Бебешки прах за пране

  • 40 322
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 311
Дедо дай моля те съвет какъв прах за пране да избера (за Българксия пазар), не мога да преценя има толкова протоворечиви мнения, Сано категорично ще го подмина.
Благодаря ти!

# 46
  • София
  • Мнения: 30 261
"Surcare" или новия бебешки перилен препарат "Emily".

# 47
  • плевен
  • Мнения: 643
Когато беше бебе перях с Тео бебе,без омекотители.Сега вече не му пера дрешките отделно,а заедно с нашите

# 48
  • Мнения: 803
icyangel
Извини ме за късния отговор. Аз и по-напред в темата съм писал мнението си - гелове без аромати и без оцветители. Какво бих препоръчал, което го има в България? На първо място Domal Baby Fashion- много добро качество и ниска цена. Следващите са Spee Sensitiv  Persil Sensitiv/по-скъпи са/. Много добри - но само ако намериш оригиналните немски, не унгарските по супермаркетите. Ако не знаеш къде има Домал Бейби, пиши мейл на вносителя, може би ще помогнат с информация. Координатите на фирмата:  vestol@techno-link.com  тел.02 936-72-05
Желая ти успех!

# 49
  • Мнения: 311
Дедо , благодаря за отзивчивостта   bouquet
утре ще проверя в магазина за Битова химия на Елемаг, ако там няма ще пиша писмо на посочения от теб адрес!

# 50
  • Мнения: 139
Сано Максима. Ароматът е дискретен, пере добре и е на добра цена.

# 51
  • Мнения: 122
От началото като се роди сина ми започнах да пера с Тео бебе, но дрехите ми миришеха странно, като на домашен сапун може би. Отидох в едно магазинче, където се продават перилни и почистващи препарати директно внесени от Германия. Фирмата си е вносител и от дълги години на пазара. Собственика ми препоръча течен препарат за пране на бебешките дрешки, защото праха  по-трудно се разтваря при 30 градуса, Спрях се на Ariel sanft & rein  и изобщо не съжалявам, 1,5 литра за 20 пранета струва 14,95. Скоро от магазина на немската верига DM взех един Denk mit ultra sensitive, с който пера връхните дрешки.

# 52
  • Мнения: 176
kiki15 , Ариела този ли е?
http://freshaktiv.eu/7/13/118.html

# 53
  • Мнения: 122
Да, същият е, но е 1,5 литра.Дори при едно пътуване в Германия съпруга ми беше купил голяма кутия такъв прах. Но за детето предпочитам течния препарат, че веднъж беше се обринал леко и лекарката ме попита да не съм сменила праха, аз и отговорих, че праха е същия като марка, но перях с течен и свърши докато купя ползвах този на прах и тя ме посъветва да продължавам с течния.

# 54
  • Мнения: 176
Да, мен също ме посъветваха, че течните са по-безопасни за кожата, но само ако са специално отбелязани като сензитивни

# 55
  • Мнения: X
Сано Максима- само от него не се обрива.
Исках да сменя Саното, та сме пробвали доста.
Е, тези от Дедо, са ми абсолютно неизвестни, но...не ми се рискува и експериментира...отново.
Обожавам аромата на Сано, а си мислех, че е скъп...в сравнение с Тео и Персил май...

# 56
  • Мнения: 202
До годинка го перях само с тео бебе от другите се изпъпчваше.

# 57
  • Мнения: 50
Използвах Сано бебе, но дъщеря ми се обрина цялата от него. След това перях с Тео бебе праха, но петната почти не излизаха. От скоро ползвам за цялото семейство на Amway праховете и съм много доволна.

# 58
До годитка перях с израелски прах - антибактериален, има го в повечето магазини за перилни препарати - аз го купувам от Кирков, вече пера и с Персил Сензитив, но от Тео бебе бебчо се изпъпчваше...

# 59
  • Мнения: 510
Сано Максима.

Общи условия

Активация на акаунт