Тренировки в домашни условия-5

  • 54 511
  • 725
  •   1
Отговори
# 210
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Beniii   bouquet, не знам дали нямаш някаква стара травма на коляното, която да се е отключила сега при спорта и да те наболява..
Друга причина е недостатъчно загравяне преди основните упражнения.
Освен това при кляканията трябва да се съблюдават основни правила, като най важното е коляното да не преминава пред стъпалото когато правиш клека, гледай си позицията на коляното спрямо стъпалото и стойката, не се привеждай много напред.
Може би преустанови за ден два клековете, докато ти мине  bouquet

# 211
  • Мнения: 1
Здавейте,момичета.  sohappy
И аз започнах да правя упражненията на Синди от преди 2 седмици. Blush В началото ги правех и трите диска наведнъж докато влезна във форма ( мускулната треска беШе....... newsm45 smile3555.). От седмица вече ги правя всеки ден по една тренировка и съм доволна от резултата. smile3503 Искам да ви попитам-кога трябва да правя почивки? smile3506

КАК и трите диска наведнъж? smile3501 Аз ги правя вече почти месец и едва сега преминах от аматьорската newsm45 към по-тежката програма от първия диск  newsm78
И ми е зор....и то голям...мрън Sad
А колкото до почивките...не знам, аз не съм специалист, но вече си понаместих програмата и редувам Синди с Пилатес (един ден едното, един - другото), като смятам, че е редно поне един път в седмицата да се почива, аз понякога си почивам и два  Blush Но по-добре някой по-добре запознат да каже за почивките.

# 212
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Здавейте,момичета.  sohappy
И аз започнах да правя упражненията на Синди от преди 2 седмици. Blush В началото ги правех и трите диска наведнъж докато влезна във форма ( мускулната треска беШе....... newsm45 smile3555.). От седмица вече ги правя всеки ден по една тренировка и съм доволна от резултата. smile3503 Искам да ви попитам-кога трябва да правя почивки? smile3506

КАК и трите диска наведнъж? smile3501 Аз ги правя вече почти месец и едва сега преминах от аматьорската newsm45 към по-тежката програма от първия диск  newsm78
И ми е зор....и то голям...мрън Sad
А колкото до почивките...не знам, аз не съм специалист, но вече си понаместих програмата и редувам Синди с Пилатес (един ден едното, един - другото), като смятам, че е редно поне един път в седмицата да се почива, аз понякога си почивам и два  Blush Но по-добре някой по-добре запознат да каже за почивките.

Ами по 4-5 часа на ден ми отиваха само в упражнения.  animal085 С повече почивки и така. Май не трябваше така да си стресирвам мускулите от изведнъж, но ми трябваше спешно стягане за морето в рамките на 1 седмица и ща не ща....  261uu
Аз правя само Синди и си мисля в неделя да почивам.   dance newsm53

# 213
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Момичета, на мен вчера ми беше последна тренировка, защото заминавам на море, после септември пак ще се включа, на всички приятни тренировки и весело настроение...до скоро  bouquet

# 214
  • Мнения: 78
моят опит от много интензивно трениране е следния: в продължение на 2 години - тогава бях на 20 и на 21 г., айкидо 6-7 дни в седмицата + фитнес и бягане. качих повече от 10 кг. и в края на 2-те години тежах 63 кг. когато преустанових интензивния спорт, много бързо свалих същите тези 10 кг.

към днешна дата /вече/пуша, не тренирам почти, в резултат на това съм слаба, но... целулит - да.

тъй като съм си смъкнала на 2 диска едни тренировки, дано като ви чета да се вдъхновя и да тренирам. че само с диета - нищо не става. само отслабвам излишно, а видът ми не се подобрява  hahaha  Laughing

# 215
  • Мнения: 1
моят опит от много интензивно трениране е следния: в продължение на 2 години - тогава бях на 20 и на 21 г., айкидо 6-7 дни в седмицата + фитнес и бягане. качих повече от 10 кг. и в края на 2-те години тежах 63 кг. когато преустанових интензивния спорт, много бързо свалих същите тези 10 кг.

към днешна дата /вече/пуша, не тренирам почти, в резултат на това съм слаба, но... целулит - да.

тъй като съм си смъкнала на 2 диска едни тренировки, дано като ви чета да се вдъхновя и да тренирам. че само с диета - нищо не става. само отслабвам излишно, а видът ми не се подобрява  hahaha  Laughing

Т.е. ако те разбирам правилно, твърде интензивните тренировки водят до допълнително качване на маса? Колко дни в седмицата според теб е добре да се почива, за да не се стигне до такива (д)ефекти? Или е строго индивидуално?  Thinking  newsm78

# 216
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
В момента си дърпам тази  тренировка на Мел Би. Погледнах няколко клипчета в You tube, изглежда добре.
http://www.youtube.com/watch?v=MCPRfaek6JU&feature=relatedBased on a simple 28-day plan, that Mel B followed after the birth of her daughter to shift excess baby weight, Totally Fit features a highly effective 60-minute do-at-home fitness class, broken into a cardio and advanced cardio workout, plus four 10-minute workouts that focus on specific problem areas - arms, legs, bums and tums.

Plus in the bonus nutrition section you can join Mel in her L.A. home where she shares her ultra-easy, super-healthy personal recipes and top-tips for a all year round healthy eating plan.

от тук:
http://www.torrenthub.org/torrent/2575865/mel-b-totally-fit-work … vdrip-(full).html

# 217
  • Мнения: 78
да, ако тренираш ежедневно и нямаш стриктен режим ... /просто ще ядеш повече/
разбира се, има значение за какво тренираш - ако е за издръжливост според мен е по - натоварващо.

# 218
# 219
  • Мнения: 4 676
Днес..бягане извън града..6 км Peace

# 220
  • Мнения: 1 629
Днес Трейси Андерсън, метода и.

# 221
  • Мнения: 82
Здравейте! Hug
Малко ми е неудобно,че съм абсолютен лаик,но и аз ще се запиша в темата. Embarassed
Наскоро си купих степер,имам и тае бо на компа ,а като ви чета стигам до извода ,че трябва да си купя
и обръч.Ще разясна накратко ситуацията,та ако някой има забележки-слушам и изпълнявам:
Имам излишни 5-6 кг. и напоследък много цилулит.
Започнах със степера и тае бо-то по около 50-60 мин общо,но забелязвам,че кантара отива нагоре ooooh!
Как да ги съчетая и по колко ,за да сваля килограмите и изгладя цилулита? Thinking

# 222
  • Мнения: 17
Здравейте! Hug
Малко ми е неудобно,че съм абсолютен лаик,но и аз ще се запиша в темата. Embarassed
Наскоро си купих степер,имам и тае бо на компа ,а като ви чета стигам до извода ,че трябва да си купя
и обръч.Ще разясна накратко ситуацията,та ако някой има забележки-слушам и изпълнявам:
Имам излишни 5-6 кг. и напоследък много цилулит.
Започнах със степера и тае бо-то по около 50-60 мин общо,но забелязвам,че кантара отива нагоре ooooh!
Как да ги съчетая и по колко ,за да сваля килограмите и изгладя цилулита? Thinking

Според мен ще е по -добре да не са в един ден степера и тае бото . Тае бото натоварва достатъчно , по -добре давай с тае-бо един ден , после комбинирай степера с някоя dance workout например Strictly come dancing ,като едното го правиш до обяд , а другото вечерта Simple Smile

# 223
  • Мнения: 1 629
Днес коремни 15 мин, различни видове

# 224
  • Мнения: 78
Днес коремни 15 мин, различни видове

правих същото преди работа  Wink

А да знаете случайно в Бургас от къде мога да си купя дървен обръч?

може ли някой да разясни с какво въртенето на дървен обръч е по - ... от въртенето на обикновен /пластмасов/ - какъвто въртя аз?
случайно погледнах поста - като дете тренирах художествена гимнастика, и си помислих, че може би още някой помни от отдавна...
така де, предполагам, че там, където предлагат екипировка за професионален спорт, би могло да се поръча обръч, ani_d. ако правилно съм разбрала за какъв вид обръч става въпрос.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 15:20 от умна и разумна

Общи условия

Активация на акаунт