Дете на 3 години пие страшно много мляко

  • 4 500
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 520
Синът ми пие кисело около литър на денонощие. Храни се нормално отделно от това.

# 16
  • Мнения: 4 101
Моят син изпива почти по литър прясно мляко на ден освен другата храна и като каже "искам мляко" и каквото и друго да предложа само чувам "не, мляко!" и това е. Давам му, няма как. Не е особен почитател на другата храна, но като изпие млякото и си дояжда с друго. Като по-малък е имало дни, в които кара само на мляко и не иска нищо друго. До скоро му купувах специално прясно мляко за деца, но в БГ сега купувам каквото има в магазина, приема всякакво мляко.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 827
Около навършването на три години и моята имаше такъв период. имаше дни, в които достигаше до литър мляко на ден... Бях се видяла в чудо. Но пък моята почти нищо друго не хапваше по цял ден  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт