Отговори
# 345
  • Мнения: 2 811

ок, това обяснява настървението ти. Ама  си връщаш не на когото трябва.  Laughing

Усетих много сходство между това
Цитат
Не се заричай, че вечно ще останеш 40 кила.
и думите на майка ми и баба ми.
Трябва да се чувствам виновна, че не съм дебела ли? Или че пълнотата не ми харесва?
Нещо подобно става тука в тази тема от агитката на пълничките.


Не знаех, че си имала проблеми, като сме говори с теб винаги си казвала, че ядеш и не ти личи, за шоколад, хляб и т.н.,
Който си се харесва пълен, пак казвам, лично на мен не ми пречи. Нито се гнуся от тях по улиците, както някои си въобразяват.Но да кажа, че пълен човек е по хубаво от нормален, ами не мога. Съжалявам, ако някой се обижда от това. Не конкретно от мен, ами и от останалите, които виждат нещата така.
ПРОБЛЕМЪТ НЕ Е В ТОВА, КОЕ ТИ ПО ХАРЕСВАШ, А В ТВЪРДЕНИЕТО, ЧЕ ЕДНА ПЪЛНА ЖЕНА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИМА КОМПЛЕКСИ  И ПРОБЛЕМИ ДА СЕ ЧУВСТВА СЕКСАПИЛНА, ЖЕЛАНА И ДА ПРАВИ СУПЕР СЕКС. ЧЕ ЕДНА ЖЕНА ТРЯБВА ДА ОТСЛАБНЕ ЗА ДА СЕ ПОЧУВСТВА ЖЕЛАНА И ПРИВЛЕКАТЕЛНА ИЛИ ЗА ДА СЕ ОБЛИЧА ПРЕДИЗВИКАТЕЛНО. ЕДНА ЖЕНА МОЖЕ ДА СЕ ЧУВСТВА ТАКАВА, ДОРИ И ДА Е ЛЕКО ЗАКРЪГЛЕНА (АРИА И АЗ), ДОСТА ЗАКРЪГЛЕНА(СЕСТРАТА НА ЛИВ ТАЙЛЪР) ИЛИ ОТКРОВЕНО ДЕБЕЛИЧКА- МОЯТА 80 КГ КРАСИВА СЪСЕДКА. И ТРИТЕ ПРАВЯТ МНОГО СЕКС И СИ ЖИВЕЯТ ДОБРЕ, ХАРЕСВАТ СЕ, И СИ ИЗТРЕЩЯВАТ СЕКСУАЛНО И БЕЗ ДА СА СЛАБИ!

и последно от мен в тази тема- сигурна съм, че са ти останали комплекси от детинство, защото жените, които са си слаби и ефирни по природа никога не гледат в чинията/кантара и килограмите на други жени. за тях често тези неща са без значение и не им обръщат внимание. злобно и наставнически се изказват именно жените, които са имали проблеми с фигурата и се придържат към всякакви режими, горди , че са успели ад се преборят. и не могат да допуснат, че други се чувстват добре в кожата си такива каквито са.

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 19:54 от мацка

# 346
  • Мнения: 2 448
Цитат
А В ТВЪРДЕНИЕТО, ЧЕ ЕДНА ПЪЛНА ЖЕНА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИМА КОМПЛЕКСИ  И ПРОБЛЕМИ ДА СЕ ЧУВСТВА СЕКСАПИЛНА, ЖЕЛАНА И ДА ПРАВИ СУПЕР СЕКС.

Казваш, че твърдя това? Къде, посочи ми го.
Нищо не е задължително и отнасящо се за всички.

Цитат
злобно и наставнически се изказват именно жените, които са имали проблеми с фигурата и се придържат към всякакви режими, горди , че са успели ад се преборят. и не могат да допуснат, че други се чувстват добре в кожата си такива каквито са.

Нарече ме злобна, защото говоря истината?  Laughing или че съм доволна от себе си?
Разбира се, че допускам, че има такива, които се харесват пълни. Те не правят диети и не се оплакват от метаболизма си.  Wink

# 347
  • Мнения: 55
Но да кажа, че пълен човек е по хубаво от нормален, ами не мога. Съжалявам, ако някой се обижда от това. Не конкретно от мен, ами и от останалите, които виждат нещата така.

 Laughing Laughing

Не че нещо, ама не може най - важната борба в живота на човек да е борбата за запазване на килограмите. Прекалено голямо значение придаваш на това не толкова грандиозно начинание pasinet и на това кой какво казва и мисли, или евентуално би си помислил, ако качиш пак онези 6 килограма. По - скоро се страхуваш, че критичността, която прояваваш към останалите хора може да се прояви и в обратната посока, ако излезеш от рамките на идеала си. Не може всички да те харесват, нито ти да харесваш всички, а и съм сигурна, че е невъзможно майка ти и баба да те мразят. Още по - малко пък, защото не си им в категорията. Laughing

# 348
  • Мнения: 2 448

Първо не  ме познаваш, за да знаеш коя е най голямата борба в живота ми.
И изобщо не ме интересува дали друг ще ме приема ако аз кача 6 кг, важното е, че аз не се харесвам с тях.
А дали е възможно майка ми или баба ми да ме мразят не си ти човека, който може да прецени.

# 349
  • Мнения: 7 837
Пасинет, видимо не е послушала съвета за шоколада от вчера.

# 350
  • Мнения: 2 829
, видимо не е послушала съвета за шоколада от вчера.


добра идея е това с шоколада Peace

темата  за съжаление придоби съвсем друго измерение Rolling Eyes

# 351
  • Мнения: 55

Първо не  ме познаваш, за да знаеш коя е най голямата борба в живота ми.
И изобщо не ме интересува дали друг ще ме приема ако аз кача 6 кг, важното е, че аз не се харесвам с тях.
А дали е възможно майка ми или баба ми да ме мразят не си ти човека, който може да прецени.


Ами не, че нещо Laughing, но мисля, че много добре ме разбра. Може да не е най - голямата борба в живота ти, но е очевидно, че отдаваш твърде голямо значение на преходните неща и по - специално на теглото. Нямам претенциите да те познавам истински, но чрез коментарите си ти ми позволяваш по някакъв начин да надникна в твоя свят и оставяш впечатление за властен, прекалено амбициозен и педантичен човек. Или е само заблуда? Може да не съм аз човекът, който смяташ, че има право да прецени дали майка ти и баба ти те мразят, но щом си го споделила публично, аз имам правото да изкажа мнението и преценката си. Mr. Green И още едно свое подозрение ще се осмеля да споделя и то е, че ти изпитваш по - голяма неприязън към тях, отколкото те към теб...

На още нещо искам да обърна внимание. Възможно е липсата на воля у пълните хора, или част от тях да се дължи именно на факта, че се харесват и пълнички и следователно заради това не са достатъчно мотивирани да отслабнат. Simple Smile

# 352
  • Мнения: X
Човек понякога наистина губи представа за това как точно изглежда. Някои са си свикнали, че са слаби и се пишат за слаби и нормални, а то се окаже, че вече са 5 над нормата. Други пък са свикнали да са все те дебелите, и в един момент като станат 50 кг. изобщо не могат да го усетят. Но аз пак питам, къде точно да търсим изтрещяването. Като гледам цялата тема си изтреще доста, а тя си е и дебелашка по принцип и няма шансове да стане по-елегантна.

# 353
  • Мнения: 4 586

Помните ли оная реклама, където едно момче спря говеда с кроасан?
Е, то е само реклама. На практика в живота не могат дъа бъдат спрени.

# 354
  • Мнения: 2 448

Тези, които се харесват, предполагам няма причина изобщо да посягат към диета за сваляне на теглото,нали?
За останалото за почти всичко си в грешка за мен. 

# 355
  • Мнения: 55

Тези, които се харесват, предполагам няма причина изобщо да посягат към диета за сваляне на теглото,нали?

Да, една част от тях. По - щастливата предполагам. Но иначе мисля, че причини за свалянето на килограми има достатъчно по брой и разнообразие и то без да са обвързани с личната самооценка.

# 356
  • Мнения: 5 940
Но аз пак питам, къде точно да търсим изтрещяването.
Предполагам в рязката промяна на поведението, в това, за което говори Марадона. В това, че ти е трудно да познаеш някой, себе си и т.н.
Сигурно не е трудно да се долови при добрите познати.

# 357
  • Мнения: 17 546
Тези, които се харесват, предполагам няма причина изобщо да посягат към диета за сваляне на теглото,нали?
Да, една част от тях. По - щастливата предполагам. Но иначе мисля, че причини за свалянето на килограми има достатъчно по брой и разнообразие и то без да са обвързани с личната самооценка.
Моята абсолютно "чудесна" причина - добре оформена медианна дискова херния на L5-S1, която плаче за операция. Или пък току що си измислих причина, защо трябва да отслабна, и да прикрия собствената си неприязън към себе си? Да, сигурно е за това! Като взема да отслабна до 60 кила, ще си измисля, че ме е треснал рак, да не ми завиди някой, че от диета съм свалила килата и да вземе да ме прокълне, та верно да ме хване.

Като гледам цялата тема си изтреще доста, а тя си е и дебелашка по принцип и няма шансове да стане по-елегантна.
Да, и аз взех да плещя глупости вече.  ooooh!

ПП. Това, че описвам лични усещания и впечатления, не е защото се оправдавам, за това колко килограма съм, а за да обясня на заблудени фанатици с крайна мярка 50 кг., че за всяко нещо си има причина и обяснение и то не винаги е плюскане на корем, както ви се ще да е, за да сме напълно жалки в очите ви. И защото съм луда, та споделям... ooooh!

Освен това, аз всъщност не съм дебела, а съм ниска! tongue Ако бях малко по-висока, примерно към 2,80, никой нямаше да се осмели да ме нарече дебела! Crossing Arms

# 358
  • Мнения: 5 940
[
Освен това, аз всъщност не съм дебела, а съм ниска! tongue Ако бях малко по-висока, примерно към 2,80, никой нямаше да се осмели да ме нарече дебела! Crossing Arms
Тогава ще те цанят за националния по волейбол, ама и там ще обявят, че стимуланти взимаш Laughing

# 359
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Ако бях малко по-висока, примерно към 2,80, никой нямаше да се осмели да ме нарече дебела! Crossing Arms

Шапка ти свалям!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт