ТОЧКОВА ДИЕТА 7

  • 60 844
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 601
Здравейте милички.
Зарязала съм диетата тотално. Пак имам изпит и съм се затворила във  къщи. Стискайте палци утре.
Хубавото е не съм качила или може би 1 кило, когато я спазвах намалих количестата и сега си хапвам в нормални и без хляб. Но си позволявам шоколад  Embarassed
Само да мине утре и пак ще започна да броя точките.

# 61
  • Мнения: 520
Здравейте милички.
Зарязала съм диетата тотално. Пак имам изпит и съм се затворила във  къщи. Стискайте палци утре.
Хубавото е не съм качила или може би 1 кило, когато я спазвах намалих количестата и сега си хапвам в нормални и без хляб. Но си позволявам шоколад  Embarassed
Само да мине утре и пак ще започна да броя точките.

Дано го вземеш!Това последния ли ти е вече?Успех!

# 62
  • София, България
  • Мнения: 813
tissi,прочети първата страница,там ще намериш отговорите на по-голямата част от въпросите ти!Олиото е 0т. и не е нужно да приготвяш храната си само на скара,макар че е по-здравословно.Основно наблягай на зеленчуци и месо.За таратора не мога да ти кажа точно,защото не знам какво мляко купуваш,но можеш да го изчислиш сама спрямо въглехидратите дадени за 100гр.на опаковката.Изчисляването също е обяснено и даже има примери на първа страница.Хляба е абсолютно забранен.За да не изпитваш глад,яж от храните,които са с по-малко точки за да бъде по-голямо количеството.По принцип диетата се прави 24 дни и се почива 2 седмици,но това не е задължително,а по-скоро преценяш сама.Аз не правех толкова дълга почивка,а просто от време на време си избирах един ден,в който ядях каквото и колкото си поискам и всъщност така я рестартираш.

Благодаря от това имах нужда...значи за това отслабнах последния месец ядях само кюфтета и пиех бира  newsm62 . Значи аз така или иначе видях,че мога без хляб...за 1 път волята ми е толкова силна да издържа цели 4 дена без хляб, на другите диети, които също хлябът е бил забранен съм се предавала още на 2 ден.И сега тати, като се храни и яде хляб на мен не ми прави особено впечатление...Много се радвам,че мога да консумирам олио...значи все пак менюто ми малко или много се обогатява...мен ме интересува какви супи и манджи мога да консумирам, които да нямат много точки...в таблицата има дадени примерни..., но ако знаете и за някои други много ще се радвам да видя за какво иде реч Simple Smile  Иначе Golden Queen да те питам ти, когато си определяш тези дни за разтоварване, когато се храниш с повече храна...консумираш ли от забранената или просто от позволената, но в по-голямо количество?  newsm78

# 63
  • Мнения: 520
tissi,в деня за рестартиране на диетата няма забранени храни,нито пък броиш точки!Ядеш колкото и каквото си поискаш!

# 64
  • София, България
  • Мнения: 813
Мерси за ценната информация...и малко последни разяснения...значи аз до преди малко си направих таблицата от книгата..., която е публикувана на първа страница...макар и с малки букви разчетох всичко...усилията си струваха...на ексел си написах продуктите и съответните точки...с червено си отбелязах тези с по 0т., със зелено тези от 0,1 до 9 точки и със синьо 10+... така се улесних, но видях въпросните картофи са 16т... за 100 гр... което ще рече да кажем половин или 1 картоф зависи от картофа,де! Мога да си го пържа или не? Понеже в началото на 1 стр пише да се ограничаваме с пърженото...на колко време може да се консумира пържено без да има притеснение от моя страна за това....

# 65
  • Мнения: 520
По принцип картофите трябва да се избягват или поне да не присъстват редовно в менюто ти.Може и пържени,като просто изчисляваш точките.Както вече казах,пърженото не е препоръчително,нито пък особено здравословно,но пък в тази диета е позволено.Естествено всяко нещо трябва да е все пак с някаква мярка.

# 66
  • Мнения: 112
И да ви попитам, понеже обичам да си разбивам яйце с 1 ч.л захар (става кремче) , това колко точки горе-долу е, че да знам дали да си го правя? На първата стр. имаше едни данни относно захарта, но те за какво количество са?

# 67
  • София, България
  • Мнения: 813
Не,че съм много на ти с диетата, но мисля,че е 99т за 100гр..., но не мисля,че е удачна идеята...не знам колко точно грама побира една ч.л, но смятам,че колкото и да побира кажи речи на 1 грам е една точка....за 4 грама захар може да изядеш 1 домат....аз лично препочитам домата...за себе си лично смятам да си взема подсладител, който да има малко въглехидрати...

# 68
  • Мнения: 520
Не,че съм много на ти с диетата, но мисля,че е 99т за 100гр..., но не мисля,че е удачна идеята...не знам колко точно грама побира една ч.л, но смятам,че колкото и да побира кажи речи на 1 грам е една точка....за 4 грама захар може да изядеш 1 домат....аз лично препочитам домата...за себе си лично смятам да си взема подсладител, който да има малко въглехидрати...

Правилно си ги сметнала!Но понякога,когато глада за сладко е неконтролируем,може да си го прави това кремче,стига да се вписва в точките за деня.Аз например от време на време си хапвам шоколад.

# 69
  • Мнения: 112
Благодаря че ми разяснихте! tissi, радвам се, че и ти си на диетата. Аз принципно от днеска почвам, така че нека се подкрепяме!  Wink

# 70
  • София, България
  • Мнения: 813
Limon4eto0o , и аз се радвам,че и ти си се присъединила...аз в четвъртъка да си призная направих изключение...милото се прибра..не бях го виждала 10 дни и излязохме и хапнах порция пържени катрофки със сирене,че и после една филийка хляб със шопска салата и грозде за десерт...много се издъних, ама сърце не ми даваше...то милото ми беше поръчал преди да разбера понеже това си хапвахме обичайно  Embarassed , но сега му разясних,че съм на диета и вече ме разбира...купува ми само неща, които мога да ям и гледа въглехидратите  newsm62 от оня ден, като се премерих вчера излязох 54 кг  Shocked , а бях 52,500кг...казах си : "Леле, мале"..., но вчера се придържах към диетата и днес, като се измерих гледам пак 54 кг... бях бясна  #2gunfire и чак по-късно зацепих,че вчера и днес се бях мерила с дънки и колан и в джобовете поне 10 метални левчета... па като си ги свалих и видях,че пак съм 52, 500 кг...явно днес щях да съм по-малко, ако не бях направила онзи компромис, ама не съжалявам...Пожелавам отслабващо денче на всички точици

# 71
  • Мнения: 112
Аз пък днес изпих малко студен чай. Embarassed Дано не навреди много. Иначе до края на деня ще съм само на месо и най-много някой домат.

# 72
  • София, България
  • Мнения: 813
Limon4eto0o ,абе, де да знам, но мисля,че идеята е да правиш тези 40 грама въглехидрати, а не да се стремиш да си съвсем без въглехидрати...аз бях така направила в началото и после краката ми бяха много слаби...(имам в предвид без нергия)имах чувството,че няма да ме издържат, та както ме посъветваха момичетата гледай да си приемаш дневния прием от въглехидрати...слабостта в краката ми отмина  Simple Smile

Мен сега ме дразни,че съм само 8 ден, а от 3 дена съм на едно и също тегло..., а иначе преди си свалях по половин килце на ден  Sad

# 73
  • Мнения: 601
Момичета от утре сериозно се завръщам при вас. Че вече върнатите килограми са 2  ходих при мама и........... Embarassed
Хубава вечер. Утре пак ще пиша.
А изпита го взех . Мерси за палците.  bouquet

# 74
  • София, България
  • Мнения: 813
http://www.radar.bg/redirect.php?newsid=6194150

Днес диетата си ми вървеше по план докато не разбрах,че малкият ми 12 годишен братовчед е загинал по нелеп начин...зае.бах цялата диета и се надумках с 2 пакетчета "Зайо байо" и 2 филии хляб...днес смятам да продължа...дано скоро има някакъв резултат понеже теглото ми нещо не се променя...

Общи условия

Активация на акаунт