Из КИПЪР в слънце и лазур обвити, най-прелестни са българските Афродити - 26

  • 12 725
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехаа Буболинка! Здравей!  bouquet
Чудно сте си прекарали!

И аз съм кандидат булка, ма не съм намерила кандидат
младоженец...... hahaha Блонди, Мастерче вИИ по тоз въпрос какво ще
кажете..... Mr. Green

# 61
  • Мнения: 0
МАМКИ-СЛАДУРАНКИ,ще се вкл. след 17ч.,че много работа днес....пфу-у-у! Приятен ден от мен! newsm51

# 62
  • Мнения: 0
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХО Hug Hug
то минало обяд а мен ме няма Joyха сега да видим нещо пропуснато smile3506
Блонди,всичко е със вкус избрано на новата къщичка Peaceсамо тераската не беше показала ,но и ней си я бива smile3501...незнам за този сериал,,Перла"нищичко Crossing Arms,но всички около мен/без мен Joy/са полудяли по турските сериали по нова newsm78,2 пъти гледах наистина са страшни...и не от тези туткавите дето както казваш 20 епиз.и нищо ...но не се захласвам,по простата причина,че ги дават по едно такова никое време,когато беба спи/ще кажете супер,да използвам момента/,но момента за какво по-напред newsm78,а и те са си доста дългички newsm78...тъй ако набарам вечер нещичко Joy да позяпам ..добре дошло
Муци newsm78ами newsm78тооооо newsm78когато кажеш newsm78,тя наща работа newsm78прехвалена Joyработа Joy...почти по цял ден не хапвам нищо особено Joy,но вечер когато си мисля да изкарам с нещо по-лекичко Peace   ииииииииии докато си мисля newsm78каквооооо да е то и съм се наплюскала като прасе newsm62 пук после ми тежко Joy и се сърдя на мен си doh newsm61,ооообаче след като се наям Joy,казвай от кога,че вече не мога да се търпя с мойто непостоянство #Crazy
Аанн,само ни държа под напрецение Joy...викам си снощи не се включи newsm78може да е за добре #Crazy,а ти пак нищо Joyвиж то може да ме е послушало за жегата Joyили да чака гостите newsm78
Буболинка smile3501по описанието и на мен ми се струва че пазаруването и холидея събрани в едно са минали newsm74
и детето слушало Peaceпросто нямам думи Peace
Яничко,май съм те преварила в списъка за първи Joyнезнам от раннобудните ли си ,ама аз бях от къснонезаспалите Joy.....ти туко тъй се мушкаш в темичката с едно две изречения .... Joyникакво инфо за теб......никаква подробност....що така???? как ще вършеем клюките като не знаем нищо
Кафенце,пии едно и зарад нас......ние до кафето няма да се доберем,ама до плажа със сигурност Joy
Яничко,дано все така добре караш  preggo...това е важно
милички да се разхладим,след закуската на Блонди
ето тукМууууууууци има и за нас диетични Joy оффффффффффффф
Мойта мама вчера и извадиха конците от ръката и днес е решила да гладе smile3533 като настоява няма да и викам недей...казах и да си почива,,не та не ще глади newsm12
ПРИЯТЕН ДЕН   txtloves txtloves
НЕ мога да побликувам вече 1 час newsm78

# 63
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ей мъъъъъ идвам  Joy Joy
и кво правите без мен  Mr. Green
АНче щом си при Христофору няма да се плашиш и аз там съм раждала втория Peace супер гинеколог и човек и по скоро се смях отколкото да ме боли hahaha...сестрата една настъпана румънка докът разбера кво си говорим то бебето излезе а тя още не беше донесла някаква игла дето отиде да търси та така и без нея минахме  Joy Joy.....а за Савиди нямам добри отзиви там раждаха две мои приятелки и не са особено впечатлени  newsm78
Деси ама ти сериозно ли каните се с мъжо на обяд за да се видите еееееееее не  #Crazy
Блондеееееинтернета ни е с различни доставчици защото като използвахме същия който имаме в офиса въобще не работеше в къщи та затова го сменихме обаче там явно нещо района е проблемен .....т.е. нямат достатъчен силен обхват напоследък построиха доста кооперации наоколо и всички в интернет еееееее не мож се вредим ние Mr. Green
Шанкулче не унивай мила Русе Русе пфу да е жив и здрав инетрнета ние сме тук и на линия .....и винаги с тебе няма страшно ако има нещо тук ще помагаме нали знаеш Hug
Арабско кафенце с тези ваксини аз не съм много съгласна защото са нови не са много много изследвани за странични влияния та малко съм против да си сложа пък камо ли на децата незнам  Thinking Thinking
Буболинкеее ти нали каза на мъжо да не гледа като пробваше роклята нали знаеш че той не трябва да я види  Shocked е така поне казват де ..... Laughing....хубавото е обаче че сте обиколили насам натам и си му показала какви кътчета имаме ееееееех чудеса  bouquet  bouquet
а пък АЗ да ви се оплача отивам вчера да си купя чадър за двора та харесах си та купих си и купих и едно такова дето влиза вътре чадъра и тежко та да не го отвее вятъра ..... Naughtyииии отивам в къщи да го монтирам и се оказва че това тежко нещо е на колелца та монтирах и колелцата .......и решавам да хо бутна и на колелцата хооооооооп да го преместя където ми трябва и като се откачи едното та си порязох пръста ужасно днес съм със лепенки и нищо не мога да правя щото е на дясната ръка ........та дори и в тоалетната да се избърша не мога hahahaуф карам я с лявата уф  Joy Joy кво се смеете сега не ви ли е срам Joy Joy

# 64
  • Мнения: 140
Здравейте Hug
Благодаря на всички ви за милите думи  bouquet И аз като че ли вече взех да свиквам с мисълта,ама малко ми е мъчно,но може пък някой ден да се върнем...
Буболинке,много се радвам за вас Hug Петък минавах през Бяла и голямо оглеждане се оглеждах,чак смешно ми стана по едно време,ама си викам-то не се знае-може пък и да те мерна някъде Heart Eyes Много целувки и на хубавата Елена  bouquet
Пепитке,нас няма да ни засичаш на площадката ама русото момченце дето си беше харесала за зет ще го виждате...те към края на август ще пристигнат Peace
На всички приятна вечер  bouquet Аз отивам да донагласям багажа Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 0
Ехоииии...поздрави и от мен... Hug

Блонди
,пак ни удари в десетката с тая екзотика....мннннн...много вкусно Peace

Pеpi,точно се прибрахме от басейн и тия освежителните коктелчета,дето си ги наредила,така ми се усладиха.... Party

абе аз сам толкова зле,че забравих да поздравя с добре дошли,всички нови мами!!!!Попаднали сте на правилното място....аз не живея в Кипър,ама съм всеки ден тук....даже си викам да си направя една екскурзия до там,че поне да сам в час с нещата...вече и ако реша да раждам в Ларнака,май знам кой гинеколог да си избера.... Flutter

Кате,мда...до там я докарахме,мила Sad....ама ти ме разбираш,моят мъжо с негов колега отварят практика тук в Басел,или по-точно поеха една стара практика и сега правят ремонти и я обновяват,а пак и други формалности са на главите им...та не се виждаме много...вчера обядвахме,пак и вечеряхме заедно...има напредък.....но така ще е уж още 2 седмици....дано всичко потръгне!Само за това се моля...че ваканция нямахме тая година,ще го прежалим....ние все сме заедно по принцип....ама има и такива моменти ,май май....а пък така се разкикотих,само като си те представих вав WC Laughing...хайде дано утре добре... Peace
Муци,никога не се знае...кога ще дойде и твоя късмет..пожелавам ти го от сърце... Peace

Блонди,интернета ми,миличка,е под всякаква критика...малко сам в ситуацията на Кати...в предишното жилище имаше проблем,пак викаме хайде сега да видим...аман....ще сменяме доставчика....плащаме за ДСЛ връзка...та в този контекст,да ти кажа,че ти благодаря за напатванията,ама не може да ми качи албумчетата и сам леко раздразнена... Sick.

Боуболинка,изкарали сте страхотно...бравосссс....направо ми се ппиходи до Бг...много късмет ви пожелавам....  bouquet

Хайде сладуранки,а з ще се опитам да сложа да поспи моят синковец,че после става кисел и така...позната ви е ситуацията...мн целувки и да сте здрави.... Flutter Hug Party

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 17:05 от desitta

# 66
  • Мнения: 0
Шанкулче,точно така...трябва да сме с позитивна нагласа Peace...мн успех Ви желаем тук от все сърце Peace....ей и ние все се местим и направо ми писва...ама нали сме си заедно тримата.....това е най-важно... Party

Пепи,виждам,че вече и "зетчета" си избираш. Party Laughing....ние пак си търсим снаха.... Hug

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 17:04 от desitta

# 67
  • Мнения: 903
Еееейй ме на отново....

Бубулинче, суперско звучи всичко..., ама вие кога дойдохте, кога се върнахте... newsm78
Много кратък ми се струва престоя ви у нашта мила татковина...

И аз съм кандидат булка, ма не съм намерила кандидат младоженец...... hahaha
Блонди, Мастерче вИИ по тоз въпрос какво ще кажете..... Mr. Green

М-ъхъмм, баш тъй Муцондре, съм и Яз smile3560.... УбачИ имам предложение за решение на наш`тУ общ проблем ---
Изкипримя се прочие ний тринките мУми с Мастерчето в сватбените роФли married и се изтрисаме Ф комплект пред
гражданското newsm19..., ама първо ще пуснем ИднЪ обява У вестникО..., даже мож`да краднем оня популярен рефрен: "Ооооо, ще бъда утре в пет............ Ооооо, пред трети рай-съвет!" rotfImbo rotfImbo
........ па да видим никой ли няма да се отзове.... даже навалица от кандидати шЪ сЪ образува Joy Joy Joy

Апропо, arabsko kafe, ти кога ще се бракуваш с мъжО ти?

Деситка, сори, ама друго не ми идва на ум..., пък дето казваш, може и нета да ви е проблема... Rolling Eyes

Пепитче, мерсаж за комплимента относно добрия ми вкус! reverance
Я кажи, кой от коктейлите е най-леден да го сграбча, че така съм се сгорещила.... sweating... не е истина просто...

Катеринкеййй, неприятно тва с порязаното пръстче..., ам аде не се тюхкай тъй дееее, ееее... Аз ли да ти давам акъл сЯ... за тоалетната...., па викни мъжО да те "забърши" кат не можеш самичка....   Wink Joy Joy

# 68
  • София
  • Мнения: 1 456
Еееейй ме на отново....
..., ама първо ще пуснем ИднЪ обява У вестникО..., даже мож`да краднем оня популярен рефрен: "Ооооо, ще бъда утре в пет............ Ооооо, пред трети рай-съвет!" rotfImbo rotfImbo
........ Joy Joy Joy


 hahaha Joy rotfImbo rotfImao #Silly
Става! Само да не ни приберат на сигурно място след случката..... Mr. Green

# 69
  • Мнения: 28
 rotfImao rotfImbo е,е,е,е,е блонди не мога вече   Joy Joy hahaha hahaha
 Joy Joy Joy hahahaкате и ти hahaha(за христофору наистина е готин Hug,кара ме да се чувствам добре,а за савиди и аз чух не добри отзиви Thinking.....

# 70
  • Мнения: 903
..., ама първо ще пуснем ИднЪ обява У вестникО..., даже мож`да краднем оня популярен рефрен: "Ооооо, ще бъда утре в пет............ Ооооо, пред трети рай-съвет!" rotfImbo rotfImbo
hahaha Joy rotfImbo rotfImao #Silly
Става! Само да не ни приберат на сигурно място след случката..... Mr. Green
Ами да нЪ приберат..... Ти глеЙ само какъв сеир ще спретнем на народонаселението.... нищо чудно да дофтаса и Наталия Симеонова да стъкми с нас едно "мУре Ут лИбоФ" Heart Eyes.... ама таквоз предаване ш`сЪ получи, че сама ще си счупи рейтинга.... Mr. Green hahaha Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 0
Кога ще се бракувам, викаш, 4ервеношапкова?! - ми мъдруваме го за март събитието, па ще видим - кой знае - ако ни скимне мое да съберем приятелите и да напавим джумбарето и по-рано   smile3521 newsm19

# 72
  • Мнения: 0
Пепитке-е-е-е убивам те ,просто те убивам  #2gunfire!Какви са тези пожелания за приятно бременеене- preggo ???!!!Пази Боже баш сега  Praynig!Я кажи с кой ме обьрка Laughing.....За протокола дьржа да се отбележи,че НЕ СЬМ БРЕМЕННААААААААА ! Ох, дали да не отида да си лея куршум,че май няма да се спи и тая нощ,ох ! ooooh!

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте пак от мен! Искам да ви успокоя всички вас,които имате снимки и лична инфо. в "кукундела",че тя няма да стане достояние на АБСОЛюТНО никой,извьн нашия крьг !  МУЦИ,благодаря за доверието,че ми даде паролата,бьди сигурна,че няма да сьжаляваш !            КАТИ,БЛОНДИ и АНИ притесненията са ви разбираеми( ако бях на вас, да сьм убила "виновника" с камьни) ,но моля ви,не бьдете прекалено назидателни. Praynig !Все пак,нали всички сме МАЙКИ,не вярвам някой от нас да използва личните данни злонамерено.. Confused       А и си мисля,че ако има такьв между нас,то това някакси се "усеща' , дори и "виртуално".   А и смея да вярвам,че досега не сьм предизвикала подобни "пулсации"...!      Може би и затова Муци е решила да ми даде паролата. newsm78.    В интерес на истината,пьрвото нещо,което се "напьнах" да прочета,когато влязох в 'кипьрския' сайт,бе точно този дребен шрифт,за ограничаването на достьпа.   Така че, разбира се че сьм запозната с правилата на форума.   Дори ги научих наизуст  Hug,тьй като имам силна,зрителна памет,а и сьм "парче" журналист и обичам да чета "между редовете"....!   Laughing Реших да попитам за паролата ей така-от любопитство...Ако бяхте ми отказали,може би щях да помрьнкам малко,пьк щеше да ми мине...Все пак,правилата са за това,за да бьдат спазвани,а не както някой "умник" го е преиначил-да бьдат нарушавани.....! Stop        П.П. Между другото,всички сте много красиви !  bouquet

# 74
  • Мнения: 0
  Е, дойде  и моя ред да почерпя по случай остаряването ми с 1 годинка още! Рано рано ви предлагам само недиетични лакомства, но днес ще се прежалите, нали?
Заповядайте, мили дружки!
И накрая завършвам подобаващо за повода !!!

Общи условия

Активация на акаунт