Собственици на маломерен апартамент- съвети за обзавеждане?

  • 179 854
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 970
може да се разменя ъгъла PeaceА раклите реално са 2- под двете седящо места. Тази част откъм лежанката се повдиганагоре,а другата се ползва чрез издърпване

# 31
  • Мнения: 582
Супер! Лошото е това,  че мъжът ми не харесва такъв тип облегални възглавници, аз пък такива подлакътници. Но пък другите екстри: матраци , плюс възможност за промяна на ъгъла е супер!

# 32
  • Мнения: 582
Можеш ли да ми напишеш на лични или тук  кой е производителя на това диванче, ще ти бъда много благодарна.

# 33
  • София
  • Мнения: 7 030
Включвам се в темата, интересна е, ще я прочета по-късно  Peace

# 34
  • Мнения: 4 970
Можеш ли да ми напишеш на лични или тук  кой е производителя на това диванче, ще ти бъда много благодарна.
Нямам представа кой е производителя Rolling Eyes И аз се канех да го открия преди време, че искам да си поръчам още възглавници от същата дамаска и да си променя визията, но.....така и не отидох да проверя. В Лабиринт вероятно имат инфо. Поне по мои спомени там имаше табелки с името на моделите и производителя

# 35
  • София
  • Мнения: 135
Ние също живеем в гарсониера. Хола има балкон и ние усвоихме половината от балкона и там направихме спалня. А хола го разделихме на кухня и холна част. Самата кухня, направихме на детска стая, като за да спестим място на детето бюрото го направихме на второ ниво върху гардеробче. Така има място за игра детето. В коридора си направихме вграден гардероб, в който са "скрити" пералнята, хладилника и фризера. Ако искаш снимки пиши ми на лични.

# 36
  • София
  • Мнения: 700
И аз се записвам тук. В момента обзавеждаме новия ни апартамент, който е две стаи - всекидневна с кухня +спалня. Тъй като синът ни вече е сравнително голям, решихме да се лишим от спалнята, т.е да стане детска. Другата стая превръщаме в наша спалня+всекиддневна+кухня ooooh!. Решихме да си сложим легло, но е с механизъм за събиране на багаж от долу. За сепариране на спалната част от дневната използвахме шкаф дълбок около 30см, на височина около 95 см по цялата дължина на леглото, който се отваря откъм леглото - с чекмеджета и вратички, подходящи за бельо, козметика, дребни неща. Секцията е с максимално затворени вратички и събира доста багаж, в същото време е много ефектна и красива(най-любимата ми мебел). Диванът е по-поръчка и ще го ползваме и за хранене (поръчахме го по обяснения и ми е супер притеснено какво точно ще се получи Crazy), под седалките ще имам ракли за багаж. Детската е сравнително голяма - около 15кв., има ниша за вграден гардероб, който ще бъде наш, леглото е двуетажно с чекмеджета под долното, а има и гардеробче,скринче, ракла за малкия, също и бюро за компютъра. В коридора, който също е тесничък - поръчах шкафове за обувки на височина 2,10, от тези най тесните - 18 см мисля че бяха +закачалка и голямо огледало да увеличава пространството. Кухнята е огромно предизвикателство за майстора на мебели - толкова е изкривена  ooooh! Естествено всички мебели са по поръчка, за да може всичко да е мултифункционално.След около седмица всичко трябва да е монтирано и ще покажа снимки.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 311
Много интересна тема,записвам се да черпя идеи.  Hug

# 38
# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
записвам се в темата - съвсем ми е по"мярка" - нашето жилище е от 60 кв., голям хол, детска и кухня. За сега събирам идеи, защото децата ми растат и ще се наложи да посгъстим леглата за да се отвори място и за второ бюро....

# 40
  • София
  • Мнения: 1 311
Ето малко идеи:

Мебели за всекидневна
Комплектът KEWB е перфектното решение за стаи, които трябва да бъдат трансформирани в спална за гости. От компактна малка маса със стол, той се превръща в практично обзавеждане за дом включващо легло или маса, придружени от табуретки.


Kyoto се отличава с четирите табуретки, които са намерили място в структурата на масата. По този начин, когато не се използват, не заемат никаква част от пространството.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 030
записвам се в темата - съвсем ми е по"мярка" - нашето жилище е от 60 кв., голям хол, детска и кухня. За сега събирам идеи, защото децата ми растат и ще се наложи да посгъстим леглата за да се отвори място и за второ бюро....

Виж в тези сайтове какви хубави идеи има. Вторият е оригиналният сайт  Peace

 Детски стаи

Детски стаи 2

# 42
  • Мнения: 1 629
ще ви следя за идейки Sunglasses

# 43
  • Мнения: 1 531
много полезна тема, както и онази за гарсониероите Flutter

# 44
  • Мнения: 1 629
много полезна тема, както и онази за гарсониероите Flutter
дам цялата я прочетох, но уви няма продължение Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт