Монтанското дете

  • 30 541
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 413
Здравейте,защо никой не пише? newsm78
Къде се изгубихте в това лошо време?
Как е времето в Монтана ?Тука наваля пухкав сняг,но улиците не са разчиствани и е ужас да се върви.
Да ви се оплача,Дебора ми е с Ларингит,кашля като магаре и сме си вкъщи,изписаха ни Димекс.Някой давал ли го е този сироп,какви са отзивите за него?
Успоредно с това и баща ми е приет в болница,та най-вероятно ще отскочим до Монтана да го видим. #Crazy
 

# 721
  • Мнения: 11
Привет,майчета!
totomaniak много съжалявам за татко ти.Бързо оздравяване на него и Дебора. Hug  bouquet
Никой не пише  newsm78 Къде отидоха всички?

# 722
  • Мнения: 3
Здравейте, и аз се изгубих. totomaniak, аз съм давала на малкия Димекс обаче дати кажа не съм много очалована от него, не му помогна та помня , че го сменяхме с друг сироп. Дона на вас да помогне, то си има разлика от дете до дете.  Simple Smile Пожелавам ви бързо оздравяване. Peace  Laughing

# 723
  • Мнения: 3
Ще ме извините за правописните грешки, ама май не съм се разсънила  Blush още е сега си правя и кафенцето за събуждане, въпреки че Емко ме е вдигнал в 6,30ч. после може пак да се включа , ако има някой. 55 55

# 724
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте и от мен.Ние с Криси сме си в нас.В неделя тя вдигаше 38 - 39 градуса температура.Ходихме при личната и  тя ни изписа хапчета и каза че или е с ангина или е инфекция .Днес ходихме на контролен и е по добре , до сега не беше боледувала без да кашля или да има хрема.Измислете име за новата тема и кажете искате ли да променям нещо по заглавната страница.
ЧЕСТИТ РОВДЕН ДЕН НА НЕЛИСКА.Да е жива и здрава и много щастлива.

# 725
  • Мнения: 42
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НЕЛИСКА.Да е жива и здрава и много щастлива.

# 726
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НЕЛИСКА.Да е жива и здрава и много щастлива.

petia ако искаш можеш да включиш като допълнително сайта за приказките за слушане,който Светла е намерила.Много са хубави,ние ги отваряхме.Има всички приказки. Peace А за името на новата тема ще трябва да си поразмърдам сивите клетки  newsm78 Wink
Бързо възстановяване на малката Криси. Hug  bouquet

# 727
  • Мнения: 30
                                Честит рожден ден на Нелиска. Много щастие, късмет и пари.
                                                    newsm51         newsm59            ura

# 728
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Да почерпя че днес съм рожденничка.

Честит рожден ден на К@ми.
Пожелавам ти много,много здраве и да посрещнеш още
много рожденни дни.Само любов,щастие и прекрасни мигове с любимите ти хора.

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 11:43 от pеtia

# 729
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЯ И КАМИ smile3510

# 730
  • Мнения: 3 317
Честит Рожден Ден , pеtia !!!



Честит Рожден Ден , К@ми !!!

# 731
  • Мнения: 599
Честит  рожден  ден  на pеtia  и ками!
Много здраве, щастие и успехи ви желая !

# 732
  • Мнения: 3 317
Време е за нова тема  smile3502

# 733
  • Мнения: 42
Честит Рожден Ден , pеtia !!!



Честит Рожден Ден , К@ми !!!

# 734
  • Мнения: 136
Честит  рожден  ден  на pеtia  и ками!
Пожелавам Ви много здраве,щастие,любов и усмивки!


Общи условия

Активация на акаунт