Почитатели на Майкъл Джаксън 5 - REMEMBER THE TIME

  • 26 162
  • 598
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
  bouquet  Браво, Клой!

# 16
  • Мнения: 3 271
Moon Walk, новия път, който поемаш е прекрасен! Ще направиш много хора щастливи и знам, че това ще зарази и теб и ще чувстваш голямо удовлетворение и щастие. Пожелавам ти го от сърце  Hug Heart Eyes  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 915
И аз съм тук. Предната тема не участвах, защото се опитвах да се "щадя"...Сега не слушам неговата музика и не отварям линковете, които пускате, защото имам чувството, че душата ми е все още твърде кървяща и болката е твърде жестока...И всяка негова песен, снимка, клип правят усещането за загуба неутешимо и крещящо болезнено...

Но пък ми помага да чета вашите споделени мисли и чувства...Благодаря на всички в темата.


Надявам се след време да мога пак да се усмихвам, слушайки музиката му, а не да плача.
Не знам дали болката ми е егоистична...Дали тъгата е самовлюбена в себе си и в усещането за загуба...
Тъжа за човека Майкъл повече, отколкото за твореца...Тъжно е, че е бил тъжен, непростимо е, че е бил нещастен...

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Момичета, Лейди се връща от море другата седмица
Предлагам наша си вечер на Майкъл - който е от София или може да дойде - в Люлин, искате ли
Ще и занесем плакати и който каквото е решил да и даде за кътчето, което иска да направи, ще послушаме музика и ще поплачем, разбира се Hug
Предлагам на 29-ти да се съберем там. Може и преди това.
Скоро ще станат 40 дена откато Майкъл си отиде...

Moon Walk, мисли по-позитивно. Много употребяваш думи като "тъжно", "трудно", "тежко"... а това още те дърпа надолу. Започваш нов, по-добър етап от живота си Grinning А Майкъл там, където е сега няма болка и тъга, и всичко е ок Peace Може би усеща нашата любов Heart Eyes

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам дали болката ми е егоистична...
И аз си мислех същото. А някак си не е честно, дори спрямо Майкъл... Трудно е за обяснение Confused

# 20
  • Мнения: 3
Moon walk, самотата е вътрешно състояние, то е усещане и може да се предизвикано от много неща, но не вярвам, че има нещо общо с феновете.По-скоро чрез музиката си той търси любовта и начин да изрази това свое състояние, защото чрез любовта се бяга от самотата. Мисля, че при Майкъл с годините се  задълбочил този проблем, защото в доста песни чувам "аз съм самотен" и болката му е пренесена в музиката. Това е най-разрушителното чувство и в крайна сметка, колкото повече задълбаваш в него, толкова по-реално става и се превръща в част от теб. Хората могат единствено сами да се справя с подобни неща, когато се обърнат с лице към проблема и започнат да търсят решение, решение но с положително чувство.

В не малка част от хората на планетата съществува влечение към саморазрушение и смърт. Описано е много добре в психологията.

# 21
  • Мнения: 476
Поздравления за темичката момичета!   bouquet
Аз искам да помоля за превод на телефонните разговори, тъй като моя английски стига до там, че горе-долу да хвана смисъла, но не ми е достатъчно!  Praynig

# 22
  • Мнения: 459
Момичета, видяхте ли това? http://www.tmz.com/

Ето и бърз превод:
"Репортажите, че Майкъл Джаксън е прекарал последната си нощ в спалнята си, не отговарят на истината – научихме, че Джаксън е прекарал последните си часове в спалняма на д-р Конрад Мъри.... в леглото на д-р Мъри.
Многобройни източници ни казаха, че Джаксън не е искал хора да влизат и излизат в стаята му, затова за интравенозното поставяне на Пропофол, той е използвал спалнята на д-р Мъри. Информираха ни, че д-р Мъри е поставил Пропофол на Джаксън часове преди смъртта му, докато певецът е лежал в леглото на доктора.
Правораздаващите органи вярват, че д-р Мъри може да е използвал стаята си почти всяка нощ, за да дава Пропофол на Джаксън. Работниците от Спешна помощ са открили стойка за интравенозна система, празна торбичка от система и кислородни бутилки в стаята на д-р Мъри.
Вече ви информирахме, че д-р Мъри е напуснал стаята по някое време докато Джаксън е получавал интравенозно капки Пропофол и може би е заспал. Полицаите вярват, че когато доктора се е събудил, сърцето на Джаксън вече е било спряло да бие.
Информираха ни, че д-р Мъри не е бил в къщата на Джаксън през деня. Той обикновено идвал вечер и си тръгвал сутрин. Правораздаващите органи вярват, че д-р Мъри редовно е идвал вечер и е поставял Пропофол на Джаксън, за да заспи.
Правораздаващите органи вярват, че д-р Мъри може би е открил Джаксън някъде към 9 сутринта в деня на смъртта му. Полицаите работят по една теория..... след като открива Джаксън в безпомощно състояние или мъртъв, д-р Мъри се е обадил на двама свои служители в медицинския си офис в Хюстън и им е казал да отидат в склада му и да махнат от там определени кутии. Двете жени казаха на TMZ, че д-р Мъри не им се е обаждал, но полицията се съмнява в думите им. Обясненията на двете жени си противоречат – едната казва, че са изнесли кутия с мръсни (използвани) игли; другата казва, че е изнесла стол.
Колкото до това, какво е имало в кутиите, правораздаващите органи разследват дали д-р Мъри е имал доставки на Пропофол в офиса си в Хюстън .... възможно му съхранение в склада ... и последващо изпращане при нужда в Лос Анжелис чрез ФедЕкс.
Д-р Мъри е наел склада на 1ви април и персоналът е влизал там по четири различни повода преди смъртта на Джаксън.
Информираха ни, че при обиска на офиса на д-р Мъри в Хюстън, органите са търсели карта с детайли за ФедЕкс."

sandcastle, ще ти пусна на лични превода на първите две, а по-късно и на третото  Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 127
някой я беше пуснал в предната тема.Аз я подписах   Peace
Ето един линк със снимки на Майкъл   http://www.last.fm/music/Michael+Jackson/+images?page=1


Има и клипове,класация,радио(но иска рег-я)

# 24
  • Мнения: 80
Поздравления за темичката момичета!   bouquet
Аз искам да помоля за превод на телефонните разговори, тъй като моя английски стига до там, че горе-долу да хвана смисъла, но не ми е достатъчно!  Praynig

Не си го причинявай! Това е едно от най-личните и интимни неща до които съм се докосвала що се отнася за Майкъл.Много ще се разтроиш.Там няма камера,въпроси,журналисти,а само двама приятели(познати),които си говорят.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 973
Moon walk, самотата е вътрешно състояние, то е усещане и може да се предизвикано от много неща, но не вярвам, че има нещо общо с феновете.По-скоро чрез музиката си той търси любовта и начин да изрази това свое състояние, защото чрез любовта се бяга от самотата. Мисля, че при Майкъл с годините се  задълбочил този проблем, защото в доста песни чувам "аз съм самотен" и болката му е пренесена в музиката. Това е най-разрушителното чувство и в крайна сметка, колкото повече задълбаваш в него, толкова по-реално става и се превръща в част от теб. Хората могат единствено сами да се справя с подобни неща, когато се обърнат с лице към проблема и започнат да търсят решение, решение но с положително чувство.

В не малка част от хората на планетата съществува влечение към саморазрушение и смърт. Описано е много добре в психологията.

Облякла си и моите мисли с думи  Hug

Moon walk  Hug

След тази статия съм още по-срината ... вярвам, че поне се е чувствал добре от факта, че му предстои среща с феновете и ще покаже на децата си какво може на сцената...

Благодаря ви за прекрасната тема   bouquet Hug!

# 26
  • Мнения: 4 195
Аз не изслушах телефоните записи - нямам сили за тях, наистина..........
Все повече се избистря, че доктора е престъпил всички клетви, които е дал като доктор............всяка вечер да упойваш ти човек, с подобен вид упойки........

# 27
  • Мнения: 3
Поздравления за темичката момичета!   bouquet
Аз искам да помоля за превод на телефонните разговори, тъй като моя английски стига до там, че горе-долу да хвана смисъла, но не ми е достатъчно!  Praynig

Не си го причинявай! Това е едно от най-личните и интимни неща до които съм се докосвала що се отнася за Майкъл.Много ще се разтроиш.Там няма камера,въпроси,журналисти,а само двама приятели(познати),които си говорят.
Потвърждавам.Бях решила да не ги пускам,но като започнахте да ги коментирате и ги пуснах...
Милион пъти съжалих,не само защото са много лични,но и защото осъзнах каква неистова нужда е имал да бъде обичан и да обича....Кой от нас не я е изпитвал,но неговия живот и обстоятелствата в живота му са правели това почти невъзможно....
Моля се да е успял все пак да обича жената,която да му е отговорила със същото...
Толкова е несправедливо.Защо?И задушаващо тягостно....

Moon Walk една врата се затваря,друга се отваря.И новата ще те отведе на най - прекрасното място.Там където ще виждаш и получаваш най - най - голямата награда.Сама каза - детски усмивки  Hug Heart Eyes

Клои,благодаря ти за новата тема   bouquet Толкова ни е красива.... Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 80
Аз не изслушах телефоните записи - нямам сили за тях, наистина..........
Все повече се избистря, че доктора е престъпил всички клетви, които е дал като доктор............всяка вечер да упойваш ти човек, с подобен вид упойки........

 Колкото до Мъри не бързайте да му слагате примката.Все още не е обвинен.Все още не се знае точната причина за смъртта(не,че ще е по-различно от това ,което се предполага).

Мили мои,Майкъл е бил зависим от много,много дълго време.Някой от вас познава ли зависими?Има ли идея колко са манипулативни,изобретателни..?Прибавете към това,че този зависим е Майкъл Джаксън и може би ще ви се проясни картинката.Да,знам,тежко е да го премем и осмислим,но е факт.Всички знаем защо се е случло това с него.Никой не би издържал на такова постоянно напрежение,а той беше и много чуствителен.Не го обвинявам,но ......ще ви пусна и темата си в М&М форума.Така мисля аз.

Виновен ли е Майкъл за смъртта си?

Опитвам се в тези дни на загуба,болка,мъка,гняв,очаяние...да разсъждавам трезво.
Има ли вина за смъртта си самия Майкъл?
ОК,не е можел да спи.ОК,имал е болки.Но,по дяволите,той беше толкова интелигентен!Как го е допуснал?
Наясно съм,че е бил перфектно запознат с рисковете,които поема.Разчитал е на това,че има лекар до себе си и ще е под абсолютен контрол.И все пак...ТОЙ Е ЗНАЕЛ!Това прави ли го виновен?Защото,когато аз посегна за цигара съм 100% наясно,че тя ме убива.Не ли било възможно да заспи с други лекарства,а е трябвало да се докарва до състояние на анестезия?Или вече не са действали?
Колко е тъжно,объркващо,стяскащо,кошмарно...Иска ти се да си можел да му помогнеш.Да си можел да премахнеш болката,обидата,унищожението и зависимостта.
ТЕ влезнаха в Храма и го ограбиха.Унищожиха чистотата и тя се загуби.Нощи на лутане,на страх,на сенки и привидения от миналото и настоящето.Епизоди сливащи се във взрива на болката и безсънието нощ след нощ,след нощ...
Толкова объркана скоро не съм била.И разбирам,че е бил зависим и не разбирам.Моя Майкъл зависим???Страшно е.И жалко.И тъжно.И болящо.
И защо?
Джо,отнетото детство,младост,Pepsi,таблоидите,
обвиненията,съдебната зала,срама...Разголването на душата и тялото...
И все онези въпроси:Защо е бил така сам през всичко това?
Защо всички са му "помагали" търсейки материалната облага?
Кое не е било достатъчно в този живот на върхове и падение?
Кое е липсващото звено,което да донесе спокойствието и съня?
Все си мисля,че е любовта.Мисля,че тя му липсваше през целия живот.Не нашата любов на милионите фенове,а онази,която те спохожда и те завладява всецяло и кара да тръпнеш от нужда,очакване,щастие и желание.
И вече нищо няма смисъл.
Винаги съм знаела,че на върха е много ветовито,хлъзгаво и ужасно самотно.

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 10:26 от liliyyy

# 29
  • Мнения: 668
liliyyy,мила много тъжно звучи всичко написано от теб.Аз вчрвам,че въпреки всичко той е бил щастлив.

Общи условия

Активация на акаунт