фоликуметрия , имам въпрос?

  • 6 377
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 453
Благодаря ти bebu   bouquet

# 16
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
Fani, цената е като за преглед на ултразвук - между 20 и 30 лв. в зависимост от мястото и специалиста.

# 17
  • Мнения: 2 453
Mileto, мерси. Аз все още се чудя дали да започна.

# 18
  • Мнения: 491
fani_ мила ако сте правили само няколко месеца секс , който не са години поправете си спокойно още малко и недей да бързаш да си даваш парите .Може просто да не сте уцелили момента. newsm03

# 19
  • Мнения: 2 453
Ами всъщност от май месец, миналата година. Имам спонтанен аборт (септември), след това изчаквах няколко месеца да се възстанови матката, после пък лекувах бяло течение. Времето е по-малко от година.

# 20
  • Мнения: 491
fani_ милата и аз като теб се опитвам да се справя с бялото течение .Не се притеснявай щом веднъж вече си забременявала може би всичко е наред .Сигурно скоро ще успеете да направите още едно ембрионче и този път ти пожелавам  да бъде всичко ок с бременността. Blush Blush Blush

# 21
  • Мнения: 2 453
Мерси bebu   bouquet, успех и на теб.

# 22
  • Мнения: 879
Относно фоликулометрията- на мен гинеколга ми каза, че струва 35 лв. А все пак трябв ада се ходи поне 3 пъти, това са 100 лв. на месец, но аз бих ги дала. все пак това хвърля яснота....

# 23
  • Мнения: 574
Относно размера на фоликулите, на 14 ден имах един от дясно - 23 мм. Док.каза , че най- вероятно ще се спука на другия ден, даде съвет да бебеправим 2 дни (макар , че шансовете бяха много малки, но надежда винаги има). Също значение има и дебелината на лигавицата, при мен беше отлична, не помня колко мм., май бяха 13, ако не се лъжа. Резултата е налице в линийката ми. Ако не искаш да даваш три пъти месечно пари за фоликулометрия (ако не можете да уцелите момента), можеш да пробваш тестовете за овулация, и когато те ти покажат , че ще настъпи такава, по най- бързия начин да отидеш на фоликулометрия , за да потвърди и док. овулацията. Естествено ако нямаш проблем със записването на часове. Успех и стискам палци!

# 24
  • Мнения: 248
zдравеите моми4ета, аz в понеделник бях на преглед и се окаzа 4е хванахме то4но овуто, аz и го осетих то4но 2 4аса преди да отида на лекар, като пробожда6ти болки от дясно, а и доктора потвърди, 4е е станало, 4ак се раzвълнувах Praynig, припнах при мъжо да правим бебето (бе6е дежурен , но и там има условия Laughing), постарахме се , после миналия ден и в4ера пак.....та 6те видим, много се надявам, но и все си викам , 4е няма да се раzо4аровам ако не стане и тоzи месец, 4ак ме е 6убе да споделя с някои, а по принzип уж не вярвам в раzни такива поверия и дрън, дрън...... добре 4е ви има да раzкаzвам на вас....... ина4е по съ6тество, не само 4е нямам ни6то против, но и 6те се радвам, ако и други моми4ета, пи6ат в таzи тема, zа  опита си с фоликуметрията...... аz пла6там при доктора, 20лв. zа преглед и само по 10лв zа следенето на фоликула, което както раzбирам от вас е доста малко newsm78.........ина4е ве4е не бих си давала парите zа тестове, много са неясни, пък вода да не пие6, пък по едно и съ6то време всеки ден, пък еднакво наситени 4ерти Crazy, мисля 4е те по стават zа хора , които са с нормална менструация и ову., а zа другите, ходенето на доктор си е по сигурно, но пак опира до въzможности, и финансови и време, (6тото едва ли всеки може да zа4еzва от работа като мен Mr. Green), е хаиде, стискаите палци Praynig.........6те пи6а пак, или 6те е беzкраино 6тастливо пост4е или ревя6то.......до тогава

# 25
  • Мнения: 248
shani   4ЕСТИТО   bouquet zа двете 4ерти4ки, пожелавам ти от цялото си сърце лека бременност и прекрасно бебе, което много да те радва  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 453
 kokonito, пожелавам ти успех. Болките, които си усетила в яйчника ли бяха и дълго ли продължиха или бяха моментни?

# 27
  • Мнения: 248
болките при мен са в яи4ника, като от месец на месец варират(по силни, по слаби, та 4ак и крака ме е болял Crazy), но об6то вzето това 4е 4овек полу4авал желание zа секс то4но по време на овуто zа мен иzоб6то не важи,(просто не си падам по болки) на мен наи ми се прави като ми доиде Mr. Green, луда работа.........но тва с болките и ц.слуz и желанието е мноооооого относително, на мен ми трябват по ясни данни, от ултраzвук наи добре......такава съм си ... тома неверни Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 453
kokonito, и аз доста често имам болки в яйчника, слизащи чак в крака. Може да не е случайно,а да е признак на овулацията.

# 29
  • Мнения: 248
хаиде моми4ета, никои ли не се фоликуметри newsm78 Simple Smile.........

аz пък не zнам zа6то, но много zалагам на тоzи метод..........оф всъ6тност просто ми се иска да про4ета пове4е истории като на 6ани например, zа да си вярвам 4е и на мен 6те ми се слу4и Embarassed......тва 4акане ме побърква, о6те седмица и сте се тествам Crazy, хем гледам да не се навивам, хем се надявам......но пък нямам никакви бременни приzнаци Crazy.......ако zнае всеви6ният каква услуга 6те ми направи (пък и на мъж ми Mr. Green) да видя теzи zаветни 2 4ерти, zа6тото съм все по нервна Sick.......е хаиде......

Общи условия

Активация на акаунт