Какво давате на децата си за следобедна закуска?

  • 22 361
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 303
На тази възраст синът ми ядеше предимно плод, кисело мляко с бисквити, плодово мляко, грис или кус кус със сирене и масло и понякога сандвич с шунка и кашкавал.

# 91
  • Мнения: 3 435
За съжаление все по-често принцеси,защото следобед съм на работа и я гледа баба и,или готови тестени закуски,което ама хич не ми харесва..Иначе аз бих предложила мляко и някакъв плод,все пак това е следобедна закуска,не вечеря.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 099
До скоро - пълнозърнест хляб с топено козе сирене Kiri, но му писна и минахме на готови кремчета...

От 1 до 2,6 години ядеше, обаче, само био кисело мляко...

# 93
  • Мнения: 537
Grinning браво. Сетих се една случка, когато дъщеря ми беше на 1 г. и 3 мес. Запознахме се в парка с една майка с момченце горе-долу на същата възраст. Добре играеха децата и всеки ден се засичахме. Жената още с идването купуваше пакет Зрънчо и го слагаше отворен на пейката. Нейното дете нон-стоп набиваше. За съжаление и мойто с неистовия интерес към нещо забранено. Адски много се дразнех, но не можех нищо да й кажа. Имаше вариант да я избягвам, но пък децата много се харесваха и търсеха. Та, започнах всеки ден да влача някакъв нарязан плод навън. Беше сезона на прасковите, пъпешите и пр. Белех и режех в една кутия, взимах и повече вилички. Тя, както твърдеше, че сина й не поглеждал плод, се изуми като го видя как нагъва. След 2-3 дена започна и тя да носи. постепенно спря и да купува боклуци.

Малко офф: Супер полезен навик сте създали на детето.  Mr. Green Те по принцип гледат едно от друго, на една приятелка синчето много злоядо, постоянно се оплакваше майка му, че не щял да яде, а като излязат навън и ако някой носи нещо за ядене ела да видиш. Както и в яслата. Затова е хубаво да има повече съобразителни майки.  Mr. Green Peace
Иначе по темата: Яде предимно кисело мляко с плод, с мед и бисквити, с овесени ядки и мед, филийки понякога, макарони с масло  и сирене, юфка с прясно мляко и др. подобни.

# 94
  • Мнения: 1 669
Плодове със сирена или плодове с кисело мляко.

Общи условия

Активация на акаунт