90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №64

  • 16 616
  • 442
  •   1
Отговори
# 390
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Ехо,привет на всички вече от Панагюрище.
Благодаря на всички ви за пожеланията за леко и безаварийно пътуване.И момичета пак ви казвам по време на този режим не лонуваите,лунуването го правете после след 90 дневната за задържане на килограмите.
Мартинче,честито ти преключване,браво резултатът ти е зашеметяващ.
Сега ще кача малко снимки и ще ви ги пусна.
Ето и снимките една малка част от тях,защото всичките са около 400
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=408180

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 14:45 от rosi_72

# 391
  • Мнения: 199
  newsm44  Пак се включвам, но този път радосттна.  Беше ми много притеснено днес за посещението при ендокриноложката, очаквах пак да ме насмота, но .... не. Засега изследванията са ми добри - всичко е в норми, даде ми и диетата която трябва да спазвам. Тъкмо се чудех как ще оставя тази готина компанийка, но няма  продължавам напред с вас. Единственото, което ще променя е - вместо въглехидратен ден, при мен пак ще е белтъчен.   Това е - newsm03  много се радвам, че съм на прав път. Есента ще отида до София - Биомет и ще си пусна нови изследвания и тогава ще се види какво съм постигнала от лятото.
 newsm51   Благодаря ви, че ме подкрепяте!     newsm51
Роси   как е у дома след  голямата почивка?  Моята баба казваше: "Всьо харашо, дома лучше".   Не мога да ти видя снимчиците, иска ми парола - би ли я  дала.

# 392
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Браво Червена роза,честити ти резолтати,с такива и даже с по хубави да ни се хвалиш.Даваи смело напред и килцата ще се раздвижат.

# 393
  • Мнения: 2
Червена розичке натисни вход без парола и отваря снимките на Роси Joy
Роси,чудесни снимки мила ти знаеш аз колко се радвам,Ани си е нашата чаровница,добре дошли у дома Hug

# 394
  • Мнения: 199
  Роси    по всичко личи, че сте си изкарали много добре. А и щерка ти е много сладка.   Радвам се за вас и маааалко ви завиждам - благородно разбира се.  Аз съм в Дряново и при нас изглежда по същият начин - планини, рекички, чист въздух. Затова на мен ми се ходи на море, ...  ама не.

# 395
  • Мнения: 1 234
Роси, страхотни снимки, особено се възхитих на снимките с коня, това щерка ти ли е, ездачката  Laughing, много е готина! Много обичам да гледам снимки със "зеленко"  Party
Червена роза, много се радвам за хубавите резултати, нали и аз съм с подобни проблеми, та знам за какво говориш  Hug
Да ви пусна една снимчица и аз, предварително се извинявам, синковеца ми е напипал обектива на апарата, та е леко замазана...но се вижда все пак -ето тук.

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 15:44 от martin4e

# 396
  • Мнения: 2
Мартинче,добре изглеждаш,браво я каква си мадама

# 397
  • Мнения: 1 234
Абе манекенка няма да ставам на тез години, а и никога не съм била слаба, но най-вече да е здравословно теглото  Simple Smile

# 398
  • Мнения: 87
Роси добре си си дошла у дома. Не мога да ти разгледам снимките иска ми парола. Можеш ли да пратиш
Червена роза да ти честитя за добрите резултати дано и за напред нямаш притеснения .

И аз се готвя за моренце. Днес и утре с мъжа ми стягаме колата и багажите и в събота рано сутринта тръгваме.
Смятам утре сутринта да се премеря и да видя какво е положението с килцата.

# 399
  • Мнения: 87
Мартинче ма дай в цял ръст. На тази изглеждаш много добре.

# 400
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Благодаря ви момичета за посрещането.
Мартиннче ,супер си.
Няма парола натискаш вход и гледаш.
Червена роза,и дряново е хубав краи.

# 401
  • Мнения: 0
Роси добре сте се завърнали. Видях снимките, страхотно сте си изкарали. ние също сме ходили там, невероятна природа.
Червена роза радвам се, че всичко е наред при теб. Как си днес с плодуването? newsm53
Мартинче добре изглеждаш. Какво ти има на годините, не са чак толкова много? newsm10

# 402
  • Мнения: 32
Да ви питам между храненията мога ли да хапна плод? Имам тука едни сини сливки  Rolling Eyes  Laughing дето ми намигат.  eat

# 403
  • София
  • Мнения: 1 832
Николова, ако много огладнееш яж ги, и да не са много 2-3, сливките засищат. И да не ги ядеш непосредствено след определената храна за деня, освен ако не е плод.

# 404
  • Мнения: 32
 Peace благодаря. Ох аз не съм се мерила в началото, но  определено има поне малък резултат. дано го задържа.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт