Откъде силиконови формички за мъфини

  • 58 304
  • 195
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 232
и аз оттам,благодаря за линка-много съм доволна-доставиха ги за по-малко от един ден  yes

# 46
  • София
  • Мнения: 5 606
А защо няма координати никъде на този сайт  newsm78

# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 5 606
Явно вече ми изветрява мозъка! ooooh!

# 49
  • Мнения: 734
А някой знае ли за какво се ползват силиконовите килимчета? Има ги на сайтовете за поръчка в нета до формичките.

# 50
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
А някой знае ли за какво се ползват силиконовите килимчета? Има ги на сайтовете за поръчка в нета до формичките.
Какво е силиконово килимче?

# 51
  • Мнения: 1 777
А някой знае ли за какво се ползват силиконовите килимчета? Има ги на сайтовете за поръчка в нета до формичките.
Какво е силиконово килимче?


Заместват хартията за печене.

# 52
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Аха,ясно,мерси.Пък аз си помислих нещо друго Mr. Green

# 53
  • Мнения: 734
А някой знае ли за какво се ползват силиконовите килимчета? Има ги на сайтовете за поръчка в нета до формичките.
Какво е силиконово килимче?


Заместват хартията за печене.

Благодаря, Pety!
Т.е. се слагат на дъното на правоъгълна форма, а за стените на съда? Или направо сладките на килимчето?

# 54
  • Мнения: 4 380
Използва се вместо хартия за печене. Хартията купуваш непрекъснато- килимчето веднъж и за дълго.
И на дъното на тава, и въобще аз понякога пека само на килимчето без подложка върху скарата. Позвам го за месене, точене и завиване на рула. Пандишпанът за руло няма никакъв проблем с отлепване и навиване.

# 55
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И аз много искам такива формички, проверих в Кауфланд - няма, и в Евроланд проверих - същата история.Но сега като чета как ви миришат се замислям дали да не си взема тефлонови newsm78.В някой от сайтовете предлагат ли тефлонови формички за мъфини?

# 56
  • София
  • Мнения: 4 144
И аз много искам такива формички, проверих в Кауфланд - няма, и в Евроланд проверих - същата история.Но сега като чета как ви миришат се замислям дали да не си взема тефлонови newsm78.В някой от сайтовете предлагат ли тефлонови формички за мъфини?
И аз се притеснявах, като четях коментарите, но все пак си взех, а сега съжалявам, че не си взех различни видове. Не миришат, а са толкова удобни и лесни за измиване. Имах тефлонова и отиде в боклука може би моята не беше стока.

# 57
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Моята е тефлонова и съм доволна Party Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 234
Може ли тези, които са закупили силиконови формички, и миришат, да кажат откъде са купени, да ги снимат, за да не се купува от тях.
Моите писах вече откъде са, пробвани са за краткия период в който ги имам над 5 пъти, и нито има миризма при печене, нито при след това мъфините миришат.

# 59
  • Мнения: 351
Имам силиконови форми купувани от Метро, Евроленд, ТСМ, Щъркелите и всички ми миришат. То моето обоняние е по- изострено, но чета, че и други споделят моето мнение, значи не си втълпявам. По-късно ще ги снимам да ви ги покажа. Тефлоновата ми форма е на Факелман и съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт