90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №64

  • 16 618
  • 442
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 42
Добро утро на всички Миме благодаря за кафето аз тази сутрин пак се успах защото пбиказката "Да не ти влиза майстор в къщи" май ще се окаже вярна .Боже как ви завиждам на всички които бяхте, сте и ще ходите на почивка защото поне аз няма да се похваля с това понеже който иска да строи на тези времена  няма да ходи на почивка само може като зовършим обекта някъде към септември да отскочим до ивайловградския язовир да си изпробваме лодката след ремонта дали е добре.Но за това друг път честити минуси на всички от вчера добре дошлина завърналите се и лек и минусов прохладен ден днес на всички smile3521 smile3521 newsm51 newsm51 newsm51

# 421
  • Мнения: 112
Добро утро момичета Simple Smile

Миме,благодаря за кафето !

Жани горе главата!


Момичета вижте какво прочетох :

"Пловдивчанин смъкна 42 килограма за 17 дни
АнонсИ — от admin, публикувано петък, 7 август 2009

39-годишен пловдивчанин постави рекорд по отслабване. Той смъкна 42 килограма от теглото си само за 17 дни. Преди да се подложи на специална терапия Здравко Дзанев тежал точно 268 килограма. Той твърди, че е поставил рекорд по бързо отслабване и смята да кандидатства за Книгата на Гинес.

До преди две седмици придвижването по улиците било истинско изпитание за 39-годишния таксиметров шофьор Здравко Дзанев.Тежащият 268 килограма мъж правел едва по няколко крачки и спирал да си поеме дъх. Сънят му бил кошмар – дремвал по три часа на фотьойла, защото на леглото се задушавал. Затова и потърсил помощ.

“При мен стана късно – осъзнах че не мога да дишам и трябва да свалям килограми”, обяснява Здравко.

Излишните килограми мъжът свалил само със специални упражнения и билков сироп. По време на режима не изпитвал глад и затова е амбициран да смъкне още килограми.

“До края ми е целта да сваля още 120 килограма, напълно се надявам, че ще успея да се задържа на тези килограми”.
 
След десетдневната терапия Здравко е доволен от постигнатото – вече може да спи на легло и лесно влиза в таксито си.
"

# 422
  • Мнения: 87
Добро утро и от мен.

Мимка благодаря за кафенцето ти както винаги си се погрижила за него. Hug
Жани много се радвам че се появи Hug Hug Hug Не се притеснявай всичко ще се нареди. Всяко зло за добро. Ще стискаме палци мъжът ти бързо да намери подходящата работа.
Роска ще си ги стопиш килцата, ти си сериозна и съм сигурна че бързичко ще изчезнат.

И аз да направя отчет  след мойто МЦ. Тези излишни1,800 които качих след диетата не успях напълно да ги премахна - остана едно килце, ама не ми пука защото със сантиметрите нещата са доБре.
Хайде лек и хубав ден от мен

# 423
  • София
  • Мнения: 1 832
здравейте фиданки,
Миме  Hug за кафенцето.
Жани,  не се ядосвай, ще си намери мъжа ти по-хубава работа и ще сте добре!
Роси, хубави снимки, личи си добре сте изкарали, за килцата отгоре ще ги свалиш и аз се върнах от отпуската с кило и нещо отгоре.
mama kylinar, и ние в края на месеца ще ходим на душанския язовир да изпробваме новия мотор за лодката, който трябва да ни донесат до десетина дни.
Даничка гледах го и аз по телевизията снощи, горкия човек, но щом  е стигнал до това положение, ще трябва да се бори сега години.
Запазена, поздрави на Жабка, ти добър резултат си постигнала щом имаш толкова малко за сваляне, почти си постигнала целта си.
Аз успешно преминах вчерашното лунуване - на 1 пъшеш, понеже още не съм си купила сокоизтисквачка, за да пия фрешове го карам на плодове. И днес съм си пак 57кг.

Успешен отслабващ ден!

# 424
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Дани,това ми звучи като приказка.
Момичета,много интересно,качила съм 3кг,а сега си облякох едни дънки които ми бяха много впити,ей така от любопитство да видя дали ще ги обуя и не само ,че ги обух,ами ми стоят много добре ,вече не са ми впити и реших изобщо да не ги събувам,защото ще ходя до Пазарджик и ще си ги поразходя малко за самочувствие.Ето затова ви казвам,режимът е супер,не се отчаивате когато видите + на кантара ,по-важни са см които падат.
Аз днес си продължавам така както трябваше по график-плодова.

# 425
  • Мнения: 1 234
Добро утро, момичета! Hug
Миме, благодарско за кафенцето! Hug
Роси, ще го сбориш плюсчето, поне си е струвало  Hug
mama kylinar , ремонт ли правите, аз тая дума не ща да я чувам  Simple Smile
Даничка1979 , и аз го гледах пък по телевизията с отслабналия господин, ама много голям човек, бе  ooooh!
Aisha , честита ти студентка, попътен вятър и незабравими студентски години й пожелавам  Hug
Cvetelinka, ама е хубаво като се нъпахаш в нещо, което ти е било малко, напълно разбирам и много се радвам за теб  Hug
Верабел, Виржи, вие сте ни манекенките, не ви мисля  Wink
Момичета, на всички ви благодаря за милите думи  Heart Eyes Hug

# 426
  • Мнения: 42
Аз за този Пловдивчанин исках да ви кажа ама ме изпревариха -нищо според мен това е НЕВЪЗМОЖНО със каквито и чайове да се налива ,каквито и упражнения да прави как се свалят тези килограми за това време ами после като смъкне и като започне да си хапва от всичко ........ какво ще стане мислите ли.Я да си караме ние нашата диетак Бавно -но славно.И този ремонт ми smile3515 smile3515 smile3515вдига нервата сега чакам още майстори а мъжъ ми е в командировка о ужас.

# 427
  • София
  • Мнения: 171
Добър ден Фиданки. Днес съм белтъчна. Имам си и минусче от половин килце. Аз имам едно въпросче  Embarassed  как си генерирате линийката като отчетете минус, аз натискам на нея в профила си и ми излиза, че трябва всеки път нова линийка да си правя.

# 428
  • Мнения: 199
Миме    мерси за кафенцето, много е гот човек да си го пие в компанийката пред компа - така правя всяка сутрин.
мама кулинар    съчувствам ти напълно. И ние сме така вкъщи от началото на лятото, все едно бомба е пандала в апартамента.  Ние правим кухнята - иззидахме терасата, махнахме стената, за да се разшири.  Вижда му се края вече, има няма месец и ще я ползвам. Дори мога да се похваля малко, вчера дойдоха майсторите и ми поставиха шкафовете на едната стена, където е мивката и пералната. Но другите още не се поръчвани. Имам  много лошо разпределение - колона  почти в средата на стаята, два комина, друга колона която е до стената и има чупка - нямам нито една права стена.... та стига вече. Като стане готова ще ви пусна снимчици.
Роси    не знам защо се получава така, но установих, че не се смъкват мнотго килограми, а се отразява в см.  Тази сутрин си намерих записани обиколки преди две години, когато бях започвала с Редуктил:  кг. - 66, Ог - 100, От - 86, Ох - 104, и взех, че се премерих -оказа се, че  сантиметрите са същите, но при кг. 68,6 /тази сутрин/. И при мен има промяна и по дрехите и видима, въпреки, че за тези  28 дни отчета е - 1,5 кг.
Жани   тия дни си мислих за теб, къде се изгуби, какво стана с теб, че не се появяваш. Не се притеснявай излишно, понякога това е по-доброто развитие на нещата. Така и той ще се успокои и ще ни намери нова работа, която ще му допада. И за теб по-добре, няма да ти се прибира кисел и изнервен /обикновенно така става /. Да ви е жив и здрав юнака и да го нагушкаш от нас.
запазена  маЦка  бараво за  смъкнатите  - 3 кг.

И не на последно място - зарибих и една позната лелка с нашата диетка. Много е радостна, защото за една седмица се е преборила с 1,5 килце и дори каза , че е спряла да си взема лекарствата за високо кръвно, защото нямала нужда - кръвното и се е нормализирало. Много е стриктна, голяма е симпатяга, ще ви пиша от време навреме  какво става с нея.

# 429
  • Мнения: 369
  bouquet Днес вече белтъчна/че нещо не мога да вляза във форма след дълго отсъствие/  bouquet Thinking

# 430
  • Мнения: 42
Розичке напълно те разбирам аз правя спалня но нова стая която иззидахме преди две години и закрита тераса само за цветята ми та в момента всичко ми е отворено и снощи като духна един вятър познай за какво става дума а иначе новата кухня се я получих за 8 ми мартсега ме вълнува най-вече терасата за цветя, че времето си лети и ще дойде есента но стига толкова а стъкларя ми лази по нервата поне да се беше обадил, че няма да дойде да отида да си търся вратата тъпак. newsm61 smile3514 smile3511

# 431
  • Мнения: 0
Здравейте сладурани!
Миме мерси за кафенцето, пийвам си го с кеф. kaffeetrmker_2
Айша честито ти студентка, много успехи и пожелавам.
Роси не се притеснявай за +, като си в къщи ще го сбориш бързо, навън има много изкушения, но по-важното е, че сте си изкарали добре.
Жани не се притеснявай за мъжо, всяко зло за добро, сега може да си намери по-добра работа
А сега да се отчета за вчера: почти без прегрешения - 1нектарина, 2банана, 1/2 диня, вечерта - салата от печен патладжан, чушки, домати, чесън и зехтин и съвсем малко прегрешение от 3-4 лъжици от пилешката супа, която правих, но.... Embarassed Embarassed Embarassed Резултата днес е -0.700
Днес съм пак плодово/водна. Утре ще отчета окончателен резултат от 1-ви цикъл, надявам се на добър резултат, че в неделя съм на сватба.
За всички фиданки, които не съм споменала много Hug Hug Hug, Успешен минусов ден newsm51

# 432
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Честито на всички с минуси,а на тези които правят ремонт,повечко търпение да имат,после като приключат ще са много доволни и щастливи.

# 433
  • Мнения: 199
 Ехоооо ........    Къде се изгубихте всички . Да не ви се доспа вече,  хайде на кафенце
                   
                     
     
 

# 434

Общи условия

Активация на акаунт