Хубава пяна за коса?

  • 25 342
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
От Тафт - та харесвам тази за къдрици и една, която се води хипоалергична - без парфюм е и е по-лека.

# 16
  • Мнения: 385
А аз да попитам, понеже косата ми е леко чуплива (не къдрава) и изобщо не я харесвам така, та има ли някаква пяна, която да ми я начупи повече и да изглежда естествено.
И аз се присъединявам към питането  Peace

# 17
  • Мнения: 121
Когато ползвах черната пяна с червената лента бях доволна. С лилавата лента косата ми ставаше на бяли люспи. Сега ползвам Интеса стайлинг.

# 18
  • Мнения: 15
За  Рене Фюртере чувам ,че придавала обем на тънката коса?Наистина доста я хвалят.Скъпа е ,но предполагамси струва?Трябва да си я взема, но как ще прежаля 30лв. Thinking

А Тиги и Керастас колко струват?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 620
На Рене съм ползвала  доста  неща ,но не съм доволна предписаха ми ги в аптека след като ми изседваха  скалпа  с някаква машина и след като дадох към 250.00лв това става преди  3-4 години отивам за втори преглед да видя дали има резултат и каката  ми каза на теб пък  какво ще  ти изследваме  #2gunfire моля ако  не е по темата  да се изтрие
благодаря.

# 20
  • при него
  • Мнения: 1 261
Момичета, препоръчайте ми ХУБАВА ПЯНА ЗА КОСА?

В момента ползвам на Taft, но нещо не съм доволна - косата ми става много твърда, сплъстена, щръкнала... ooooh!

А искам нещо, с което максимално да постигна ефект "естествени къдрици". Flutter

Нещо, което хем да е със силна фиксация, хем да не сплъстява и по възможност косата да стои мека... Thinking

Здрасти,
Ето какво съм използвала аз и съм доволна:

Paul Mitchell Extra Body Sculpting Foam – Невероятен продукт. Подходяща е за тънки и фини коси, които имат нужда от обем.
Прави косъма по-плътен и увеличава диаметъра му – като си хванеш косата в опашка и ще усетиш как опашката е по-дебела. Има доста силна фиксация – т.е. ако една чуплива коса я намачкаш с тази пяна и изсушиш с дифузер, тя ще придобие доста симпатични леки къдрици. За по-слаба фиксация се слага на влажна коса и по малко количество. Разнася се хубаво с четка/ гребен и после я намачкваш или сушиш или я оставяш сама да изсъхне. Ако я сложиш на по-суха коса, ще има по-силна фиксация и косата ще стои на пипане по „на клечки”. Има повече блясък и мокър ефект в този случай. Пак изглежда красиво, но ефекта е някак си по-подреден, а не така естествен.
За естествено-изглеждащи, подредени и добре оформени къдрици, които стоят меки на пипане – АLTERNA HEMP with Organics Texturizing Glaze – продукт с изцяло натурални съставки, можеш да го разгледаш в този сайт:
http://alternahaircare.com/
подхранва, хидратира, оформя къдриците и предпазва косъма при изсушаване.

# 21
  • Марс
  • Мнения: 439
И аз бях на Тафт, но имах инцидент, свърши ми се пяната в неподходящ момент и изтичах до близкото магазинче, имаше две марки българска и германска, избрах втората /не се сещам името, ако има заинтересовани ще го погледна/ и то на цена 3,50лв., направо съм адски учудена, невероятна е. Днес втори ден реших да се разреша, и косата ми бухна, но и останаха къдриците, абе с една дума пише със силен фиксаж, но косата остава мека с вълни, и след разресване го няма онзи момент на сплескване като при Тафта.

# 22
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
...ако има заинтересовани ще го погледна...
Има. Нали затова е тамата. Wink Peace

# 23
  • Марс
  • Мнения: 439
...ако има заинтересовани ще го погледна...
Има. Нали затова е тамата. Wink Peace

Мда, права си, добра забележка Mr. Green Погледнах името е Diplona /аз отначало я сбърках за Dulgon/, на етикета пише произведено в Германия.

# 24
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Мда, права си, добра забележка Mr. Green Погледнах името е Diplona /аз отначало я сбърках за Dulgon/, на етикета пише произведено в Германия.

  bouquet

# 25
  • Марс
  • Мнения: 439
Ако трябва да доуточня, аз съм с почти три косъма на главата и много тънка коса, но сега не мога да си се нарадвам на обема който придобих Rolling Eyes

# 26
# 27
  • Марс
  • Мнения: 439
Да същата марка, но мойта е червена, ето като този лак и пише за екстра силен фиксаж.

http://beautycosmetic.biz/mann-schroeder-gmbh-diplona-lak-kosa-e … aciya-p-2520.html

# 28
  • Мнения: 3 317
аз ползвам Taft curly look - става  ,  но ще потърся тази за която ev4o пише

# 29
  • Мнения: 17 414
На Рене не е 30 а 20лв пяната. Пропуснала съм я в първото си мнение- добра е. Не знам какво придава на тънка коса, защото моята е дебела и много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт