19 Магрибска-Лятна и все още ваканционна

  • 20 643
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Varna
  • Мнения: 2 595
В пРунделник вечерта нИмогЪ да додЪ- sorry!

# 286
  • Варна
  • Мнения: 336
Понеделник става  Hug всъщнос за мене винаги става, само да е след работно време

# 287
  • Мнения: 3
в събота идва Simple Smile на мене ми е все тая кога само да не е понеделник сутринта че от 91 съм на ликвидация  Confused ина4че после съм свободна.дайте да звъннем и на вартито,аз и имам тела ,ако е същия ако не нз
Скъпааа неидвам в събота,събота е 22 на сватба съм идвам в неделя на 23.

# 288
  • Мнения: 56
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИ4ЕТА Hug  bouquet
ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ ВИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА
Вчера НИ ИЗПИСАХА .ДОБРЕ СМЕ И ДВАМАТА,ГОЛЯМА КАКАФОНИЯ Е В НАС ТАКА МЕ ИЗПРАТИХА  И ТАКА МЕ Посрещнаха  JoyСАМО АЗ САМ КАТО чЕЛИ НАЙ СПОКОЙНАТА КАКТО КАЗА И ПЕДИАТЪРКАТА НА МАЛКИЯ.САМО Още НЯМАМ ДОСТАТЪчНО КЪРМА И СЕ ДОХРАНВАМЕ КОЕТО НЕ МИ СЕ НРАВИ И МЕ ИЗКАРВА ИЗВЪН НЕРВИ-НО щЕ ГЛЕДАМ ДА НАПРАВЯ ВСИчКО ВЪЗМОЖНО ДА ТРЪГНЕ НОРМАЛНО.ИНАчЕ МАЛКИЯ Е МНОГО СПОКОЕН ПУ ПУ ПУ ДА НЕ МУ Е УРУКИ ,РОДИ СЕ С ГОЛЯМА КОСА СТЪРчАщА НАВСЯКЪДЕ newsm78,3.600КГ И 51 СМ СЕКЦИО В 20ч. НА 14.08 ЗАКАРИЯ МОХАМЕД АМИН САФИР-И КАКТО ФАИМА Hug БИ КАЗАЛА И ПОСЛЕДНИЯ ДА ЗАТВОРИ ВРАТАТА  JoyАМА НЯМА КАК ПО НАшЕТО ЗАКОНОДАТЕЛСТВО ДЕТЕТО ВЗЕМА ИМЕНАТА НА БАщАТА И ЗА ТОВА СМЕ С ПОВЕчКО bowuu
ХАИДЕ ДО СКОРО чЕ МЕ чАКАТ МНОГО НОВИ И СЛАДКИ ЗАДАчКИ

# 289
  • Мнения: 278
Добро утро! Заповядайте в новата темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=421581.new#new

# 290
  • Мнения: 90
Момичета най-после имам достъп 

Първо да честитя момченцето на цецифило да расте здраво и безгрижно дете   bouquet

Благодаря ви за пожеланията ,невороятни сте ,рождения ми ден мина в иху аху и накрая тихо ,като всеки празник всичко си има край  Laughing

Не съм ви чела оЩе не съм се прибрала в къЩи ,гледам ,че Линчето е писала ,жива и здрава се е прибрала ,радвам се ,с нетърпение Ще прочета изживяванията и всичко писано до момента ,в сряда се прибирам

целувки на всички

ние с принцесата с коприненото дупе сме ок ,тя расте и хубавее ,аз и се радвам ,бърбори много ,обяснява ,и сме на тема чистота , Joy

Общи условия

Активация на акаунт