90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №64

  • 16 620
  • 442
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 777
Привет на всички!!!

Червена роза много се радвам за теб мила,че се чувстваш по-добре и изследванията са ти добри.Пожелавам ти следващите изследвания да са ти по-добри от тези. Hug Heart Eyes

Роси много хубави снимки ,личи си че добре сте си изкарали . Heart Eyes
Мартинче  изглеждаш много добре. Hug

Момичета благодаря за подкрепата, но аз нямам намерение да се отказвам .Само понякога човек има такива тъжни моменти,когато много се старая ,а нещата не вървят както искам.Да аз също мисля ,че е добре да се намалят сантиметри. Simple Smile

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 23:28 от Pety

# 406
  • Мнения: 0
Doh... и на мен ми е много тежко с това задържане, но от прочетеното назад, установих, че май май всички момичета, с които стартирахме заедно задържат в момента  ThinkingТака че поне не съм сама в мъката си  Blush Продължавам и аз с вас
Иначе днес съм белтъчна и в 13ч хапнах свинска пържолка с гъбки, но бчха много вкусни и в 17:30 хапнах още малко, та сега мисля да не вечерям в 20ч ... само много вода.
А и забравих да се похваля, че от вчерашния ден, който наистина напълних с прегрешения, защото не останах само с царевичката, ами хапвах салата след 22:00  Blush, имам минус от 0,300 кг

# 407
  • Мнения: 0
Роси много хубави снимки, личи че сте си изкарали добре.
 Grinning
Мартин4ето и тя изглежда много добре.  Heart Eyes

хайде като поотслабна(надявам се )  и аз ще покажа снимки. Всички давате голям стимул  Hug Hug Hug

# 408
  • Мнения: X
И аз за стимула...да се похваля, че се напъхах в едни чудни бермуди...Не им уцелих номера преди време и се подмятаха у дома. Днес случайно ми попаднаха пред очите и реших да опитам...Ейййй, много се зарадвах...много ми харесаха още тогава и съжалявах,ч е ми малеят...
Ами аз да споделя, знам че ще ме разберете и ще се зарадвате с мен.

# 409
  • Мнения: 87
Роска много хубави снимки. Прекрасна природа предполагам че сте изкарали много хубаво.
Цвети браво на теб. Много е хубав момента в който се вмъкваш отново в старите си дрехи. И аз няма да забравя този момент. Само така. newsm10
To_Mery ще цитирам Жабка "грам по грам, та килограм". Все пак имаш размърдване.

# 410
  • Мнения: 1 800
Роси, мерси за  споделените снимки!

Мартин4е, изглеждаш 4удесно Hug

Аз пък днес нау4их, 4е ако например сме прегрешили/прекалили с храната в4ера, няма да даде отражение до след няколко дни. В смисъл, аз миналата седмица, доста прегрешавах, но пак свалих кило, а от на4алото на тази до днес съм ка4ила едно. Същото е като се запо4не спорт, първата седмица -две няма промяна, резултата идва след това, така и килата се показват след няколко дни/седмица от това какви сме ги свършили днес. Дали има смисъл, ако не пак ще се опитам да обясня.

Ина4е май съм свалила на см, не мога да намеря къде си писах мерките в на4алото и карам по спомени. Онзи ден щях да си загубя дънките, които ми бяха тесни преди  диетата, мъжа ми трябваше да ми даде неговия  колан на улицата  Laughing

# 411
  • София
  • Мнения: 1 320

Запазена,ти онзи ден отиде на тренировки и като чели остана там Joy А, Жабака как е с килцата???/


 Joy  Joy  Joy Ама наистина нещо такова се получи!  Blush

Истината е, че имам много задачки тези дни и само влизам, ако успея въобще да ви изчета набързо, но нямам време да пиша. Ще ви кажа какви ги върша, стига скоро да стане реалност и нещата да потръгнат. В понеделник, ако не ми мине котка път вече ще знам със сигурност....
Незнам, как е с килата бабка ви Жабка. Не съм я питала. Тя обаче като тръгна си взе само дънки и тесни дрехи, за да се контролира. Така че сигурно го кара добре с килата, не е казвала да си купува по-голям размер дрехи  Laughing

И аз върва бавно и тоооо мноооогооо бавно. След голямия минус, съм качила малко и повече не съм мръднала  Crossing Arms ама карам режима бавно и славно. На мен ми е лесно да се измазохирам за няколко дни глад и всичко ще си дойде по-местата, но вече не ми се правят такива експерименти, а и честно да си кажа, нямам и тази воля!

Лека вечер!

# 412
  • Временно
  • Мнения: 788
Момичета,имам едно въпросче - искам да сваля 5 кг,тази диета подходяща ли е за тази цел?

# 413
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз мъча 4-5 кила. Вече съм във втора част на диетата. За първата част имам свалени 3 кг. Без глад и голями усилия с мнооооогоооо прегрешения  Blush

# 414
  • Мнения: 99
Здравейте сладуранки Hug
Тази вечер минавам да ви нагушкам много. Благодаря на всички за прекрасните пожелания за бебчето на сестра ми.
Аз след влизането ми при вас миналия вторник с хубавите новини после в четвъртък мъжът ми ми сервира, че напуска работа........то всъщност стана малко с една скълъпена постановка и на него вече му е преляла чашата и е подписал молба за напускане Confused И така четвъртък и петък не бях добра компания. Пък и стана едно разместване на компютри. И сега пиша от един който незнайно как работи Thinking  Та от днес мъжът ми е без работа и ще търси нещо ново по обяви.
Но да ви кажа, че аз се успокоих от тази случка и сме добре. Сестра ми и бебчо също са добре. Благодаря ви на всички за пожеланията и за това, че сте винаги с мен Hug
Утре ще ви пиша повече и ще се връщам малко назад да ви чета защото последните дни не съм ви чела. Целувки и спокойна и отслабваща нощ сладуранки Hug Hug Hug

# 415
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Ех Жани,твоите неволи нямат край.Пожелавам на мъжът ти скоро да си намери работа по сърце,та да се успокоиш напълно. Hug Hug Hug те,ти си силна и ще преодолееш и това изпитание.
Бенсон,браво точно така продължаваи към по-малкият размер.

# 416
  • София
  • Мнения: 16 198
Роси, видях снимките и благородно завиждам. Явно много хубаво сте си изкарали, пожелавам догодина пак и за вас и за мене.
Жани, не се ядосвай - няма да ни унижават мъжете, пък! И Пламен направи същата магария мин. седмица и сега лежи в къщи и си търси работа  Laughing - по време на предизвестието ползва отпуски за 3 год. назад.  Аз не се ядосвам - за нас двете с Ани сме подсигурени до живот, а за него работят 2 таксита на аренда. Той също си търси сега  читава кола за такси.  Ще се наредят нещата, постепенно ще си влезе всичко в реда.
И една положителна клюка - оня ден видях Сноучева с хубавото куче. Не я бях виждала близо месец - на размери е намаляла, вталена, много елегантна.
Марката, много поздрави на  мама от нас, като си говорите.
Аз се обаждам толкова късно защото ходих да изпращам Ани на  автогарата. Отива на  Слънчев бряг - ще има промоция на Фешън тв - почват предавания на български и те с колегата ще правят прически на манекенките и другите участници  утре и в събота.
А - не помня дали се похвалих - имам си студентка в НБУ - нещо с рисуване.  Даже вече се записа.
Лека и отслабваща нощ на всички.

# 417
  • Португалия
  • Мнения: 4 436
Здравейте всички  Hug
Aisha ,честита ти студентка-  до докторантура да изкара без проблеми!
Честити минусчета на всички слабеещи    bouquet , повече воля и спокойствие на задържащите  Laughing !

Аз днес бях въглехидратна- на обяд хапнах филийка с лютеница ,следобед завъртях един тиквеник с домашни кори ,и за вечеря отразих едно парче. Засега ,днес , не съм прегрешавала но още има време докато си легна  Mr. Green
Още удържам фронта да не се тегля-за мен е важно да ме мотивира голяма разлика,затова съм си казала на 10тия ден-това е в неделя,но утре вечер идва свеки за уикенда ,и се надявам да ахне ,че не ме е виждала от доста време , и сигурно ще се претегля ....то и аз нямам търпение, ама само чакам някой да ми пристане на ъкъла  hahaha -щото  на мъжа ми хич не му прави впечатление ,че съм режимна- той си мисли ,че ще е като всеки друг път- всяко чудо за три дни, демек диетата ще е ден до пладне  Naughty
Балгодаря ви,че сте тук , че ви има   bouquet

# 418
  • Мнения: 2
добро утро поспаланки,хайде на кафе Peace



Запазена, успех на теб в начинанията и поздрави на Жабка Peace
Жани само стискай зъби всичко ще се оправи,не се измъчвай,радвам се за бебока на сестричката,живи и здрави да сте всички  Hug
Айша,честита ви студентка Joy
лек и слънчев ден на всички режимни и нетолкова режимни Peace
след вчерашния плодов ден измина първата ми четворка от диетата няма -,но няма и + не че чакам от първите 4-ри дни кой знае какви резултати,от любопитство се премерих,днес белтъчен ден сигугно ще е нещо млеко или яйца не ми се яде месо Joy

# 419
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Добро утро!
Айша,честита ти студенка,много се радвам,че Ани успява и работи това което и харесва.
Аз имам големи поражения от почивката +3,но нали нищо не спазвах,но пък си искарах чудисно,линийката  няма да променям,а ще ви пиша за промените в кг,и ще си ги сваля в това съм сигурна,вече знам,че не е невъзможно.
Успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт