Откъде силиконови формички за мъфини

  • 58 287
  • 195
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 685
Ахаа, моите са "насипни" на бройка ги продаваха.
Както решиш може да ги използваш. Според мен ги слагат в тавичка, за да може да са на едно място и като ги вадиш да е по-удобно или като са едно до друго няма как да се накривят и изсипят, лично на мен не ми се разливат, ако са по отделно и без нищо. Хартиени формички обикновено слагат на металните форми, че по тях залепва тесто и трудно се изчистват след това, а тези няма проблем.
 Hug Вкусни мъфенчета ти желая да станат!

# 151
  • на Земята
  • Мнения: 291
Благодаря.Надявам се да ми се получат.

# 152
  • Мнения: 6
Силиконови форми за печене и замразяване на италианската марка PIAZZA:
http://www.-spam073-.com/2010/05/silikonovi-formi-pechene-piazza-robusta.html

  chef  chef  chef

Последна редакция: вт, 11 май 2010, 15:49 от He3acnuBka

# 153
  • Мнения: 876
Има ги в Пикадили, а също така и в един магазин за домашни потреби в Сердика Център (на -1 етаж, около Orange се намира)  Heart Eyes

# 154
  • Мнения: 174
Силиконови форми има в магазина за 1 лев в Сухата река,всякакви размери и форми има и в един магазин в Редута на Атанас Узунов е магазин за домашни потреби,а и на Козлодуй има едно левче и там има много

# 155
  • Мнения: 174
Магазин за домашни потреби на ул.Сердика,пада се зад минерелната вода

# 156
  • София
  • Мнения: 102
На "Атанас Узунов" са се свършили. В магазинче за дом. потреби на Женския пазар - като вървиш от трамвая 20 надолу към ул."Цар Симеон", в дясно, още в началото до магазинчетата за перилни препарати - има италиански, по 15.20 лв

# 157
  • Мнения: 3
В ТСМ магазините също продават силиконови форми за мъфини и други - единични (в комплект по 12 бр. -  10 лв) и "тавички" с 8 и 12 гнезда.
Също така и в магазини за 1 лв - от тях съм си купила единични бройки по 1 лв и са много добри. В тях се пече перфектно и не е необходимо предварително намазване с мазнина и поръсване с брашно.

# 158
  • София
  • Мнения: 64
Здравейте мили дами.
Аз си търся някакви формички за мъфини като за Хелоуин. Никъде не мога да намеря, я на баба яга, я на прилепче. Можете ли да помогнете?  Thinking newsm78

# 159
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 155
Аз си купих силиконови формички (италиански) бяха около 16 лв, но след три ползвания формичката се скъса.
Незнам каква е причината, но много се ядосах и си купих тавичка за 12 мъфина и хартийки. И сега си ползвам нея.
На някой случвало ли му се е такова нещо?

# 160
  • Sofia
  • Мнения: 113
 В Темпо видях различни силиконови форми за мъфини,по 6,12бр и единични.Имаше и форма за кекс- звезда.

# 161
  • София
  • Мнения: 11
Да ви попитам малките метални формички да едновремешните "кошнички" дали стават за мялки мъфини? И ако да, трябва ли да им се слагат от хартийките?

# 162
  • Варна
  • Мнения: 472
Силиконови формички - отделни, 6 броя с форма на сърце има в Карфур. Цената им беше 10 лв.
Малко тънички ми се сториха, пък и формата не ми допада, да бяха поне кръгли.

# 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И в Кауфланд има някакви, ама въобще не ми харесаха на външен вид, някакво бледо копие, а цените  ooooh!

# 164
  • Sofia
  • Мнения: 26 577
Да ви попитам малките метални формички да едновремешните "кошнички" дали стават за мялки мъфини? И ако да, трябва ли да им се слагат от хартийките?
       Стават,и аз доскоро тях ползвах без хартийки,но много миене и търкане има след това освен ако не са направени от маслено тесто.Веднъж ми залепнаха,киснах ги и ръждясаха...вече нямам.Купила съм си различни форми от силиконовите и хартийки от ТСМ/1000бр.за 6лв./

Общи условия

Активация на акаунт