10 години без ПЕВИЦАТА РУМЯНА

  • 8 539
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Вчера попаднах на неин клип и се сетих за нея...не бях фенка на песните и, но и аз запомних тази загуба и деня в който разбрах за смъртта и...жалко за дечицата  Tired

# 31
  • Мнения: 388
тоя Любо как спи спокойно?

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Ама кой е Любо?

# 33
  • Мнения: 3 995
Нека почива в мир!

# 34
  • Мнения: 1 317
Помня и аз, сякаш тогава осъзнах, че всички хора умират, дори и популярните. Бях шокирана страхотно много.
Мир на праха й и късмет на дечицата й!

# 35
  • Провинция
  • Мнения: 509
Беше ми една от любимите изпълнителки!Все още понякога си пускам нейни песни-въпреки,че са вече "стари",са прекрасни,смислени,истински.Страхотен глас и визия.И аз бях на почивка на морето,когато разбрах за смъртта й!Почивай в мир,Руми Flowers Rose Flowers Rose

# 36
  • Мнения: 3 016
Много тъжно...... Cry Дано душата и е намерила покой!-


Любо беше неин приятел .Живееха заедно. При неправилно изпреварване от негова страна на пътя към Сливен близо до с. Блатец, Румяна загина в автомобилна  катастрофа , а децата и бяха в тежко състояние. Слава на Бога дечицата се оправиха .

# 37
  • Мнения: 97
Децата на Румяна сега:

http://signal.bg/view_video.php?article_id=1738&video_id=48383


Поклон пред паметта и  Flowers Rose Flowers Rose

# 38
  • Мнения: 1 668
Нека почива в мир! Praynig Sad  

Ето и една песен на Руми написана за неѝната племенница, която също е починала...сега песента като,че ли е писана за Ръмяна Confused
http://www.youtube.com/watch?v=dZ5HWzuNGV0

# 39
  • Мнения: 3 456
Поклон!
Кога минаха 10 години?

# 40
  • София
  • Мнения: 2 908
Нека почива в мир! Flowers Rose Flowers Rose
Немога да повярвам че минаха 10 год.,толкова неусетно се изнизаха Tired

# 41
  • Мнения: 7
Мъжът ми направи паметника на Румяна в с. Камено  Sad
Не слушам този тип музика, нито той, но Румяна е много красива жена и е трагедия как си е отишла от този свят, оставяйки две сирачета  Cry

# 42
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Може и да бъркам, но тя не загина ли бременна?

Въпреки че и аз не съм от почитателите на този вид музика, трагедията е наистина ужасна. Много сили и кураж на децата й.

А за Любо-  нямам думи просто...

# 43
  • Мнения: 384
Как лети времето... Беше много интересна, красива, талантлива и различна певица. Поклон пред паметта й!

# 44
  • Мнения: 4 195
Може и да бъркам, но тя не загина ли бременна?

Въпреки че и аз не съм от почитателите на този вид музика, трагедията е наистина ужасна. Много сили и кураж на децата й.

А за Любо-  нямам думи просто...
да, бременна загина....поне така помня...

Общи условия

Активация на акаунт