Откъде силиконови формички за мъфини

  • 58 283
  • 195
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
В Прего на Пикадили парк има сил. форми за кекс и сил. форми като за бонбонени фигурки-съвсем са плитки, скъпи ми се видяха.В интернет офертите ми се сруват по-добри,а и вече са изпробвани от други мами и са доволни.

# 91
  • Мнения: 2 028
момичета, тези дни съм решила да си купя силиконови форми за печене на мъфини и на кекс...

изчетох темата внимателно, но не стигнах до ясен извод, трябва ли в крайна сметка да се слагат хартиени формички в гнездата или не?

благодаря предварително  Hug

П.П. лелееее, сега видях, че в темата последно е писно септември, намерих я през търсачката и не обърнах внимание  Embarassed

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 07:29 от ray

# 92
  • Мнения: 1 234
ray , не се слагат хартиени формички, когато формите са силиконови  Peace Само преди първата употреба е задължително да ги намазниш.  Peace

# 93
  • Мнения: 2 028
ray , не се слагат хартиени формички, когато формите са силиконови  Peace Само преди първата употреба е задължително да ги намазниш.  Peace

благодаря много, много за бързия отговор   bouquet  значи, ще действам смело  Peace

# 94
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Аз също от доста време съм решила да си купя форми за мъфини, но в Пловдив така и не успявам да открия   Confused  Гледала съм в Метро, Пикадили, по магазини за дом. потреби, но така и никъде не успявам...  Моля за помощ, ако някой има идея, къде мога да намеря из Пловдив такова нещо. Единствено в Пикадили има хартиени формички. Нямам претенции дали ще са силиконови или тефлонови.  Praynig

# 95
  • Мнения: X
Ако не ти се обикалят магазините можеш да си поръчаш от тук.
Аз си взех/но от магазин за проф. кухненско оборудване/ ето такива,сега съм си поръчала още 1 бр. от същите,защото са много сполучливи и съм доволна,а и никакви хартиени кошнички няма да ти трябват.
Освен това много момичета си взеха тефлонови от Кауфланд и са предоволни и те. Peace

# 96
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
PURE ELIXIR, благодаря за бързия отговор   bouquet Тези на змееборец ми харесват, но никъде няма цени, а и дали мога да ги поръчам по нета? Освен да отида до Кауфланд, малко ми е далечко но ще се пробвам и ще се разходя до там, пък дано има...

# 97
  • Мнения: 351
Beloslava, тефлонови форми за мъфини има в Метро и в Кауфланд със сигурност

# 98
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
В Метро на околовръстното в Пловдив гледах, но така и не успях да открия, но ще отида до Кауфланд и ще търся там  Peace

# 99
  • Мнения: 351
В тракийското Метро съм ги гледала, а моите са от Кауфланд на Факелман за 10 лв

# 100
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
tedi80, благодаря   bouquet Днес няма да е, но ще се пробвам утре да отида до Тракия и там ще пообиколя до Кауфланд и ако се наложи и до Метро.

# 101
# 102
  • Мнения: 158
в метро,тракия,в пловдив са на промоция тефлонови около 9лв за 12 мъфини.а силиконови преди около година взех от евро ленд на главната за подарък бяха.яд ме е че не взех и за мен сега проверявам често и няма.питах и тя казаха че много хора се интересуват ,но не са зареждали скоро

# 103
  • Мнения: X
Змееборец нямат цени,но имат поне на картинка завидно разнообразие,можеш да звъннеш и да питаш за конкретния модел за цената,разбира се ще се оскъпят от доставката допълнително,но пък са страхотни,още докато изкараш мъфинките от фурната и с два пръста натискаш отдолу и изскачат,нищо не залепва и няма да киснеш и търкаш.Аз намерих същите във Варна в магазина за кухн. оборудване до ІІ РПУ,нямат почти никакви наличности,но имат каталог и можеш да си поръчаш същите като на Змееборец и Пазарувай лесно.

# 104
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Момичета, благодаря ви   bouquet  Успях да намеря в Метро от тефлоновите и се сдобих с така желаните формички, но пък нали съм си късметлийка нямаше хартиени кошнички  ooooh! Дали може тефлона да се ползва и без тях, за да мога още утре да изпробвам придобивката или ще трябва да прескоча и до пикадили?

Общи условия

Активация на акаунт