19 Магрибска-Лятна и все още ваканционна

  • 20 662
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 278
Ра, нее, не е египтянин, от Сирия е Simple Smile и се казва Фарес. Симпатяга е хихихи има и профил във фейсбуук  Laughing
А ти къде ходиш на уроци по арабски? На кое ниво си вече?
Това момченце да не е на Цецито?

# 271
  • Мнения: 100
Ра, нее, не е египтянин, от Сирия е Simple Smile и се казва Фарес. Симпатяга е хихихи има и профил във фейсбуук  Laughing
А ти къде ходиш на уроци по арабски? На кое ниво си вече?
Това момченце да не е на Цецито?

Simple Smile Не е на Цецито, но като търсех нещо да сложа по тоя повод попаднах на тая снимка и страшно ми хареса това бебче. Затова го сложих.

Иначе аз имам онлайн уроци, момчето се казва Мохамед и също е в Германия от няколко години, не знам точно колко е. Има и уеб сайт, където има много уроци - класически арабски и египетски акцент. Което си избереш. Аз от там уча когато имам време, ама то език най - добре на място се учи  Wink Иначе Мохамед консултации по скайпа ми дава, но рядко, ако се наложи.
Ето това е неговия сайт - той си го поддържа. Мисля, че ще ти е от полза.
http://areg.amaksoud.com/     Peace



Aйде, кафенцата са само 3, кой ще се докопа пръв??  Mr. Green

# 272
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро!
сега да кажа по сондаж кои дни са свободни за да се вклю4ат работещите! 20.08 и 24.08 са изцяло свободни като гледам може за след 18.00 ч.  да се спретнем някъде из морската за среща!та казвайте къде и коя дата за да се знае от вси4ки!за други дни 21,22, и след 25.08 може след  19.00 ч.!
аз 4еститих на цецка направо на мъжо й! 4акаме директно вклю4ване от нея!каза,4е са добре! Peace
дидонке,ти как си? Crazy Hug
за вси4ки лек и ползотворен ден!  bouquet

# 273
  • Мнения: 100
20.08 и 24.08 са изцяло свободни като гледам може за след 18.00 ч.  да се спретнем някъде из морската за среща!та казвайте къде и коя дата за да се знае от вси4ки!за други дни 21,22, и след 25.08 може след  19.00 ч.!


Аз съм за 24!!! Пък ще имам и повод да почерпя! Само че трябва да дойдете на Кайлъшка среща, от мен - Кайлъшката гроздова!!  Joy
 Hug

http://www.youtube.com/watch?v=a5qbvCPM0Gc за всички едно сладко миксче...  Heart Eyes

ПП. Марси, учудваш ме - точно ти да не си вземеш кафенце, бреееейййй!!!!  #Crazy

# 274
  • Мнения: 169
Привет и от мен - ние от много скиторене време за писане нямаме.
Е побългарихме дребен вече като не излезем започва да мрънка и да си иска разходката за кафе. newsm78 кво ли ще правим като се приберем не ми е ясно пак татито ни като разбере не знам колко ще е щастлив  Mr. Green. Но Naughty важното ще вече сме доста по асоциативни не като преди да плаче от всеки. Сега даже протяга ръце да ходи при другите хора и такива усмивки раздава че не е истина - аааааа преди Боже опази  #Crazy видили някои непознат( различен от мен и баща му)- настава вик все едно го дерем.
ра я кажи има ли  ефект от онлайн уроците по арабски на този момък.
Алба радвам се че се разписа- кога ще си пътуваш на към Бг?
Делта,Марси,ДАла, Белла,Мина и всички останали  Hug Hug Hug Hug

# 275
  • Varna
  • Мнения: 2 596
БЕЙЧЕ Hug
Много се радвам за Малчото. Мойто като беше малко и то ревеше от чужди хора особенно от мустакати мъже. Та много ме беше страх като се върне БаткУ какво ще настава, че той както знаеш хем със мустак хем със брада. Тогава приличаше направо на Сандокан. Сега не си оставя брадата такава. По елегантна някак я бръсне Joy

# 276
  • Варна
  • Мнения: 915
добро утро!
сега да кажа по сондаж кои дни са свободни за да се вклю4ат работещите! 20.08 и 24.08 са изцяло свободни като гледам може за след 18.00 ч.  да се спретнем някъде из морската за среща!та казвайте къде и коя дата за да се знае от вси4ки!за други дни 21,22, и след 25.08 може след  19.00 ч.!

Марси,моето скромно мнение е ти като културно масовик да определиш дата ,час и място на срещата а ние да се съгласим  Mr. Green в противен случай рискуваме да удължим каненето до безкрай  Peace

# 277
  • Мнения: 112
 newsm78 аз предлагам да се видим след събота защото събота лина ще идва във варна Simple Smile

# 278
  • Мнения: 278
Добро утро, има ли будни магребинки, които имат желание да пийнат кафенце с мен?  Hug


Вчера мина и втория ден от курса по арабски. Ехей ние толкова бързо напредваме, вече сме до 20 и някоя страница. Днес имаме почивка, да мога да наваксам с упражненията и утре пак, че той материала се насъбира, всеки ден.

Отивам аз вчера сутринта към гарата да си хващам влака за университета (аз уча в друг град) и вече запъхтяна, защото отивам в последния момент и се наложи по пътя да бягам, качвам се във влака и какво виждам....учителя ми по арабски (той живеел в същия град като мене)  Laughing. Ами сега викам си, как да се държа....хем знам, че е студент като мен и че е само 2 години по-голям, хем пък ми е учител...не мога да кажа каквото ми падне.
Викам му Добро утро и реших все пак да му говоря на Вие, защото и той на нас ни говори на Вие (което повечето немски професори не правят). Че като се разлафихме, кой от къде е, с какво се занимава...и аз по едното време го питам къде живее (ама после помислих чак, че може би беше малко неумесен въпрос...все пак ми е преподавател, пък аз веднага къде живее). КАрай де, аз знам, че студентите тук от арабските страни са много свободни и разговорчиви, дано не си е помислил, че искам да му ходя на гости  Embarassed.
Каза, че за нас чужденците било по-лесно да научим арабски, защото вече сме знаели един език и сме мислели на него.
Иначе по време на уроците пуска винаги майтапи Simple Smile и е забавно. Жалко, че ще е само за 3 седмици.

Лек ден на всички тук!
Аз днес трябва пак да  smile3529, а го дават 34 градуса...мисля че днес и утре ще са най-горещите дни тази година... Simple Smile

# 279
  • Мнения: 24
Добрютро магребинки!!!
Виждам че само Мина е ранобудна. Минче с удоволствие ще си взема от всичко което си сервирала. Виж към ягодите да имаше шампанско и Ричард Гиър  Mr. Green ооох грешка нямаше да има.
Лек ден на всички.

# 280
  • Мнения: 3 804
Момичета само да попитам ,кръстницата ми къде  е  newsm78 ,липсата и е забележима, пък и постингите и имаха особенно излъчване  bowuu bowuu bowuu

# 281
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Момичета, от доста време не съм следила постингите в тази тема (за което се извинявам  Blush), сега минавам само да ви пусна един линк - стори ми се подходящ за тук...  Wink

Изпълнението е на израелски музикант, аз не съм почитател точно на този тип музика, но пък клипчето с гледки от Тунис ми хареса, а пък и разказва любовна история...  Hug

http://www.youtube.com/watch?v=TU7fnjxHKt8

Поздрави, магребки  bouquet

# 282
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моми4ета, имам предложение за понеделник, ве4ерта към 19 ч да се съберем на среща, може пак на летния театър,ако няма други предложения!ако има давайте- къде да ходим?линна , кога идва във варна? за някой има ли неудобство от деня или 4аса?
аз днес съм направо торнадо,зада4ки гадни и едно лудо обикаляне до обяд ,след обяд ремонт  при домашните, аз съм на топа да гледам и деца, и да раз4иствам след майсторите и да беля тапети! 4е пак ми се обади гърба,дано удържа да се прибера  жива и здрава!сега седнах -май си пла4а за кафе и ще умувам с какво да ги храня за ве4еря? брех,уморих се!

# 283
  • Мнения: 3
Марси аз идвам в неделя така че понеделник ми е супер и часа ми е супер,само и за другите момичета дано е ок.  bouquet

# 284
  • Мнения: 112
в събота идва Simple Smile на мене ми е все тая кога само да не е понеделник сутринта че от 91 съм на ликвидация  Confused ина4че после съм свободна.дайте да звъннем и на вартито,аз и имам тела ,ако е същия ако не нз

Общи условия

Активация на акаунт