Тра-ла-ла, на купон при нас ела :)))))

  • 17 952
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 248
Румче, честит ти рожденик! Сигурна съм, че и на 50 да стане, пак ще гледаш на него като на дете! Пожелавам му да е здрав, късметлив, успешен, много обичан и да има нестихващ стремеж да учи, защото образованието е най-сигурната инвестиция! А на вас пожелавам да сте живи и здрави, за да можете да се радвате на успехите му!

# 286
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Еха...как отлитат годините!  Grinning Да ти е жив и здрав, Руми! Много радост да ти носи и той да я намери в живота!   bouquet

# 287
  • пловдив
  • Мнения: 2 364


Да ти е жив и здрав Рут, пожелавам му силата и разума да се справи със всяко изпитание,
което живота ще ми изпрати, желая му търпение и постоянство в постигане на мечтите му,
верни приятели по пътя, който си избере и разбира се винаги, навсякъде и по всяко време да обича и да бъде обичан!

# 288
  • пловдив
  • Мнения: 2 364

Весел празник и честит имен ден на всички именници!

# 289
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
На Гери, която от където мине запалва Пожари  Mr. Green от страст, обич и уважение, желая най- хубавите неща на света! Всички около теб, Гери, да са здрави и да продължават само да те радват! Успехите да продължават да те съпътстват, а духа с който заразяваш всички ни да не те напуска никога, дори и когато се опитват да ти го отнемат!  Heart Eyes

# 290
  • Мнения: 11 607
Руме, Честит Рожден Ден!!!!!Жива и здрава бъди, мноооого щастлива, мноооого хубави дни да имаш и все така пълна с любов!!!!!!Наздраве!
 bouquet  bouquet  bouquet

# 291
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Руми (Rut), Честит Рожден ден! Много здраве, все повече обич и радост!  newsm59  party023  bigdance2 cheers

# 292
  • Мнения: 3 248
Честит рожден ден и от мен, Руми! Да си жива и здрава, много усмихната, късметлива обичана и обичаща! Прекрасен празник! Heart Eyes Hug  bouquet

# 293
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  bouquet  bouquet  bouquet
Любов и късмет мила Руми Hug

# 294
  • Мнения: 2 584
момичета много ви благодаря за милите пожелания Hug Hug



в фейсбук ще ви отговарям по късно  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 295
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
И какво сега, ако някой няма рожден ден или имен ден, няма да пишем тук ли  newsm78
 cheers   Nature Sunny  Popcorn

Някой нещо?!  Crazy

# 296
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Добре де! Хайде да пишем тогава-има ли някоя празниче, че вдруги ден на срещата да почерпи  Grinning
Да носим ли нещо по-така? Аз мога да Ви изиграя едно влашко хоро преди презентацията  Joy

# 297
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН matakosmata !
Да си жива и здрава, обичана и много щастлива!

# 298
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Karol&Erik!
Желая ти здраве, желая ти дълъг живот,
но най вече ти желая да си оградена само с нежност и любов!

# 299
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Кари, много целувки от видинската група! Пожелаваме ти да засилиш имунитета, за да не те тъпчат нашите епидемии, които впрочем изобщо не са лоши  Joy  ЧРД!   bouquet    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт