Тренировки в домашни условия-5

  • 54 512
  • 725
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 168
Здравейте,от 2 седмици правя ежедневно едночасовата тренировка за идеален ханш,която си свалих от тук.Много добре се чувствам и се надявам упоритостта ми да даде резултат.Желанието ми е да стегна малко краката и отзад.Искам да попитам,има ли между вас ,правейки именно тази програма и какви са вашите отзиви,благодаря  bouquet

# 196
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
След два дни почивка, започнах с 50 мин на кростренажора и после направо преминах на упражнения за крака, рамене, бицепс, трицепс, корем и глутеи, общо час и 30 мин за днес Peace

# 197
  • Мнения: 4 676
50 мин. вело ..у дома Grinning

# 198
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Днес отбелязах рекорда си - 65 минути  кростренажор....
После коремни и упражнения с гирички Peace

# 199
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 546
Ах, защо ви открих...вече нямам извинение.  Cry

# 200
  • Мнения: 165
Ах, защо ви открих...вече нямам извинение.  Cry
Joy
Добре дошла  Hug
Днес - каланетика.

# 201
  • Мнения: 5 594
Ах, защо ви открих...вече нямам извинение.  Cry

Добре дошла и от мен. welcome

Днес коремни  преси и упражнения с гирички.

# 202
  • Мнения: 2 168
Момичета и все пак има ли мужду вас такива трениращи програмата за" идеален ханш"?  bouquet

# 203
  • в моя свят
  • Мнения: 850
beniii аз започнах домашните си тренировки с дисковете от списание Селф.Не само с Идеален ханш,а и Стройни и красиви както и Да влезем във форма за лятото.Програмите са добри според мен като за начало,но мисля,че е добре да се стяга и тренира цялото тяло,а не само областа на ханша и бедрата.Диска Да влезем във форма за лятото е комплекс за цялото тяло и можеш да комбинираш двете програми един ден едната,другия другата.Стройни и красиви е леко кардио и също на мен лично ми харесва.Има всички програми на списание Селф в руския торент,също и тази,която е само за корем. Peace

# 204
  • Мнения: 2 168
благодаря  Hug

# 205
  • Мнения: 408
42 час каланетика

# 206
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Днес си направих обичайната тренировкка 40 мин кростренажор , после общо 160 клякания и напада, упражнения с гирички, коремни и упражнения на земя за бедрени и седалищни мускули, накрая разпускане Peace

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 14:34 от Lindita

# 207
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Здавейте,момичета.  sohappy
И аз започнах да правя упражненията на Синди от преди 2 седмици. Blush В началото ги правех и трите диска наведнъж докато влезна във форма ( мускулната треска беШе....... newsm45 smile3555.). От седмица вече ги правя всеки ден по една тренировка и съм доволна от резултата. smile3503 Искам да ви попитам-кога трябва да правя почивки? smile3506
 
P.S.Едвам ви открих,изписали сте куп теми. Браво на вас,големи ентусиастки сте smile3501 newsm81 newsm81

# 208
  • Мнения: 4 676
Аз съм объркан..бягането ми сутрин извън града..къде да го пиша ..в Как тренирах или тук..като домашна тренировка Laughing
Браво на всички ви..за старанието и хъса Peace

# 209
  • Мнения: 2 168
Моля за съвет-както по-горе споменах правя програмата за идеален ханш от 2 семици и половина,но усещам болка в дясното коляно,особено при кляканията,които не са малко.Дали това е нормално?Благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт