да я обработят и да видим кога ще я получа. Доставката ми до БГ е 16 евро.

# 242
  • Мнения: X
Предлагам да не говорим по-вече за свекървите,че направо ми се разваля настроението. Simple Smile
По темата има много да се пише,но сега има по хубави неща за които да мислим.
Като например бебчетата. Party
Моито от снощи много кротува и само от време на време се обажда,сигурно е уморено след вчерашните крошета. Crazy
Аиде изчезвам. Hug

# 243
  • Мнения: 1 107
Честит рожден ден Миркам!

# 244
  • Мнения: 32
МИРКАМ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЩАСТИЕ, УСПЕХИ И ЕДНО ЗДРАВО БЕБЕ! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Hug

По повод козметиката, нямам лични наблюдения понеже това ще ми е първо бебе, но свекърва ми има магазин за козметика и най-много се продава кремчето за подсичане Бочко, много мами залагат на него!!! Смятам че не е случайно !!!

# 245
  • Мнения: 377
Мирка, честит рожден ден! Много здраве и щастие и на есен едно здраво и сладко бебче!
Козметиката която ползвам за Никол е Себамед и съм много доволна от нея. За подсичане съм ползвала Бочко и Витаминния крем на Мустела, който ползвах като тежка артилерия. Пробвала съм тестерчета и на други марки, но не бях много доволна. А от шампоана на Чико детенце се скъсваше да реве, направо се дереше с всичка сила.
Като стана въпрос за свекърви - аз си нямам, а и мъжът ми си няма тъща та всичко е мирно и тихо за сега  Wink Разчитаме само на самите нас и като нещо се обърка се сърдим на себе си.
Деси, наскоро чух че Инфакол имало и в аптеки Ремедиум, но цената пак била около 20 лева. Освен това на тази цена били и капките Колиеф, които имали различен механизъм на действие от тези със Симетикон и били много ефикасни. Дано не ни се налага да разбираме от собствен опит кои са най-добрите капки, защото просто бебчетата ни нямат колики!

# 246
  • Мнения: 203
Мацки-поръчах си термометър за ухо за бебенца на Braun!Някой има ли наблюдения по този въпрос?!

# 247
  • Мнения: 71
Миркам, Честит рожден ден   bouquet
Да си здрава, усмихната и спокойна мама, след 2 месеца с красиво и здраво бебенце в ръце Hug
Силве, ние имаме термометър за ухо, мери за 2-3 секунди май Thinking ( не ми се е налагало скоро). Много е удобен Peace
Момичета, помагайте!! Току що си хапвах филийка със сладко и ми се отчупи зъба Shocked  Shocked Утре по спешност ще търся час за зъболекар. Но кажете ми, моля ви ако някой знае упойки могат ли да се слагат. Не ми се мисли, ако ще ми го пили без упойка ще родя сигурно с моите контракции. Лошото е, че е предният ми зъб и сега съм като Баба Яга smile3511Много се депресирах, то не стига че дебела, ами и без зъби #2gunfire

# 248
  • Мнения: 1 668
Тери, може упойка... На мен обаче досега не са ми слагали упойка за пилене на зъб и не ме е боляло (аз много трудно излизам от упойка и гледам винаги да си спестявам)... Та ако искаш пробвай.
Nikitali , кажи повече за капките Колиеф  newsm78. По времето на иван нямаше такива и дори не съм ги чувала

# 249
  • Мнения: 377
Добро утро!
Терри, могат да се слагат упойки, но без Адреналин. На мен само тази бременност са ми слагали 2 пъти, а и предишната също са ми слагали и всичко и с мен и с бебе беше наред. Аз също като теб бях с много силни контракции и от 5 месец си седях у дома да пазя леглото.
Герчо, ето ти информация за капките Kolief: http://www.colief-bg.com/?COLIEF%20намалява%20часовете%20плач , те са го казали по-добре отколкото аз мога да го преразкажа. Мои приятелки ги ползваха и бяха много доволни, но излизат доста солено - една опаковка стигала за 5 дни.
Успешна и прохладна седмица!

# 250
  • Мнения: 203
Добро утро мами!Успешна работна седмица!
Terri-може упойки аз изришно съм питала моя доктор,а и зъболекарите знаят каква да сложат! Peace

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро, момичета  Hug!
- (това е специално за Емата на Ронка)

Ние (тоест мъжа ми) вчера започна с развалянето на детската стая. До вечерта беше успял да свали вътрешната изолация и се оказа, че само за така си я е свалял - зад нея изобщо нямаше грам мухъл, но пък се оказа, че тя изобщо не е била закрепена както трябва. И сега му остава да смъкне стария латекс от тавана и от другите две стени и да махне теракотата. Вижда се светлина в тунела  Praynig Може и да успее до края на седмицата да свърши с боклука и да започне с творенето  newsm44.

# 252
  • Мнения: 1 668
ginbay, успех в ремонта...
 Nikitali , много ти благодаря за инфото. Ще го прочета подробно когато имам време... Сега набързо прегледах, ама нямам достатъчно време. Някак не ми се връзва обаче всички бебета с колики да имат лактозна непоносимост  newsm78. Моят иван имаше и беше страшно. Не ми се иска да си спомнам за това време и за лечението му, но това няма нищо общо с коликите. Направо странно ми стана  newsm78. Други майки с опит по въпроса?

# 253
  • Мнения: 377
Герчо, не е лактозна непоносимост, а лактазна недостатъчност, която отшумява към 3-4 месец. Colief съдържа естествения ензим лактаза, който прибавен към млякото разгражда лактозата на лесно усвоими глюкоза и галактоза, като запазва необходимата за развитието на бебето енергия.
Гинче, успех в ремонта  Peace И на нас ни остана само малкия коридор и кухнята и сме готови вече.

# 254
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Миркам, Честит рожден ден на патерица! 

Момичета желая ви една прекрасна и успешна седмица изпълнена с много хубави новини   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт