Отговори
# 690
  • Мнения: 3 336
Светле, нали скоро им беше предната имунизация за морбили. Да не би някой да не е ваксинирал детето си? Дано всичко е наред Praynig

# 691
  • Madrid
  • Мнения: 514
Здравейте милички!  Hug

Първо искам да честитя рождените дни на всички четири годишни януарчета,връстничета на Сами!!! Heart Eyes

Аз замалко щях да родя на 10.01  Laughing,родих на 11.01 в1,01 минути.Нормално,с епидурална упойка.Въпреки това си бе болеше доста,но това остана един от най-рлекрасните моменти в живота ми,просто и за миг не мога да го сравня с операцията при Саме,която бешие под пълна упойка.
Цял ден на 10,от сутринта бях с контракции,на обяд отидохме в болницата,настаниха ме в 5,в 6 ми сложиха упойка,в 11 започнаха напъните и в 1 родих.Не одрязаха веднага пъпната връв,а Бояна стоя върху мен половин час,докато ме шиеха,нямам епизотомия.Докато раждах пред мен имаше огледало и виждах абсолютно всичко,Санислав беше до мен.Просто невероятно изживяване,мечтата ми се сбъдна с това бебе,всичко,което исках ,се сбъдна. Heart Eyes Simple Smile

Ето балко снимки,като ми остане време,ще пиша пак.А,забравих да спомена,че е много спокойно бебе,за което не съм и помисляла,че съществува. Heart Eyes Heart Eyes

http://january2010.snimka.bg/other/boyana-na-ilindi4ka.463440

# 692
  • Мнения: 250
Да ви е жива и здрава принцесата и много да ви радва!

Купона на детето днес мина повече от перфектно!Това беше тортата ,от която останаха само 2-3 парчета.

Детето беше най-щастливо!

http://4o4osan.snimka.bg/other/daniela.426936.16966073

Снимките от днес са към края

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 21:30 от чочо-сан 1

# 693
  • Мнения: 720
Светле, нали скоро им беше предната имунизация за морбили. Да не би някой да не е ваксинирал детето си? Дано всичко е наред Praynig
На 13 месечна възраст им беше имунизацията против шарките... следваща се прави на 12 годишна възраст..
Но понеже има болно дете от нейната група в градината, сега имунизираха извънредно цялата групичка  Peace
Илиндичка , много е сладка бебешоната  Hug И каква коса само  Heart Eyes

# 694
  • София
  • Мнения: 1 156
илиндичка, честито момиченце! Да расте здрава, красива (за което и не се съмнявам при тази майка) и добра! Ти си една много смела жена да искаш да родиш нормално след секцио ooooh!, но и мъжът ти те е подкрепял  Peace Ама много е сладка, много!

Светле, нали скоро им беше предната имунизация за морбили. Да не би някой да не е ваксинирал детето си? Дано всичко е наред Praynig
Но понеже има болно дете от нейната група в градината, сега имунизираха извънредно цялата групичка  Peace
На Вики в групата имало болно от варицела и сега стискаме палци да не ни хване точно преди РД. То никога не е удобен момента (но като се има предвид, че само аз съм карала варицела от семейството ни, няма да е много весело), но другата седмица Вики е на ски, понеделник вечерта е на алерголог (1 месец преди това съм записала час), а в петък е така очаквания й РД  Praynig Запазила съм на 2 места (още не съм се спряла), но още не съм капарирала, до вторник ще видим, но каквото - такова в крайна сметка. Днес си избира торта (от Росита) и в понеделник ще ги поръчам.
Та това от мен!
Пожелавам да всички весели празници и много подаръци  Sunglasses

# 695
  • Мнения: 720
илиндичка, честито момиченце! Да расте здрава, красива (за което и не се съмнявам при тази майка) и добра! Ти си една много смела жена да искаш да родиш нормално след секцио ooooh!, но и мъжът ти те е подкрепял  Peace Ама много е сладка, много!

Светле, нали скоро им беше предната имунизация за морбили. Да не би някой да не е ваксинирал детето си? Дано всичко е наред Praynig
Но понеже има болно дете от нейната група в градината, сега имунизираха извънредно цялата групичка Peace
На Вики в групата имало болно от варицела и сега стискаме палци да не ни хване точно преди РД. То никога не е удобен момента (но като се има предвид, че само аз съм карала варицела от семейството ни, няма да е много весело), но другата седмица Вики е на ски, понеделник вечерта е на алерголог (1 месец преди това съм записала час), а в петък е така очаквания й РД  Praynig Запазила съм на 2 места (още не съм се спряла), но още не съм капарирала, до вторник ще видим, но каквото - такова в крайна сметка. Днес си избира торта (от Росита) и в понеделник ще ги поръчам.
Та това от мен!
Пожелавам да всички весели празници и много подаръци  Sunglasses
Оф, дано поне ви мине РД преди да се опъпчите ... Praynig
Че ние скоро карахме варицелата - през ноември... и имахме много много пъпки...
имам снимка , ама , айде да не показвам , да не ви стряскам де ... Защото някои деца пък преболедуват с по няколко пъпчици само  Rolling Eyes

# 696
  • Мнения: 250
Честит рожден ден на днешните дечица!


Честит имен ден на всички,които празнуват днес!

# 697
  • Мнения: 678
Изминаха 4 години от раждането на януарските бонбони Стефан и Алекса! Честит празник мили деца!

Виличка,къде се загуби,душице.Поне на този ден влез във форума и сподели нещо за вас.
Ани,честит ти рожденник.
Илиндичка ,малка сладка кукла си имаш.
galita стиска палци РД на Вики да мине нормално,със здрави деца.Само да отбележа,че Ади изкара варицелата на 2г и 4 мес. ,само с 10 пъпки.
Още не сме решили как точно ще празнуваме РД на детето.

# 698
  • Мнения: 3 336
Честито на днешните рожденици  bouquet

Илиндичка, много се радвам, че си толкова доволна от раждането и че Бояна е такова спокойно бебе, дано така да бъде и занапред Hug Голям бонбон е, а Сами е толкова щастлив Heart Eyes

Чочо, вижда се ,че весело сте изкарали Hug

Галита, дано не се опъпчите преди РД. На 13 като беше рождения ден на Алекс се чух с Хриси/Клео/ и се оказа ,че и те са с варицела. РД е бил вкъщи, чак в петък май са празнували в детската градина. Дано да не стане и с вас така Praynig
Моите още не са карали варицелата, също се надявам да не я хванат до ските, да ги изкараме, пък тогава. Ако може да ми кажете дали ако са болни от варицела децата и аз съм я карала мога да ходя на работа, да речем, ако започна. Опасявам се да не стане да почна и да се опъпчат още в началото и да сме под карантина.

# 699
  • София
  • Мнения: 615
Ани Честит и здрав да ти е рожденика! Чакаме да разкажеш как мина празника.

Чочо честита радост и на теб!
Илиндечка прекрасна е момата. Grinning Май не съм виждала толкова малко момиченце с рокля. Дано имате още много щастливи дни заедно. Hug

# 700
  • Мнения: 690
Илиндичка, много сладка бонбонка!

Честито на рожденниците! Да са живи и здрави и мнооого щастливи! Весели празници и много подаръци!   bouquet

# 701
  • Мнения: 2 553
Здравейте момичета!

Благодаря , че не сте ни забравили!  Hug Моята Али навърши 4 годинки Simple Smile Вчера празнувахме в къщи с нейни приятелчета и беше много весело! Днес е партито в градината Simple Smile

Почерпете се за здравето на Али и всички Януарски душички :




Целувки на всички  Hug

# 702
  • Мнения: 250
Честит имен ден на всички,които празнуват днес!

Честит рожден ден на днешните дечица!

# 703
  • Мнения: 1 187
Привет! Hug

Напоследък хич не мога да стигна до форума за повече от 5 мин. Confused

Първо да честитя рожденните дни на всички януарчета,които пропуснах.Бъдете здрави и растете щастливи деца!![/color] Heart Eyes Hug nbirthday  ura Tada

И да кажа добре дошла на малката кукла Бояна на ilindi4ka! Hug Да расте здрава и много щастлива,и да е на мама отмяна!  ylinfant Two Hearts

С интерес прочетох разказите ви за рожденните дни в детската! Hug Ние нали никога няма да празнуваме там,но пък Дари сама си избра да се роди на най-хубавия празник, та за нас стана двоен! Wink

galita дано наистина ви се размине варицелата,пък и баш преди РД-то. Confused При нас точно така се случи,че след Дари и Ади я изкара,много тежко.И аз се чух с Хриси да и честитя за Алекс,а се оказаха в нашата ситуация за РД.
Все пак ако има болно от варицела януарче,да ви кажа за един много добър лосион точно за целта Цикабио на Биодерма . На Дари и Ади много им помогна! Peace Одобриха го и педиатърките им,и доки в Инфекциозна б-ца.На Хриси също казах за него.Много облекчава сърбежа,и предотвратява оставането на белези. Peace

Vili4ka скоро се бях сетила за теб,много се радвам че се включи! Heart Eyes

Незнам защо,но много мами изобщо вече не се вясват в темичката.Честитих РД на Симонка(nenepygka).Пишем си чат-пат по скайп с нея.Само ги подканям да се разписват,но сигурно не им остава време от работа.. Rolling Eyes

Хайде лека,като мога пак ще се включа. Sunglasses

# 704
  • Мнения: 3 336
Анту, честит ти рожденик  bouquet Да ти е здрав, усмихнат, щур и да е късметлия Heart Eyes

 

Виличка, честита ти рожденичка  bouquet Да е здрава, умна  и красива  bouquet Разписвай се по-често Hug



Общи условия

Активация на акаунт