Тра-ла-ла, на купон при нас ела :)))))

  • 17 950
  • 308
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 908
Охооооооо, Инаааа, тортата готова ли е вече? Да идвамееее...............
Честит рожден ден, Вики!!!!!!!
Жива и здрава да си, все така чаровна, борбена и обичана. Мама много да те слушка и да постигате все такива хубави и добри резултати!!! Много успехи и сбъднати мечти!!!  newsm51 hbday baloni  party023

# 271
  • Мнения: 3 248
Честит рожден ден, мила мъничка Вики! Бъди жива, здрава, все така борбена и обичана! Прекрасно детство ти пожелавам от все сърце! Heart Eyes Hug  bouquet

# 272
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Хайде,утре в парка девойки Crazy

# 273
  • Мнения: 3 248
По-добре късно, отколкото догодина!!!


Деси, честит рожден ден! От сърце ти желая много здраве, късмет и любов! Остани все така чистосърдечна и добронамерена към околните! Бъди много, много щастлива!!! Прекрасен празник! И предвид часа...НАЗДРАВЕ!!! Heart Eyes Hug

# 274
  • Мнения: 1 291
Луми,благодаря!


Почерпете се за мое здраве! Heart Eyes

# 275
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Shocked  ООООООООо, торта! ! ! Ха честито и наздраве!  Heart Eyes

# 276
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искам да пожелая на вси4ки ви спокойни,светли и весели празници Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 3 248
И от мен...светли и благословени празници! Бъдете щастливи! Heart Eyes Hug  bouquet

# 278
  • Мнения: 3 914
Благодарим за пожеланията за рожденния ден на Вики  bouquet/ ама що не казвате ,че тук имало поздрави за нас Hug/
Весели празници и дано всички сме здрави и щастливи Hug

# 279
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Христос Воскресе!
Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Много здраве и благополучие!

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Воистина воскресе!

Пожелавам ви никога да не губите вярата в доброто!

# 281
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Весел празник!   bouquet

# 282
  • Мнения: 11 607
Рут има повод да почерпи......Да не повярваш,че тази девойка е мама на момък на цели 17г. Какво да му пожелаеш на такъв юнак - освен здраве и много любов!!!!! Хубав празник, Рут!  bouquet Hug

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 09:19 от Мама Цоцоланка

# 283
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Руми, миличка, да ти е жив и здрав, винаги да е така борбен и упорит както досега!
Здравето и щастието да са негови спътници в живота.
А на теб, пожелавам, да имаш винаги толкова много сили и вяра и твоите слънца да продължават вечно само да те радват!

# 284
  • Мнения: 2 584
мерси Диде, Кари   
party023 Wine Glass beer2


само че става на 18г. ( не бях обновила лентичката) и от днес вече не е дете Grinning
а на мен ми е и тъжно и радостно

Общи условия

Активация на акаунт