Търся една игра

  • 1 443
  • 13
  •   1
Отговори
  • Провинция
  • Мнения: 509
Не съм много сигурна дали съм оцелила правилния форум,но ако не съм нека админите преместят темата,където трябва Peace
Търся една игра-преди време я имаше на дискети за телевизонна игра с джоистици.Там един дебеланчо,както го наричам аз,т.е. едно пълно човече на всяко ниво минава през различен остров и препятсвия.Оръжията му бяха едно като чук,и бумеранг.Друго не се сещам...Някой сеща ли се за името на играта?

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 14:53 от kragovrat

# 1
  • Мнения: 1 788
Хм, освен за Супер Марио не се сещам за друго...
Дали не е тази игра?

# 2
  • Провинция
  • Мнения: 509
Не,не е Марио със сигурност.Една друга беше....Може би имаше в заглавието нещо Island(не знам дали така се пише),но не съм много сигурна.

# 3
  • Мнения: 37
Да не е пещерния човек,като бях ученичка и имахме час по компютри си я пускахме,много забавна беше и бих я играла пак.Но нямам спомен  да е минавал през различни острови ами нивата бяха май   през различните сезони,аз бях закъсала през зимата,един вятър духаше,леле колко подробностис се сетих за тая игричка,ако е тя де. newsm78

# 4
  • Провинция
  • Мнения: 509

Май да,но не съм сигурна-ще проверя  bouquet

# 5
  • Провинция
  • Мнения: 509
Спомням си,че имаше подаръци в тази игра-едни животинчета едно за вода,едно за суша,едно за зима....Имаше и някакво летящо за по-горните нива,както и едно за преминаване през лава май беше.Обираш разни  плодове и,ако не се лъжа,но май бяха 100пладчета ти дават 1 живот или някакви точки,не помня точно.Но май си права-май минаваш различни сезони.

# 6
  • Кърджали
  • Мнения: 10 265
Сетих се за коя игра говориш, сега остава да се сетя  и как се казваше  Laughing Беше ми любима по онова време...
Наистина имаше Island  в заглавието на играта, ама как беше точно `... Сега ме хвърли и мен в размисли...

# 7
  • Кърджали
  • Мнения: 10 265
Я виж тук
Май я открих
Сега се залавям да я играя.... Ех спомени...
 http://nintendo8.com/game/460/adventure_island/

# 8
  • Провинция
  • Мнения: 509
Я виж тук
Май я открих
Сега се залавям да я играя.... Ех спомени...
 http://nintendo8.com/game/460/adventure_island/



Извинявай за "невежеството",но къде по-точно да гледам и какво?Малко не разбрах.

# 9
  • Кърджали
  • Мнения: 10 265
На линка който ти дадох започва тази игра... Може да си я играеш на компа.. Най- много да иска инсталиран флаш плайер или квото там си вика.
 Иначе ако ти трябва просто името на играта, то е Adventure Island 

# 10
  • Провинция
  • Мнения: 509
На линка който ти дадох започва тази игра... Може да си я играеш на компа.. Най- много да иска инсталиран флаш плайер или квото там си вика.
 Иначе ако ти трябва просто името на играта, то е Adventure Island 


Благодаря ти много,златна си   bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Провинция
  • Мнения: 509
Ако знаеш от къде мога другаде да я сваля,дай линк.С това по-горе ми се инсталира всичко,но компа ми се бъгва и не става нищо.

# 12
  • Кърджали
  • Мнения: 10 265
За съжаление, не знам.. И аз търсих да си я сваля на компа, но не намерих ...
Затова оставих само да си играя на този сайт...

# 13
  • Провинция
  • Мнения: 509
За съжаление, не знам.. И аз търсих да си я сваля на компа, но не намерих ...
Затова оставих само да си играя на този сайт...



Izvinqvam se,no kirilicata mi se bagna ne6to.Ako nqkoi nameri ili ima link(ili samata igra)neka da pi6e.

Общи условия

Активация на акаунт