Откъде силиконови формички за мъфини

  • 58 282
  • 195
  •   1
Отговори
# 60
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
tedi80 , откъде си взе тефлоновите формички?

# 61
  • Мнения: 351
От Кауфланд, но после видях, че в Метро са по-евтини.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 232
Снощи правих в силиконовите формички,които бях поръчала от пазарувай лесно-не слагам снимка,защото се опитах да направя "шоколадова лава кейк" и не нацелих печенето, но формичките не миришеха на нищо,напротив,цялата кухня ухаеше на шоколадов кейк, а самите кексчета излезнаха без никакъв проблем. Въпреки леките ми резерви,понеже силиконовата ми форма за кекс,от която съм във възторг е от Двата щъркела на петорна цена,реших,че за 14 лв не мога да очаквам чудеса,се оказа,че са перфектни  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 804
В Кауфланд има формички,хартиени са-100бр. са 3.99лв.В момента няма тефлонови.А в магазин за 1лев видях силиконови,но ми се струват доста евтини-9гнезда за 3лв.,незнам дали ще вършат работа.

# 64
  • Марс
  • Мнения: 439
Аз ще помоля все пак да ми дадете линк на истинските форми за мъфини, че някой се оплака -едни били по -малки, друг по-големи и сега съм в чуденка, благодаря предварително.

# 65
  • Мнения: 1 437
В Кауфланд има формички,хартиени са-100бр. са 3.99лв.В момента няма тефлонови.А в магазин за 1лев видях силиконови,но ми се струват доста евтини-9гнезда за 3лв.,незнам дали ще вършат работа.
Вчера гледах в Кауфланд ,но така и не намерих хартиените формички  ooooh!Къде по-точно да ги търся ?

# 66
  • Мнения: 804
Деси71,формичките са наредени при приборите,там където са солнички,оливерници,кухненски прибори,форми за кекс и др.Рафта преди сервизите и чашите.

# 67
  • Мнения: 1 437
Благодаря  Hug Уж там гледах , ама съм голяма блейка ooooh!

# 68
  • София
  • Мнения: 4 142
dessi71, виждала съм ги и закачени до кремчетата на Йоткер така отстрани на закачалка  м/у двата стелажа, в малка картонена кутийка са.

# 69
  • Мнения: 461
В Кауфланд има формички,хартиени са-100бр. са 3.99лв.В момента няма тефлонови.А в магазин за 1лев видях силиконови,но ми се струват доста евтини-9гнезда за 3лв.,незнам дали ще вършат работа.
Тефлоновите какви цени имат долу-горе?

.................
Вчера гледах в Кауфланд ,но така и не намерих хартиените формички  ooooh!Къде по-точно да ги търся ?
Хартиени съм виждала и в магазинчетата в подлеза на Тракия.

# 70
  • Мнения: 351
Тефлоновите (12 гнезда) съм ги виждала на 8лв. в Метро, 10лв. в Кауфланд, 12лв. в домашни потреби
Хартиените най-евтини са в ТСМ 1000 бр. за 6 лв

# 71
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
А тефлонови формички продават ли се онлайн?

# 72
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
А тефлонови формички продават ли се онлайн?
Да,продават се.

# 73
  • Марс
  • Мнения: 439
Аз ще помоля все пак да ми дадете линк на истинските форми за мъфини, че някой се оплака -едни били по -малки, друг по-големи и сега съм в чуденка, благодаря предварително.

 Rolling Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 6 232
Аз ще помоля все пак да ми дадете линк на истинските форми за мъфини, че някой се оплака -едни били по -малки, друг по-големи и сега съм в чуденка, благодаря предварително.

 Rolling Eyes

моите са тези http://www.pazaruvai-lesno.bg/index.php?main_page=product_info&a … p;products_id=974, но не знам колко са "истински"-да се намеси някой,който е по-вещ в занаята  Embarassed. На тях пише,че са за мъфини,станаха много добре изглеждащи кексчета в неделя

Общи условия

Активация на акаунт