Бебешки прах за пране

  • 40 326
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 789
Като се заговори за аромати, основно мое изискване за детските дрехи е пък да нямат аромат на прах за пране. За целта пускам допълнително плакнене, че и като свърши програмата пускам отново само плакнене и центрофуга. Простирам си в мокрото помещение и ми харесва миризмата на "нищото"  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 803
Като се заговори за аромати, основно мое изискване за детските дрехи е пък да нямат аромат на прах за пране. За целта пускам допълнително плакнене, че и като свърши програмата пускам отново само плакнене и центрофуга. Простирам си в мокрото помещение и ми харесва миризмата на "нищото"  Mr. Green

Ето това мнение съвпада с моето. Освен, че е по-хубав, "ароматът на нищото" е много по-здравословен. Кожата на детето, както и  ароматните рецептори не се тормозят от химия.

# 32
  • Мнения: 1 464
Не мога да си представя,че някакъв си Тео бебе може да изпере  така добре,като знам малкия как се цапа.
Ей,като прочета толкова крайни и "компетентни" постове,направо ми прилошава.
Точно тоя някакъв си Тео бебе се справя доста добре с петната.ь
А като не можеш да си го представиш,пробвай.

# 33
  • Мнения: 1
А имате ли някакви впечатления за Surcare или Бамбино мио?

# 34
  • София
  • Мнения: 2 012
От Surcare малкия се изрина целия. После прах нашите дрехи, но ние се разминахме само със сърбеж. След това замина в кофата.

# 35
  • Мнения: 1
Значи Surcare категорично отпада  #2gunfire

# 36
  • Мнения: 2 011
Персил Сензитив или Сано Максима.След доста проби на това се спрях.

# 37
  • Мнения: 666
Още един глас за Сано максима.Аз лично към него слагам и една капачка бебешки омекотител...по мекички стват дрехите и миришат много приятно Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Имам един странен малко въпрос към мамите ползващи Тео бебе- от 9 месеца пера с него и не съм имала проблеми. От около месеца насам при гладенето на дрешките се "ръси"/ извинявам се за израза, но е така/ нещо бяло като пясък. Винаги съм ги прала на едн аи съща програм а смного изплакване, праха го купувам от една и съща голяма верига магазини и не мога да си обясня промяната. Снощи изпробвах Сано максима течния препарат и днес при гладенето въобще нямаше такъв неприятен ефект. Моля ако някой има такива наблюдения да сподели и евентуално на какво се дължи- фалшив прах, пясък или други боклуци в него?

# 39
  • София
  • Мнения: 2 658
Surcare аз от реакция от него не мога да се оплача, въпреки, че дъщеря и е с АД. Даже се води по-безвреден, защото няма и аромат за разлика от САНО. Но, не ми изпира никакви петна, дори и на 60 градуса. Хайде, за бебето е ОК, но за дете на две и половина, което се цапа нон-стоп с какво ли не, не става. Чидя се дали да пробвам Еко продукт или да се връщам на Сано. Аз при всички положения пускам допълнително плакнене.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 381
Че как Теото да няма аромат? Има си и още как....

# 41
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Още един глас за Сано максима.Аз лично към него слагам и една капачка бебешки омекотител...по мекички стват дрехите и миришат много приятно Peace

И аз съм много доволна от Сано- то. И от праха, и от омекотителя. Сега с второто си дете отново на него съм се спряла.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 789
Много съм доволна от Сано Максима Peace

# 43
  • Разград
  • Мнения: 518
До първата им годинка перях с Тео-бебе, после минахме на Персил-сензитив от който съм много доволна  Peace.

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Сано Максима - пере добре, разтваря се добре,приятен лек аромат. В момента пробвам Персил-сензитив течен,пере отлично, но има силна и натрапчива миризма,която не ми допада.

Общи условия

Активация на акаунт