ОКТОМВРИйката отива на море,шоколадов тен да събере!

  • 10 559
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 71
Добро утро, момичета!
Ger4o, Nikitali благодаря   bouquet.  Днес ще се ходи на зъболекар, няма как ooooh!
Гинче, успех с ремонта, да свършва по-бързо!
И аз силно се интересувам относно капките за колики, ще изчета сега и за Сolief. Миша имаше колики само 2 седмици,но ми се видяха 2 месеца. Пиех чай от семена на копър и и давах малко и на нея,но беше по часовник 2 часа рев следобед и гушкане. Капки не съм давала тогава, даже за Еспумизан педито не ми е казала. Може би, защото не са били много коликите Thinking Сега имам време да се образовам отрано,но дано не ни се налага Peace

# 256
  • Мнения: 2
Здравейте,

Тери, съжалявам за счупеното ти зъбче. Не съм компетентна по упойковия въпрос, но съм ходила на зъболекар по време на бременост и той беше категоричен, че на бременна жена упойки не слага. Закърпи някак положението и го прави след раждането.
Герчо, моето момче се роди един месец по-рано и с недовършен хранопровод. От там идваха и болките му, които взехме за колики, и повръщаше при всяко кърмене, отказа и да се храни. Така 4 месеца - положението беше ужасно, но се излекува.
Да ви кажа, има тук (а може би и вече в България) два много ефикасни крема за подсечено дупе. Първият може да се ползва превантивно, при всяка смяна на памперса и се казва Bepanthen. Вторият е много силен и лекува за два-три дни силно подсечено дупе, казва се Mitosyl. Не са скъпи и съм много доволна от тях (почти всички мами около мен ги ползват).
Толкова за сега. Лек ден.

# 257
  • Мнения: 99
Здравейте мамчета  Hug

Терри не се нервирай, ще се оправи зъбчето, ти само отиди на зъбар пък той си знае работата  Peace

Future maman аз съм ползвала Бепантен за подсеченото дупе на щерката, верно беше доста отдавна, но си спомням, че не ни помогна  ooooh! Явно и тук си е до кожа, на всяко бебе различно кремче помага  Thinking

Моята щерка като се роди май нямаше кой знае какви колики, само правеше големи фонтани от мляко като се нахранеше  ooooh! Имаше един период в който плачеше по един час вечер и нищо не я успокояваше, но според мен не е било от колики ами знам ли просто си ревеше, после спира и е готова за сън  Laughing Абе доста кротко бебе беше и сигурно за това сега пък очаквам точно обратното и съм се настроила за безсънни нощи с това бебе  Mr. Green

# 258
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен!
Пожелавам на всички спокойна хубава седмица!
Тери, за упойките са ти отговорили, но и аз да кажа, че ходих на зъболекар преди 2 месеца, заради една паднала пломба , да ти кажа не се наложи да ми слага упойка, не ме болеше толкова много , мисля че и ти ще издържиш и няма да има проблеми Hug
Гинче, успех с ремонта и после да се похвалиш със снимки на детската стая!

 Hug

# 259
  • Мнения: 103
Добро утро и от мен!

Най-накрая изчетох пропуснатото за последните 10-ина дни.

Миркам, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на патерица! Бъди здарва и щастлива!

# 260
  • Мнения: 103
Здравейте и от мен.
Сега само се записвам  Peace . Ще ви изчета, че съм изпуснала тема и половина  #Crazy
Спокойна седмица!
МИРКАМ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!   Party Time

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 09:50 от vanirra

# 261
  • Мнения: 203
Дойде ми спалния комплект за кошарата newsm44

# 262
  • Мнения: 99
Дойде ми спалния комплект за кошарата newsm44

Хайде чакаме снимки  Party

# 263
  • Мнения: 203
Ами ето това е принципно http://www.kasidabg.com/tac-products_id-11255.html?osCsid=bnkifg … e88oo4jo56cbim800

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 10:09 от -silvana-

# 264
  • Мнения: 99
Ми иска парола  newsm78

# 265
  • Мнения: 22
Добро утро! Аз нямам нищо за отчитане, освен, че от гадния запек са ме нападнали хемороиди и то 3 бр. , ако някой знае някакъв лек да каже , че едва издържам #2gunfire

# 266
  • Мнения: 3 641
Добро утро и от мен!
Тери, не се притеснявай за зъбчето. Ако е предно въобще не боли изпилването и няма нужда от упойка.Аз търпях и на заден, преживява се. Може по-лека доза дати сложат Hug И аз уж имам един леко отчупен, закача ми. Отидох на зъболекаа той ми тръвди,че нищо ми няма. Ако всички били като мен, без хляб  ще останел Rolling Eyes Мен си ме боли обаче, чудя се при друг ли да ходя Tired
Силве, и на мен ми иска парола Hug
Гинче, по-бързо да свършва ремонта Hug
Успешна седмица на всички  bouquet

# 267
# 268
  • Мнения: 99
Сега се вижда  Party и е мнооого сладко  Hug

# 269
  • Мнения: 199
Добро утро милички,

Със закъснение ЧРД на Миркам! Бъди много здрава, щастлива и обичана!


Terri успех при зъболекаря.
Silvana страхотни са чаршафките  Simple Smile

Ние се завърнахме снощи от село, малкият се размаза от игри и забавления на чист въздух, тази сутрин се събуди много щастлив и усмихнат Heart Eyes.

Козметика-ползвах гелчето на Мустела за глава и тяло за новородено, а после на Бюбхен за глава и тяло (и досега с малкия), даже ръцете му мия с него, не съм взимала сапун. За след баня-зехтин екстра върджин, първо преварен после не, сега не мисля да преварявам. Някъде бях чела, че нямало никакъв смисъл да се преварява newsm78. Ползвах до към годинката чак май, а сега не мажа с нищо. За дупето само Пенатен, много съм доволна.
ЗА коликите-ползвах Лефакс. Май имаше някакъв ефект, ама общо взето добре, че не продължиха дълго.

Целувки и лек ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт