МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 107 815
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 331
Здравейте, момичета! Вчера моят син ми каза нещо, което ме втрещи! Негов съученик споделил, че за шестица му дават 5лв., за петица-4лв., за четворка-3лв., за тройка-нищо, а за двойка го глобяват 5лв. Аз трябва да работя само за "поощренията", а пък ако се усети и по-малкият, ще трябва и баща им да се включва. Нямам думи!  Shocked
И нас малко ни позастигнаха болестите, но успяваме да не отсъстваме от училище и ясла. Имам трима сополанковци. Марти 2 нощи не беше спал спокойно, но тази си дишаше през нослето. При него никога не знам хремата от какво е-от настинка ли, от зъби ли. Днес за първи ден ще остане да спи наобед в яслата. Дано не ги направи луди лелките!
Утре Иси има рожден ден. Запазила съм една сладкарница до хубава детска площадка-за да има къде да лудуват. Обаче след тези дъждове и днешния студ, сигурно ще трябва да празнуваме вътре. Каквото стане!
Теди, на мен Родопите са ми мечта! Наумили сме си следващат година да си направим една обиколка из страната като  на първо място е Югозападна България. Ходили сме по този край, но не сме се задържали достатъчно.
Раде, с тези бебета си вече много съмнителна, да знаеш!

# 676
  • Мнения: 803
Вчера моят син ми каза нещо, което ме втрещи! Негов съученик споделил, че за шестица му дават 5лв., за петица-4лв., за четворка-3лв., за тройка-нищо, а за двойка го глобяват 5лв. Аз трябва да работя само за "поощренията", а пък ако се усети и по-малкият, ще трябва и баща им да се включва. Нямам думи!  Shocked
Е какво се втрещяваш бе?Ние на големия за шестица му даваме по сто лева. Mr. Green Ама хич не ни се е отразило на семейния бюджет, щото за миналата учебна година не сме се бръкнали  нито веднъж. Crossing Arms  А за това какво ще кажеш, Валенце?
Ъ?
Назад, назад, моме Пепелянооо, немой да одиш из форумите...
че у вазе имаш много работа
две три мали дечиня, гладене, пране, готвене, чистене, тинтири минтири.

 smile3507

# 677
  • Мнения: 1 410
Цитат
Назад, назад, моме Пепелянооо, немой да одиш из форумите...
че у вазе имаш много работа
две три мали дечиня, гладене, пране, готвене, чистене, тинтири минтири.
И бегане по стълбите от мишките ,чекат,чекат дружките Пепелянка да седне ,да седне и да зачатииииии....

И мен не ме учудва това за заплащено на оценките ...лошо няма ....детето ще си оцени труда...ако стане адвокат - какви хонорари ще изкарва - ехееей!Аз на моите им казвам да учат за знания ,не за оценки...та тук се измъквам от заплащането....по принцип бележкарството винаги ме е дразнело ,още повече зубрачеството ...В тази връзка да се изфукам - моят Кико има отличен по химия - само той в целия клас ,а на контролното по английски- няма нито една грешка.19 задачи и нито една грешка!Сега ще му купим ето такова  - http://www.natamno.com/e-shop/47/120/4722.html .Заслужава си го детето. Мади и тя много напредна в ученето.Започна на 6 години ,без да е била на предучилищна ,пък сега чете най-хубаво.С нито един от двамата не съм се занимавала.

С какво  още да се поФАля..... newsm78 Ми искам да фукам бе .... Crazy

Айде - като измисля пак ще пиша .... Mr. Green

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Цитат
Вчера моят син ми каза нещо, което ме втрещи! Негов съученик споделил, че за шестица му дават 5лв., за петица-4лв., за четворка-3лв., за тройка-нищо, а за двойка го глобяват 5лв. Аз трябва да работя само за "поощренията", а пък ако се усети и по-малкият, ще трябва и баща им да се включва. Нямам думи!  Shocked

Валюша - изобщо не се връзвай на подобни неща!!!! Инак ще ти се качат на главата!
Но доколкото те познавам - няма да им се вържеш  Hug


влюбена в живота - за малкия разбрахме - а големите как са?

Последна редакция: пн, 05 окт 2009, 12:47 от radetok

# 679
  • Мнения: 11 315
Аз напоследък се позагубих и ептен не мога да вляза в час.
Оня ден гледам едни кюфтета на скара под прикритие, днес влюбена в живота с нова регистрация...
Изобщо не вдявам. Някой ще ме светне ли?
Подхвърлям пак - на 11 (пада се неделя) ще съм в София, в детския клуб Барбарони в Младост3 от 11 ч. Ако някоя от вас иска да се видим, моля да заповяда.

# 680
  • Мнения: 3 323
Вечернице, на мен ми се иска, но дотам ми е около 30 километра и 2-3 превозни средства (в едната посока), ще изчакам докато имам път къмто настоящия ти адрес - по лесно ми се вижда Mr. Green! Наистина исках да се видим, съжалявам! Ти само там ли ще пребиваваш през цялото време? Нещо поне по централно не се ли предвижда?

Алоооу спамърките, объркахте форума, бе!

Вале, и ние сме го пробвали този метод...имам да получавам към 5-6 000 от големия син Mr. Green!

# 681
  • Мнения: 206
Здравейте , здравейте Hug  Включвам се само за малко, защото ме чака много работа ( а както добре знаете, тя- работата, наистина чака, не бяга, не си заминава, а чака ли чака)  Joy newsm62 Grinning . Но тку що прочетох нещо, което ми хареса и реших да го споделя с вас. 
,, Сторете всичкото добро, на което сте способни,по всички възможни начини, на всяко възможно място и по всяко възможно време, на всички,  на които можете, дотогава, докато можете". - Джон Уесли
 Сега изчезвам а по късно, ако ми остане време ще вляза пак. Прятен ден на всички вас, ама на абсолютно всички! 
  Party Time Tada  ura Тедивас, честит празник!!! Нашето семейство пожелава на вашето семейство приятно празнуване, още много по толкова години изпълнени с любов, уважение и разбирателство. Бог да благослови целия ви дом!  Party Time Tada  ura . Прегръщаме ви силноооооо Hug  Hug  Hug

# 682
  • Мнения: 3 740
Здравейте, девойки!
Помните-не помните, пак съм тук!
Наш тати тръгна пак да пътува по работа и аз се измъкнах от заточението на безинтернетната къща и се докопах до мрежата в апартамента - нощите отново са мои-и-и! newsm44

При нас нещата вървят с променлив успех. От една страна имаме двама студенти и двама ученици, което си е за хвалба отвсякъде. От друга страна имаме един твърде запуснат апартамент, стопанисван предимно от младежи от мъжки пол на възраст 14-19 г., което е позорно, както и да го погледнеш. Но чудовището в мое лице се завръща и на младежите им предстои доста по-близка среща от 3-ия вид с метлата и парцала. Жална им майка!

Вале, хич не се впечатлявай от подобни изказвания. То е все едно да събираш от всички вкъщи по левче за чиния супа и по две за изпрана риза. Тръгнеш ли по този път, ще трябва да плащаш не само за шестиците, но и за изхвърлен боклук, разтребена стая или написано домашно. Впрочем, по въпроса за разтребените стаи точно в момента да не се изказвам много компетентно, че ще е резил.

Вечернице, що така само в неделя? През уикендите съм съпруга и майка с пълна заетост - докато изслушам всичко, понеделникът дошъл. Никак не мога да късам от това време.

Ние не сме класирани ни на градина ,ни на ясла.В очакване сме !Което хич не ме притеснява ..... Party Бях запалила по едно време ,ама си викам - "К'во пък толкова?Все ще ги приемат другата година !"

Защо така бе, Танче? newsm78  Точките за многодетно семейство би трябвало да ти гарантират почти сигурен прием. Thinking

# 683
  • Мнения: 1 035
И аз да се пофаля...болни бяхме, но вече оздравяхме .
Представете си , ако не бяхме овладяли Т - та на Бояна , щяха да я изследват за свински грип.
Само тези думи ми трябваха...Като влезнах във филма ....едно денонощие се побърках .
То пък като и дадохме три пъти Нурофен спря...
 PraynigСлава на Бога !

И друго да се поФаля ...мама ще ми идва на гости
Утре....

Shocked Shocked Shocked



Бърборанке аз от тез дъски хич не разбирам, но съм сигурна че Кико мн ще се зарадва .Браво !
И на Мади  Hug

Валя , дано ви се размине със сополки само Praynig Иначе кой ще духа свещичките ?
А Яни дали оздравя?

Теди, до кога беше срока за списъка на ЛС?

За всички които не ме познават,или са ме забравили-аз съм мама на три прекрасни момченца.
.....с прекрасни имена
Помним те  Hug


# 684
  • Мнения: 389
Ние не сме класирани ни на градина ,ни на ясла.В очакване сме !Което хич не ме притеснява ..... Party Бях запалила по едно време ,ама си викам - "К'во пък толкова?Все ще ги приемат другата година !"

Защо така бе, Танче? newsm78  Точките за многодетно семейство би трябвало да ти гарантират почти сигурен прием. Thinking

Мадлен я приеха точно заради многодетното семейство.Иначе никакви шансове нямаше.

Тръгнеш ли по този път, ще трябва да плащаш не само за шестиците, но и за изхвърлен боклук, разтребена стая или написано домашно.

И на мен ми се случи да дам по 1лв. за чистене с прахосмукачка, но мерака им мина още след първия път.Сега го правят, когато се наложи, без пари.

  Party Time Tada  ura Тедивас, честит празник!!! Нашето семейство пожелава на вашето семейство приятно празнуване, още много по толкова години изпълнени с любов, уважение и разбирателство. Бог да благослови целия ви дом!  Party Time Tada  ura . Прегръщаме ви силноооооо Hug  Hug  Hug

Амин!Честита годишнина на Теди и от мен.Много топлина и щастливи дни!

Вечерница, и на мен си ми далече

# 685
  • Мнения: 2 433
ние още сме болни. Днес слезе и хремата. Дано е на оправяне този "признак" Praynig Иначе цяла нощ пак си бяхме с Т. И цяла сутрин кашляме като стар пушач...за тези дето не ни познават - цялата ни къща не пуши.... Mr. Green
Утре мацки сме в София, този път не ви предупредих по-рано да се видим, не защото не искам да ви видя, а защото няма да имам никакво време за срещи. Този път сме много камерно и за ограничено , че бавача ни е до 17ч.Така че мили ми девойки - ще ви пропусна утре Tired
Днес като за допълване на каръщината колата отиде в сервиз да и сменят маслото...а се оказаха още 100 неща за ремонтиране. олекнахме парично. Колата е "почти" оправена , ще караме с 90-100 щото един лагер е за смяна но нямат наличен не само  в сервиза но и в складовете в Габрово и Търново. Та така де. Всичко накуп.
Цветке/Кобо - радвам се да те видя. Макар и не на живо. Много ми липсваш. Земи се вясвай повечко. Как е малкият син?? Доволен ли е от училището?? Нашата Мирела е много щастлива и амбицирана. И училището и харесва, и учителите и класа бил почти готин Mr. Green Надявам се да не е първично удоволствие а задълбочен интерес към гимназията Mr. Green
Татяно бре, бе ти моме юбаво да не си забравила да споменеш че си многодетна???А??? Само затова не са те взели!!!!Иначе наистина деца на многодетни нямат проблем със записването в ДГ.
Но пък родители на повече деца имат проблеми със заемите - установихме го онзи ден , когато отидохме в банката за един бърз заем за финансиране на Календарията. Досега не сме имали проблеми никъде за заем. Малък град сме - знаем се. Ние сме сериозни хора, 20 годишна фирма сме - наложена на пазара  - имат ни доверие bowuuв банките. Обаче сега направо ни отрязаха. Новите наредби са продупчени шаблони newsm78 newsm78 Просто се налагат на попълненият документ и се точкуват. И то не на местно ниво а директно в София. Останахме смаяни... В тази криза да ти откажат помощ - не сме очаквали!!!Сега ще ни се наложи да вземаме предварително пари на клиентите ooooh! ooooh! което мен много ме притеснява. Но иначе няма начин да си финансираме кампанията!!
Айде, оплаках се. Отивам да си приготвям децата за утре, че и те отскоро едни мрънкалници - все да ги гладя искат!!!! Joy скоро ще си купувам ютия. Аз досега служебната ползвах Joy Joy

Лека вечер девойки Hug и поздрави на домочадията

# 686
  • Мнения: 38
Привет на всички,
Мисля, че се справих с "отключването" на снимките на моето семейство/съдя по това, че са разглеждани 66 пъти/.
http://lilninova.snimka.bg/travel/2008.424144, http://lilninova.snimka.bg/travel/2009.415693
Дето се казва, "Да се представя и аз"
За всички които не ме познават,или са ме забравили-аз съм мама на три прекрасни момченца,последното от което  успях да вредя в нашата си горнобанска дг
"
Аз също живея в Горна баня-вилната зона, но най-малката е на детска в Овча купел 2.

Последна редакция: пн, 05 окт 2009, 21:36 от Lilia Ninova

# 687
  • София
  • Мнения: 1 677
Мили ми приятелки, много ви благодаря за поздравите по случай годишнината на семейството ни  Hug За тези, на които не съм казала, днес навършихме 18 години семеен живот. Мама и тате ни бяха на гости. Аз се постарах и ги изненадах подобаващо с  няколко вкусотии  Wink  Ако Пепи благоволи, ще ви покаже и снимки след малко, че аз...

Тъщичке, мила, моето желание беше до средата на м. октомври да имам представа горе- долу колко деца ще присъстват, за да знам за колко деца да пиша на евентуалните спонсори за подаръци.

 За мое учудване досега са ми писали само 4 мами. Моля всички вас, които пишете тук, да ми изпратите ЛС с имената и възрастта на децата, с които мислите да дойдете на празника. Знам, че не е скоро, но нещата трябва да се плануват.А времето си върви...

Танче, браво на децата  Hug

Влюбената, радвам се за вас  Hug

Джули, съжалявам за грижите, които имате  Sad Лоша работа, но ще трябва и този път да се справите.Кураж!

# 688
  • Мнения: 1 410
Цитат
Защо така бе, Танче? newsm78  Точките за многодетно семейство би трябвало да ти гарантират почти сигурен прием. Thinking
И аз така си мислех,но се включих на текущото класиране ,а не в първото.Пък социалните критерии били само за първо класиране.Сега имаме точки и чакаме.До нас направиха разкошна детска градина ...но ни метс аобявени ,ни нищо, а само се говори за връзки.Аз си чакам ...Ако случайно  ни прецакат - ще вдигна джабала  :bad-words и ще ви включа и вас  Naughty

Тъщичке,страхотия бе - "свински грип" - алелее!Добре ,че са добре децата вече...

МОЛЯ ,ако някой има инфо за ПИКАСО да подаде тук - сериозно съм притеснена за нея!Или ни е вдигнала мерника ....дано да е добре и тя и семейството й!

Теди,честита годишнина!  bouquet

# 689
  • София
  • Мнения: 51
МОЛЯ ,ако някой има инфо за ПИКАСО да подаде тук - сериозно съм притеснена за нея!Или ни е вдигнала мерника ....дано да е добре и тя и семейството й!

Последно я виждах онлайн на скайп преди повече от седмица. Дано са добре!


Вале, и ние сме го пробвали този метод...имам да получавам към 5-6 000 от големия син Mr. Green!

Пеши, по мои груби изчисления той още трябва да тътри някъде в началните класове   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт